zasto ne vole moju mamu

vozac kamiona

Primećen član
Banovan
Poruka
806
necu na licni kontakti,tako mogu i uz put da nadjem.ovde ima pametne zene i zanima me jedno i samo jedno>zasto moje devojke ne vole moju mamu,a najbolja je zena na svetu_
uvek kad nadjem neku,omrzne se sa mamu i sve propadne kao zito posle grada.aj mi kazite zasto ne volite nase mame_
 
necu na licni kontakti,tako mogu i uz put da nadjem.ovde ima pametne zene i zanima me jedno i samo jedno>zasto moje devojke ne vole moju mamu,a najbolja je zena na svetu_
uvek kad nadjem neku,omrzne se sa mamu i sve propadne kao zito posle grada.aj mi kazite zasto ne volite nase mame_

Ako nešto ne mogu da smislim to je kad muškarac nabije u guzzicu sto godina i dalje ne može da se odvoji od svoje mame:roll:...razumem ja da svi mi volimo svoje majke, ali ima i onih koji jednostavno ne mogu bez njih i svojim partnerkama stalno govore ‚‚moja mama ovo... moja mama ono....‚‚........pa idi sa mamom onda.... šta će ti riba?! :metla:
 
Btw okrenuo si priču naopako, mame su te kojima se snajka ne dopadne
i onda piši propalo, džaba posao.


Pa nije bas tako. To tako bude jedino zenama koje nista nemaju pa moraju igrati kako nova gazdarica svira.

A da je bila pametna, imala bi nesto svoje i njegovu mamu sterala u k*rac.

E ali nista u zivotu ne pada sa neba, ili ces zaraditi, ili ces biti u tudjem i trpiti sranj,a.
 
ma vi mi ne pomazete
zasto bre mi ne kazete ko ljudi,sta ima lose da se mama pita,pa ona me cuvala!i kako do juce je moglo,a sad ne moze,pa nece mi mama pokvari raspolozenje odjednom,ne slusam je ja,nego zena pametno prica.moj drug sada muku muci,a da je poslusao sad ga ne bi bolela glava
 

Back
Top