open / closed

kako reagujete kada vas neko muva a vi ste u vezi (ne otvorenoj :lol:)

da li svaki prilazak osobe suprotnog pola smatrate muvanjem?

da li odmah odbijate bilo kakvu komunikaciju sa doticnim/doticnom ili malo procaskate cisto da ispadnete fini il sta vec...?

ne kontam ono "otvorena veza"...al prepustijo bi se iz zajebbancije, misim tero šegu i ukočio bi kad treba, tojes kad misim da treba...

ne...nisam pichkopatjenik...

ne odbijam bilo kakvu komunikaciju, štaviše...moš se lepo ispričamo ako oće il sme...a fin...tjah...taki sam kaki sam...
 
Па оно, реално говорећи, ако девојка нагласи да је у вези, ништа... ја фурам онај чисто друштвени фазон, зезање, дружење, најобичнија комуникација, никада не прелазим ту границу, јер ја нисам лопов, па да некоме крадем девојку. И да, још једна ствар у којој сви греше: девојку и аутобус никада не треба јурити, нити јој у тој фази када је с другим дечком треба посвећивати сувише значаја и пажње. Треба пустити да се све деси спонтано, као случајно, а заправо ви сте то планирали данима, месецима, па можда чак и годинама унапред! А чим је јурите и отимате од њеног дечка: тада сте засигурно - смарач и болид!
 
ne radi se o tome da li oni flertuju, vec ja kao ja , pojedinac, ne mogu da ocijukam sa nekim a da sam u vezi

drugo kako znas da je taj bas zreo i da te nece pogresno shvatiti, to je takva situacija u kojoj nikad ne znas kako moze da se zavrsi, otkud znas kako ce i da li ce uopste taj neko da shvati, sta je to sto te drzi ubedjenom da je on taj, kako rece, zreo i da ce shvatiti sta ti radis

"Zreli" nisu јеbežljivi kao "nezreli", verovatno je na to mislila. :zcepanje:
Neće biti da je to tačno... :whistling: :D
 
kako reagujete kada vas neko muva a vi ste u vezi (ne otvorenoj :lol:)

da li svaki prilazak osobe suprotnog pola smatrate muvanjem?

da li odmah odbijate bilo kakvu komunikaciju sa doticnim/doticnom ili malo procaskate cisto da ispadnete fini il sta vec...?

pa neko moze da pita ali ako i pored odgovora, isti izignorise i nastavi da insistira ondak mu to dodje krajnje nepostovanje i iritantno je
 
pa neko moze da pita ali ako i pored odgovora, isti izignorise i nastavi da insistira ondak mu to dodje krajnje nepostovanje i iritantno je

pa da u takvoj situaciji zasluzuje i arogantnost s tvoje strane, mada je najbolje onda ignorisati, ne zna covek s kim ima posla, mozda nije pametno biti arogantan, stavis do znanja da si zavrsila razgovor i zbogom bre
 
kako reagujete kada vas neko muva a vi ste u vezi (ne otvorenoj :lol:)

da li svaki prilazak osobe suprotnog pola smatrate muvanjem?

da li odmah odbijate bilo kakvu komunikaciju sa doticnim/doticnom ili malo procaskate cisto da ispadnete fini il sta vec...?

Civilizovano i dostojanstveno :lol:
Ne smatram, naravno.
Kako s kim i kako kad. Ali proćaskam u svakom slučaju.
 
Типа, заједно смо јер тренутно нама ничег бољег и одговарајућег, али смо отворени за нове везе. И секс са другом особом се не сматра преваром. Ваљда степеник више од крес шеме. :neutral:

Znaci uvodni korak od sexa, ka komplikacijama? :mrgreen:
 
Немам појма, мени кад су објашњавали, испало је да нема компликација.
Све се базира на договору и нема права жалбе. :lol:

Nisam rekao da ima komplikacija, vec da je uvodni korak ka njima... :mrgreen:

Jer sledeci korak je - ocemo poluzatvorenu vezu, pa zatvorenu, pa ovo-ono...


Onda sve krene obrnuto: kres sa strane, pa 3-ka...
 
Nisam rekao da ima komplikacija, vec da je uvodni korak ka njima... :mrgreen:

Jer sledeci korak je - ocemo poluzatvorenu vezu, pa zatvorenu, pa ovo-ono...


Onda sve krene obrnuto: kres sa strane, pa 3-ka...
И мислиш, ондак на крају је све – па шта има везе, кад смо били у отвореној... Све дозвољено и сад. Кад ти ондак није сметало, шта се сад дуриш? :lol:

Е зато се то прекида пре коначног затварања.
 
И мислиш, ондак на крају је све – па шта има везе, кад смо били у отвореној... Све дозвољено и сад. Кад ти ондак није сметало, шта се сад дуриш? :lol:

Е зато се то прекида пре коначног затварања.

Slusaj - previse se zakomplikovalo za moj minorni mozgic... :mrgreen:
 
Може овако: Отворена веза је сан многих мушкараца. :)

Vise je san koji se pretvara u kosmar...

Znas, muskarci su drcni kada je u pitanju sex, ali kada ih darne misao, u sujetu:

- mozda on ima veci tuki/bolje ye8e...
- mozda ona vise voli da se ye8e s njim...
- razno.

...onda krece kosmarno budjenje i na javi - drzi se onoga sto imas i skrati joj lanac.

Tako da se ne bih bas kladio da je to san mnogih muskaraca, vec da je realnije da je to ono iz prvog reda.
 

Back
Top