DA LI STE DECKU IKAD IZGLUMILI ORGAZAM
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: DA LI STE DECKU IKAD IZGLUMILI ORGAZAM

Početnik
    Učlanjen
    26.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano DA LI STE DECKU IKAD IZGLUMILI ORGAZAM

Da li vam se ikd desilo da decku glumite da ste dosli do vrhunca,a zapravo niste

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Nisam nikada i nemam nameru. Nikada necu razumeti zasto bi to neko radio.

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DA LI STE DECKU IKAD IZGLUMILI ORGAZAM

Citat Original postavio Mostarka78
    Da li vam se ikd desilo da decku glumite da ste dosli do vrhunca,a zapravo niste
    TO LUTKO Samo kazi "Ah svrshila sam" pa posle kukaj PREVARIO ME!!
    ZASHTO OH ZASHTO!
    Odgovor nadji u LJiSex: Chudo Prirode i izigravaj onu majmunicu sa alfa muzjakom (glumila orgazam) bash kao i ti.

Eto, gluma daje i prve rezultate...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

strava i uzas. zene, cemu to?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Nisam glumila, ali se desilo da je moj tadasnji mislio da sam dozivela orgazam, a nisam... a nisam mu ni rekla da je u zabludi :?

Početnik
    Učlanjen
    26.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

SLUSAJ DLAKAVA NIT ME JE PREVARIO NIT GLUMIM.JEDNOSTAVNO SAM POSTAVILA TE TEME,JER TI STVARI IMA I VISE NEGO STO MI MISLIMO.IMAM TAJ SLUCAJ KOD PRIJATELJICE SA DECKOM JE 2 GOD I CITAVO MU VRJEME GLUMI TAJ ORGAZAM.VOLE SE I VJERNI SU JEDNO DRUGOM.HAJ MI SAD TO OBJASNI.CURA JE IMALA TESKO DJETINSTVO I OGROMAN STRES U RATU,E JEDINO DA JOJ TAJ STRAH NIJE UTICAO NA PSIHU I SADA IMA TE POSLJEDICE.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ne, to mi je nekako bljak... laz je laz...

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

SLUSAJ DLAKAVA NIT ME JE PREVARIO NIT GLUMIM.JEDNOSTAVNO SAM POSTAVILA TE TEME,JER TI STVARI IMA I VISE NEGO STO MI MISLIMO.IMAM TAJ SLUCAJ KOD PRIJATELJICE SA DECKOM JE 2 GOD I CITAVO MU VRJEME GLUMI TAJ ORGAZAM.VOLE SE I VJERNI SU JEDNO DRUGOM.HAJ MI SAD TO OBJASNI.CURA JE IMALA TESKO DJETINSTVO I OGROMAN STRES U RATU,E JEDINO DA JOJ TAJ STRAH NIJE UTICAO NA PSIHU I SADA IMA TE POSLJEDICE.
    Ovo vec ima smisla, ovakvih pitanja je bilo dosta, uostalom videces i sama da nema nekog talasanja ovde... Doddje neko nov (kao i ja svojevremeno) pa jel vi ovo jel vi ono...

Dakle, vredelo bi u tom sluchaju otici do struchnije osobe, a veruj mi da ce problem reshiti uz pomoc svoje glave - autosugestije. Znam kako trauma moze blokirati i zenu i mushkarca, bilo da ta trauma potiche iz detinjstva (zbog strogih roditelja) pa preko ratova, socijalne nesigurnosti... Veruj mi da su mushkarci ugrozeniji - kratkotrajni odnos, nemogucnost potpune erekcije.... Nije za zezanje pa zato - u savetovalishte. Teshko da ti se putem nekih poruka odavde moze pomoci...
    jel sad ok?

Početnik
    Učlanjen
    26.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    Ovo vec ima smisla, ovakvih pitanja je bilo dosta, uostalom videces i sama da nema nekog talasanja ovde... Doddje neko nov (kao i ja svojevremeno) pa jel vi ovo jel vi ono...SAD JE OK.

Dakle, vredelo bi u tom sluchaju otici do struchnije osobe, a veruj mi da ce problem * uz pomoc svoje glave - autosugestije. Znam kako trauma moze blokirati i zenu i mushkarca, bilo da ta trauma potiche iz detinjstva (zbog strogih roditelja) pa preko ratova, socijalne nesigurnosti... Veruj mi da su mushkarci ugrozeniji - kratkotrajni odnos, nemogucnost potpune erekcije.... Nije za zezanje pa zato - u savetovalishte. Teshko da ti se putem nekih poruka odavde moze pomoci...
    jel sad ok?
    SAD JE SVE OK HVALA TI.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio alexy
    Stvarno mi nije jasno cemu sluzi, a veliki je spisak (i to los) cemu to sve moze da vodi. Ako nista drugo: da se muskarac sve manje trudi...

Moguce je i obrnuto?!

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Bad_Wolf
    Citat Original postavio alexy
    Stvarno mi nije jasno cemu sluzi, a veliki je spisak (i to los) cemu to sve moze da vodi. Ako nista drugo: da se muskarac sve manje trudi...

Moguce je i obrnuto?!
    A sad jel da "mrsimo" malo?
    ... e sad cu da skuvam kafu... :wink:

evo.. izvoli...

I shta kazesh... nece neshto, a?

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Nema bre sanse da mu ja sad tu glumim nesto. Ako nisam uspela da svrsim, on bre ima to da zna! Da se portudi mnogo vise za sledeci put...

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ivyboring
    Nema bre sanse da mu ja sad tu glumim nesto. Ako nisam uspela da svrsim, on bre ima to da zna! Da se portudi mnogo vise za sledeci put...
    Ah tu smo! Ako kao zensko smatrash da ne treba da masturbirash i da time podstaknesh svoju seksualnost ne ochekuj od mushkarca da te zadovolji. Sa druge strane, treba da mu kazes sta ti prija sta ne..
    Ovde se radilo o problemu druge vrste - posledice prezivljenih trauma...
    :?

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Nije tacno! Ja masturbiram stalno i jako uzivam u tome. A naravno da kazem svakom tipu sta mi prija i sta treba da radi. Ali i pored svega toga, nekom se desi da ne moze da me natera da svrsim. I onda se ja priorodno ljutim. A sto se tice posledica rata, ajde sad molim te. Ne verujem u te Frojdovske budalastine. Pa ko je jos lud da dve godine spava sa momkom i ne kaze mu da ne moze da svrsi.I to zato sto se sirotica istraumirala. Mora da je vise traumira to sto taj njen frajer uopste ne obraca paznju na nju, ono po principu - udjes-izadjes-gotovo.Cista nekrofilija

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ivyboring
    Nije tacno! Ja masturbiram stalno i jako uzivam u tome. A naravno da kazem svakom tipu sta mi prija i sta treba da radi. Ali i pored svega toga, nekom se desi da ne moze da me natera da svrsim. I onda se ja priorodno ljutim. A sto se tice posledica rata, ajde sad molim te. Ne verujem u te Frojdovske budalastine. Pa ko je jos lud da dve godine spava sa momkom i ne kaze mu da ne moze da svrsi.I to zato sto se sirotica istraumirala. Mora da je vise traumira to sto taj njen frajer uopste ne obraca paznju na nju, ono po principu - udjes-izadjes-gotovo.Cista nekrofilija
    Jaaooo sele moja, omashila si ga u totalu... nemoj da se vatash mlogo za Frojdeta... Lako mu se smejati sada sa ove vremenske distance... Dosta toga je omanuo to stoji ali kao posledica neiskrenosti ljudske... Prvi je uveo morfijum u terapiju, pa su "pacijenti" (narkosi smrdljavi) dolazili u ordinaciju svashta da prichaju...
    Ali mi reci jel ti bilo krivo, kad si bila mala, shto nemash "pishu"?

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Pa znas sad, kad malo bolje razmislim....NE! Nikada nisam imala problem sa svojom sexualnoscu. Vaspitavana sam slobodno.

Slične teme

1. Sta da poklonim decku za godisnjicu?
    Autor mima_m u forumu Arhiva
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.04.2009., 17:19
  2. Sta da kupim decku za 18.............
    Autor *Hellena* u forumu Arhiva
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 07.01.2008., 07:34
  3. Prilazak devojke decku, da ili ne???
    Autor Lejla07 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 28.02.2004., 21:58
  4. STA DECKU ZA RODJENDAN??
    Autor u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.02.2004., 00:42

Pravila za slanje poruka