MEŠANCI HASKIJA NA POKLON

boledora

Zainteresovan član
Poruka
194
U nekadašnjem parku, sada skroz zapuštenom, koji se nalazi između Medakovića i Velikog Mokrog Luga zove se "Titov Gaj" danas je "čovek" ako se tako može nazvati to stvorenje, ostavio 4 šteneta mešanca haskija, koji jedva da imaju i dva meseca!! Pošto tamo već neko vreme odlazim da hranim takođe 2 napuštena štenca, koji su malo stariji, i kojima je isto tako potrebna pomoć, nisam bila ni svesna da prisustvujem toj sceni, jer se to stvorenje koje vozi sivu metalik toyotu yaris, jadničak, nalazio skroz u dugom delu te sadašnje poljane, tako da nisam uspela ni tablice da vidim. Odjednom sam čula lavež i skičanje tog haskija, očigledno njihove majke, čak sam mislila da je to zato što je vezao da bi ušla u kola, međutim on je lepo pustio da se oprosti sa mališanima i uterao u kola, a njih ostavio na sred poljane u blatu, onako šćućurene jedni na drugima, potpuno nesvesni šta im se desilo! Kad sam otišla do tamo imala sam šta i da vidim! Tragedija!!!!!!! Molim Vas ako bilo ko može makar i privremeno da pomogne na bilo koji način da se sklone odande, jer ne znam da li će ovako mali dočekati zimu. Oni su stvarno preslatki, slikaću ih pa ću okačiti slike, dvojica kao da su čistokrvni haskiji, barem ovako mali jako podsećaju, pa ako neko zna nekog ko je ljubitelj ili slično molim vas neka javi, stvarno je hitno!!!!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top