O zašto Medvedev nije pomenuo DSS, SRS, SNS, NS...

da li je Medvedev do[ao zbog Srbije ili zbog Pančeva?

  • On je moro da priča sa Tadićem a pijo je koktel sa SNS

  • On je moro da priča sa Tadićem a pijo je koktel sa SRS

  • On je moro da priča sa Tadićem a pijo je koktel sa DSS

  • On je moro da priča sa Tadićem a pijo je koktel sa NS


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne znam sto se nije video sa tim autsajderima, ali hteo sam da vristim od smeha , kada sam video zaljubljene poglede radikala , svi doterani, podsisani, u novim odelima, kako ne skidaju oci sa kepeca.........sem one tri snajke, koje su ga gutale pogledom........hipo vjerica , sparushena goca ,i virgo intacta natasha koja se jos uvek cuva za ruskog predcednika:hahaha::hahaha::hahaha:

BTW....ipak je najjaca bila Lidija Mrkela, sa sisama ko S 300 , napucala ih , ko da ce svakog casa da polete americki bombarderi.....digla ih u vis , spremne ko kacushe....:hahaha:
 
О зато што је ово званична посета и зато што жути нису хтели да се Медведев сретне са опозицијом. :rtfm: Иначе, видим да си необавештена Медведев је позвао Николића када је био коктел и Николић је Председнику Медведеву рекао да уколико СНС победи, односи Србије и Русије могу бити само бољи, никако лошији. :rtfm:

Модерацијо, под кључ спам тема !
 
smiri se jomini, sace da dodje teta..
nursesmileyf.gif
 
О зато што је ово званична посета и зато што жути нису хтели да се Медведев сретне са опозицијом. :rtfm: Иначе, видим да си необавештена Медведев је позвао Николића када је био коктел и Николић је Председнику Медведеву рекао да уколико СНС победи, односи Србије и Русије могу бити само бољи, никако лошији. :rtfm:

Модерацијо, под кључ спам тема !

jel mu se prišunjao iz leđa ili mu je Medvedev mahnuo da priđe k' nozi
neprocenjivo :hahaha::hahaha:
 
Као што сам реко тема нема никаквог смисла јер се ради О ЗВАНИЧНОЈ ДРЖАВНОЈ ПОСЕТИ, ВРЕМЕНСКИ ОГРАНИЧЕНОЈ И У КОЈОЈ ТАДИЋ МОЖЕ ДА УТИЧЕ НА ТО С КИМ ЋЕ СЕ МЕДВЕДЕВ СРЕСТИ а то што вама жутима слабије иде разумевање политике, није мој проблем. :rtfm:
 
О зато што је ово званична посета и зато што жути нису хтели да се Медведев сретне са опозицијом. :rtfm: Иначе, видим да си необавештена Медведев је позвао Николића када је био коктел и Николић је Председнику Медведеву рекао да уколико СНС победи, односи Србије и Русије могу бити само бољи, никако лошији. :rtfm:

Модерацијо, под кључ спам тема !

Jel to Toma sebi mrmljao u bradu ?
 
Као што сам реко тема нема никаквог смисла јер се ради О ЗВАНИЧНОЈ ДРЖАВНОЈ ПОСЕТИ, ВРЕМЕНСКИ ОГРАНИЧЕНОЈ И У КОЈОЈ ТАДИЋ МОЖЕ ДА УТИЧЕ НА ТО С КИМ ЋЕ СЕ МЕДВЕДЕВ СРЕСТИ а то што вама жутима слабије иде разумевање политике, није мој проблем. :rtfm:
Ne smejem se ja po pitanju politike. :lol:

Au, sunce ti žarko, ovo je neprevaziđeno! Sad mi žao što su pobanovane one "patriote". :hahaha1:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top