Мој сан о Африци

princeza_neba

Obećava
Poruka
70
Мени се баш свиЏа ово отварање тема :zper:
Оваква слична тема постоји, али дуго није дирана, па сам одлучила да отворим нову...
Има ли вас који живите тамо? Где, како, што?
Мој сан је да одем тамо... И требала бих отићи, али не баш скоро :confused:
Распишите се... Ви који сте били тамо, ви који сте тамо... Или само ви који би+сте волели... :klap:
 
Kako pročitah "Bibliju otrovne masline",Afrika mi se baš i ne čini toliko privlačnom...:)
Mada,voljela bih nekad u životu tamo otići...ipak ima nešto privlačno i mistično u Africi...:cool:
Samo se bojim bolesti,buba i zmija...:)

Ја се летос сликала са змијом око врата. Након тога сам једва успела да наговорим дечка да ме загрли :zcepanje:
 
Bas skoro sa dragim pricam gdje bi na medeni mjesec i skontah da me bas nesto privlaci Kenija :think:
Nemam pojma zasto ali imam osjecaj da je safari savrsen dozivljaj :mace:

Ali isto tako na spisku su i juzna, centralna i sjeverna Amerika, Azija i cijela Evropa :mrgreen:
Nije njemu lako :manikir:
 
Bas skoro sa dragim pricam gdje bi na medeni mjesec i skontah da me bas nesto privlaci Kenija :think:
Nemam pojma zasto ali imam osjecaj da je safari savrsen dozivljaj :mace:

Ali isto tako na spisku su i juzna, centralna i sjeverna Amerika, Azija i cijela Evropa :mrgreen:
Nije njemu lako :manikir:

Имала сам прилике да причам са женом (око 35 година има) која је ишла на медени месец у Танзанију, сафари. Како било, они тамо купили локал, преселили сееее :lol:
Е сад, њихова љубавна прича нема сретан крај, али она и даље живи тамо, већ дуууууги низ година (ето, пример особе која је напустила своју Скандинавију и прешла на тај неистражени континент...)...

И да, хеликоптером иде у шопинг :zcepanje:
 
Ја се распитала баш за то :zper: У већини држава не можеш близу воде због њихових кишних сезона :rtfm:...

Хехе, мене где год, док год сам окружена природом :klap:
Mala, Afrika je sirok pojam. Najveci kontinent.
O kojim ti to zemljama pricas u kojima se nemoze blizu vode zbog kisnih sezona?
Ja zujim Afrikom vec vise od 4 godine. Uglavnom u priobalnim drzavama jer u njihovm primorju (Atlantik, a bogami i na obalama Crvenog Mora) ima nafte koliko hoces.
Sta te konkretno zanima o Aftci. Pisi na pp da ostalim ne pravim zazubice.
 
Mala, Afrika je sirok pojam. Najveci kontinent.
O kojim ti to zemljama pricas u kojima se nemoze blizu vode zbog kisnih sezona?
Ja zujim Afrikom vec vise od 4 godine. Uglavnom u priobalnim drzavama jer u njihovm primorju (Atlantik, a bogami i na obalama Crvenog Mora) ima nafte koliko hoces.
Sta te konkretno zanima o Aftci. Pisi na pp da ostalim ne pravim zazubice.

Прво да се изјасним да лујка ја нисам написала за где сам се распитивала :eek:
Али добро, уморна МАЛА ( чему бре то, чиниш да испаднем млађа него што јесам, шмрц).
Хвала на позиву... стижем ти на пп :klap::klap::klap:
 

Back
Top