Србија остаје војно неутрална , каже Вук Јеремић

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.363
http://www.blic.rs/politika.php?id=116802

"Ni NATO ni bilo koji drugi vid vojne svrstanovsti nije prihvatljiv za Srbiju već samo vojna neutralnost", rekao je ministar Jeremić za Radio Televiziju Srbije (RTS).


Чини се и да је "власт" дефинитивно схватила сву погубност уласка у NATO, и због њихове улоге у разарању Србије и због стављање такозваног "Kosova" под свој патронат. Јако лоша последица би било губљење самосталности и у одлукама о војном ангажману и куповини наоружања. кад би Србија ушла у NATO шиптари би заиста имали разлог да одахну, а изјава такозваног "предедника" такозваног "kosova" о Медведевљевој изјави о Косову и Метохији је доказ да су шиптари свесни колико је пројекат SAD и шиптарске нарко мафије на климавим ногама

Сад се види зашто су неки били за то да НИС не купе руси него MOL са капиталом Беџета Пацолија. Ни шиптарско аустријски НИС ни NATO, тако је испало на жалост многих :lol:
 
http://www.blic.rs/politika.php?id=116802

"Ni NATO ni bilo koji drugi vid vojne svrstanovsti nije prihvatljiv za Srbiju već samo vojna neutralnost", rekao je ministar Jeremić za Radio Televiziju Srbije (RTS).


Чини се и да је "власт" дефинитивно схватила сву погубност уласка у NATO, и због њихове улоге у разарању Србије и због стављање такозваног "Kosova" под свој патронат. Јако лоша последица би било губљење самосталности и у одлукама о војном ангажману и куповини наоружања. кад би Србија ушла у NATO шиптари би заиста имали разлог да одахну, а изјава такозваног "предедника" такозваног "kosova" о Медведевљевој изјави о Косову и Метохији је доказ да су шиптари свесни колико је пројекат SAD и шиптарске нарко мафије на климавим ногама

Сад се види зашто су неки били за то да НИС не купе руси него MOL са капиталом Беџета Пацолија. Ни шиптарско аустријски НИС ни NATO, тако је испало на жалост многих :lol:

Odlicno:super:
 
http://www.blic.rs/politika.php?id=116802

"Ni NATO ni bilo koji drugi vid vojne svrstanovsti nije prihvatljiv za Srbiju već samo vojna neutralnost", rekao je ministar Jeremić za Radio Televiziju Srbije (RTS).


Чини се и да је "власт" дефинитивно схватила сву погубност уласка у NATO, и због њихове улоге у разарању Србије и због стављање такозваног "Kosova" под свој патронат. Јако лоша последица би било губљење самосталности и у одлукама о војном ангажману и куповини наоружања. кад би Србија ушла у NATO шиптари би заиста имали разлог да одахну, а изјава такозваног "предедника" такозваног "kosova" о Медведевљевој изјави о Косову и Метохији је доказ да су шиптари свесни колико је пројекат SAD и шиптарске нарко мафије на климавим ногама

Сад се види зашто су неки били за то да НИС не купе руси него MOL са капиталом Беџета Пацолија. Ни шиптарско аустријски НИС ни NATO, тако је испало на жалост многих :lol:

нека су се дозвали памети
 
http://www.blic.rs/politika.php?id=116802

"Ni NATO ni bilo koji drugi vid vojne svrstanovsti nije prihvatljiv za Srbiju već samo vojna neutralnost", rekao je ministar Jeremić za Radio Televiziju Srbije (RTS).


Чини се и да је "власт" дефинитивно схватила сву погубност уласка у NATO, и због њихове улоге у разарању Србије и због стављање такозваног "Kosova" под свој патронат. Јако лоша последица би било губљење самосталности и у одлукама о војном ангажману и куповини наоружања. кад би Србија ушла у NATO шиптари би заиста имали разлог да одахну, а изјава такозваног "предедника" такозваног "kosova" о Медведевљевој изјави о Косову и Метохији је доказ да су шиптари свесни колико је пројекат SAD и шиптарске нарко мафије на климавим ногама

Сад се види зашто су неки били за то да НИС не купе руси него MOL са капиталом Беџета Пацолија. Ни шиптарско аустријски НИС ни NATO, тако је испало на жалост многих :lol:

ipak idemo naprijed:D :ok:
 
"Ni NATO ni bilo koji drugi vid vojne svrstanovsti nije prihvatljiv za Srbiju već samo vojna neutralnost", rekao je ministar Jeremić za Radio Televiziju Srbije (RTS).
Морамо да мењамо министра, овај тилтовао.
Шта се ово догађа људи моји?
Руси нам померили памет?

Ако, ако...:klap:
 
Информација је тачна Јеремић је рекао да оријентацију ће одлика спољне политике Србије бити следеће три ствари-
1. војна неутралност
2. блиска сарадња са Русијом
3. Приближавање чланству у ЕУ.
Све ово је рекао на Дневнику 2 РТС + рекао и је и да су суседне земље у добром положају јер јесу или ће бити у ЕУ али је Србија у доста добром положају јер ће бити и чланица ЕУ и имаће врло блиске односе са Русијом, што нема ниједна држава у окружењу. Отприлике је на тај начин рекао. :D:super:
 
znaci nista od nove bezbednostne strukture sa Rujama ?

То што се спомињало није структура него договор о безбедности. Једини "војни савез" у којем се злохудо чланство смешило је NATO

Русија не намерава да формира било какве пактове.


нека су се дозвали памети

ipak idemo naprijed:D :ok:

Слажем се. Бутмирска шарада је покушај истих структура које нас злостављају већ 20 година, да направе унитарну босну под муслиманском контролом и да таква уђе у NATO. Боље би им било да ништа не покушавају превише јер ништа лакше него дестабилизовати ситуацију у Босни (hint убиство српског свта на Башчаршији 1992 године)
 
Србија у доста добром положају јер ће бити и чланица ЕУ и имаће врло блиске односе са Русијом, што нема ниједна држава у окружењу.

Нек за американце по Авганистану и Чаду, ратују шиптари, хрвати и бугари, сасвим их је довољно :rotf:

Руси нам померили памет?

То је чиста логика, нажалост неки то сад схватају, а ја то одавно говорим
 
Вучина је паметан момак, скапирао је да се однос снага у свету мења, не треба рушити мостове иза себе и закључавати врата уласком у НАТО без потребе, ко зна шта доноси сутра.....

Да збиља, он је прави националиста без иједне трунке негативне конотације у томе :hvala:

Русија каква год да је увек ће имати јак утицај поготово је то битно јер имамо доста заједничког и јер смо у врло сложеној и деликатној ситуацији. Руски нафтовод ће бити значајан адут. Још ништа није готово око КиМ
 
Да збиља, он је прави националиста без иједне трунке негативне конотације у томе :hvala:

Русија каква год да је увек ће имати јак утицај поготово је то битно јер имамо доста заједничког и јер смо у врло сложеној и деликатној ситуацији. Руски нафтовод ће бити значајан адут. Још ништа није готово око КиМ

samo polako , ima da bude veselo u srbiji, eUrounijati se uspanicili
 
eUrounijati se uspanicili

ја нисам видео код Тадића и других никакву успаниченост, напротив, једино је Динкић ухватио маглу. Чак ни chedomor није напустио излагање Медведева

СХВАТИ, нема више политике безусловног избора. Без обзира шта ко мислио о EU, приступање је неминовност и ту је Русија фактор који је користан, због надмудривања око Косова и Метохије, због енергената и због блискости, порекла и вере

Они су коначно схватили да EU и NATO треба разликовати и не треба их поистовећивати, без обзира злосретно показану сличност 1999 године
 
ја нисам видео код Тадића и других никакву успаниченост, напротив, једино је Динкић ухватио маглу. Чак ни chedomor није напустио излагање Медведева

СХВАТИ, нема више политике безусловног избора. Без обзира шта ко мислио о EU, приступање је неминовност и ту је Русија фактор који је користан, због надмудривања око Косова и Метохије, због енергената и због блискости, порекла и вере

Они су коначно схватили да EU и NATO треба разликовати и не треба их поистовећивати, без обзира злосретно показану сличност 1999 године

Voleo bih ja vise od tebe da udjemo u EU, ali poznajem ovde u BG neke veoma obavestene ljude, i znas sta? od EU nema nista, ne zanosi se bzvz, razocaraces se
 
Руси су убацили капитал овде и то значи, нема ЕУ, нема НАТО.
Или има ЕУ, има НАТО, али има и руске војне базе и КГБ у Влади.
Свако штити свој новац.
Ма боли нас ћоше, важно да нас не сатиру више.

Слажем се, изгледа да су нас амери препустили Русима, и нас и Српску, у замену за уступке у Ирану и афганистану.....
 
Voleo bih ja vise od tebe da udjemo u EU, ali poznajem ovde u BG neke veoma obavestene ljude, i znas sta? od EU nema nista, ne zanosi se bzvz, razocaraces se

Pa evo Bugarima,Rumunima,Poljacima cvetaju ruze samo tako u EU,a sta mislis i da udjemo u EU da cemo imati status ko Nemacka ili Britanija,da ce Evropa sirom otvoriti trziste kao i radna mesta za nas i Srbije,samo nas cekaju i teci ce med i mleko,necemo morati nista da radimo a pare ce padati s neba...ziveo sam i ja nekad u toj iluziji.....Hvala bogu,stiglo me je otreznjenje
 
Pa evo Bugarima,Rumunima,Poljacima cvetaju ruze samo tako u EU,a sta mislis i da udjemo u EU da cemo imati status ko Nemacka ili Britanija,da ce Evropa sirom otvoriti trziste kao i radna mesta za nas i Srbije,samo nas cekaju i teci ce med i mleko,necemo morati nista da radimo a pare ce padati s neba...ziveo sam i ja nekad u toj iluziji.....Hvala bogu,stiglo me je otreznjenje

Ми ћемо за коју годину престићи бугарску и румунију.... какве су тамо просечне плате и потрошачка корпа јел зна неко?
 

Back
Top