Ljubav ili opsesija

Aha, ti si tip koji voli takav odnos, jer ti hrani ego. U prevodu osecas se jakom i izuzetno privlacnom curom.

Kakav si ti kreten...:roll:Vidim da imas problem sam sa sobom-najbolji si,faca si,i to je ok.Ne moras druge ljude da nazivas pacenicima,ako ni ne znas kakvi su.

Moj suprug je divna i dobra osoba,zato zove (sa posla) svoju bolesnu zenicu da vidi kako je...
 
Kakav si ti kreten...:roll:Vidim da imas problem sam sa sobom-najbolji si,faca si,i to je ok.Ne moras druge ljude da nazivas pacenicima,ako ni ne znas kakvi su.

Moj suprug je divna i dobra osoba,zato zove (sa posla) svoju bolesnu zenicu da vidi kako je...

To je fino od njega, samo nemoj to onda koristiti u druge pokvarene svrhe.

Ali ne mislim za sebe bas da sam neka preterana faca, ali imam super misljenje o sebi. A znas zasto to imam, vrlo jednostavno, koji god posao da sam poceo raditi u vek sam bio jedan od najboljih iako sam bio pocetnik. E to mi daje pravo da steknem o sebi takvo misljenje.

Ja to inace jednostavno skratim. Kazem za sebe najbolji sam u svim disciplinama.:D
 
To je fino od njega, samo nemoj to onda koristiti u druge pokvarene svrhe.

Ali ne mislim za sebe bas da sam neka preterana faca, ali imam super misljenje o sebi. A znas zasto to imam, vrlo jednostavno, koji god posao da sam poceo raditi u vek sam bio jedan od najboljih iako sam bio pocetnik. E to mi daje pravo da steknem o sebi takvo misljenje.

Ja to inace jednostavno skratim. Kazem za sebe najbolji sam u svim disciplinama.:D

Nisam pokvarena,pa da koristim njegovo poverenje u "pokvarene svrhe"Mnogo se volimo i postujemo medjusobno.:)

Treba da volis i da postujes sebe,tako ces uvek uspeti da uradis ono sto zelis.Samo nemoj biti selja i kreten,ovako si bash ok...:cmok2:
 
Izuzetno cudno.:lol:

Vidis ti egoizma, pazi me mazi me, voli me, yebe me, kupuje mi. A sta ti njemu?:roll:

Ma samo slusas ljude i sve ti kazu o sebi i to je to.;)
Pa pretpostavljam da se uzvraća...Nisu svi samo takvi da gledaju da nađu nekog ''da ih nosi na leđima''.Ima,doduše retko i da znaju da uzvrate,ono što im se da,što je najvrednija ljudska osobina,zahvalnost i osećaj lojalnosti:cool:
 
Nisam egoista,zato si verovatno ti...Ja sam njemu dala najbolje i najlepse od sebe-svoju ljubav i sina.To se ne moze meriti ni sa cim.:cmok2:


Manipulator.

Ti njemu dala sina, pa zar jednako tako nisi i sebi dala tog sina?:roll:

Tako i on moze tebi reci dao sam ti sina, a sta cemo sa ostalim? "Za ostalo mi dugujes"

Yebote kakve vi majmune tupave od muzeva imate, ako im mozete takvu pricu prodavati.

Ma niste vi mudre, nego su oni majmuni i zato je to tako.

Lako je vama zenama kad imate volove, tako bi i ja glatko i lako prosao kroz zivot sa minimum truda.
 

Back
Top