KATALOZI METALNOG I PAPIRNOG NOVCA

http://rapidshare.de/files/48559244/KATALOG_DINAR_22.rar.html


klikneš ovde - pa onda FREE i sačekaš da odbroji brojač od 60 - 00 sekundi...onda se pojavi SAVE i to je to...da treba da ga raspakuješ posle WINZIP-om....
Hvala, pokusacu i javicu ti za rezultat.
Izvini sto te peglam sa ovako necim, ali ja sam malo stariji cica i na racunaru se sluzim word-om exel-om i autocad-om, treba mi za posao.
Sve ostalo mi je poprilicno nepoznato.
Jos jednom hvala
 
Hvala, pokusacu i javicu ti za rezultat.
Izvini sto te peglam sa ovako necim, ali ja sam malo stariji cica i na racunaru se sluzim word-om exel-om i autocad-om, treba mi za posao.
Sve ostalo mi je poprilicno nepoznato.
Jos jednom hvala

Uživajte, kolega Jevdokan...nije sramota nešto ne znati nego ne želeti da se sazna, bar ja tako mislim....tu smo da pomognemo jedni drugima (bar i tako trebalo da bude)
javite ako (ne)uspete da vam pošaljem na mail u krajnjem slučaju...
Pozdrav!
 
Ovaj rapidshare se totalno zabagovao...Uopste nece da skida...

Konacno sam skinuo dinar ali ne mogu da ga otvorim sa winzipom, jel moze neko da mi kaze sta treba da uradim i kako da ga ovorim, i jel moze jos neki program da posluzi pri njegovom otvaranju ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
win RAR...zašto konačno?

Pa iz stotog puta jer je kao rapidshare "prezauzet"...Na to sam mislio...

Skinuo sam, i raspakovao sam sa win-rarom i ikona nece da se otvori,na slicici je naslikano ono "e", mislim da se misli na internet explorer i nece da udje (a ja nemam na racunaru explorer), jel to moze da bude uzrok zasto nece da m iucita folder ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Skinuo sam, i raspakovao sam sa win-rarom i ikona nece da se otvori,na slicici je naslikano ono "e", mislim da se misli na internet explorer i nece da udje (a ja nemam na racunaru explorer), jel to moze da bude uzrok zasto nece da m iucita folder ?

Srbine, obećao sam ti disk sa svim katalozima tako da batali to...na kraju krajeva, sigurno ne proveravaš vrednosti nekih ekstremnih rariteta, zar ne :) pa ti je hitno
strpljen, spašen smaranja
 

Back
Top