Kakva je nasa unutrasnja politika?

kakva je nasa unutrasnja politika?

  • Dobra

  • Losa

  • Zar je imamo?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Politika je konfuzna, Tadic je dozvolio NWO kretenima da preuzmu celokupne medije i kulturu, tu je situacija katastrofalna.
Na kosovu Srbi sve teze zive, EULEX pravi drzavu Kosovo a ne pomaze Srbima. U Crnoj gori sikaniraju Srbe koji su obespravljeni, sa 33% oni nisu konstitutivan narod, u BIH na sve nacine pokusavaju da ukinu Srpsku, u Vojvodini krijuci sastavljaju neki statut koji ne sme niko da vidi, a to predstavlja uvod u secesiju, u Hrvatskoj su Srbi etnicki ocisceni, u makedoniji su davno nasilno asimilirani. Sve u svemu , ako nam rusi na pomognu obrali smo bostan.
 
Pitanje je neprecizno!
U sistemu mnogo toga treba promeniti iz korena.Ako mozete pogledajte moje poruke i poruke drugih pa cete videti kakva nam je unutrasnja politika.

Ja pitam za celokupnu vrednost unutrasnje politike sada.Znas ono: ovo valja evo +,ovo treba da se promeni,evo -,i ovo valja,evo +.........rezultat: 2x+,1x- i cega ima vise?Znaci dobra je...........
 
Demokratija unistava zemlje.Potrebno je vratiti se prosvecenom socijalizmu

Rusija, Kina i indija imaju sistem koji se razlikuje od zapadnog, neku formu drzavnog kapitalizma sa socijalnim primesama, i zato ce oni izrasti u svetske velesile za razliku od zapada, koji po meni nema perspektivu u ovakvoj formi, EU ce se raspasti jer bogatije clanice nece vise da vuku i finansiraju one slabije razvijene
 
Rusija, Kina i indija imaju sistem koji se razlikuje od zapadnog, neku formu drzavnog kapitalizma sa socijalnim primesama, i zato ce oni izrasti u svetske velesile za razliku od zapada, koji po meni nema perspektivu u ovakvoj formi, EU ce se raspasti jer bogatije clanice nece vise da vuku i finansiraju one slabije razvijene

Ipak,mislim da je pametnije vratiti se prosvecenom socijalizmu.Nijedan sistem nije dovoljno dobar,najbolji od svih je socijalizam(jeste najbolji medju najgorima,posto ne postoji dovoljno dobar)
Sasvim logicno,to i ja pricam :D.
 
Ipak,mislim da je pametnije vratiti se prosvecenom socijalizmu.Nijedan sistem nije dovoljno dobar,najbolji od svih je socijalizam(jeste najbolji medju najgorima,posto ne postoji dovoljno dobar)
Sasvim logicno,to i ja pricam :D.

Problem je u tome sto je kod nas socijalizam presao u nakaradno samoupravljanje, pomesano sa ustasko vatikanskom klikom oko tita, tako da Srbi prakticno nisu ni okusili pravi socijalizam, nego neku vrstu anestezije, dok im iza ledja zatiru delove nacije u makedoniji, na kosovu, bosni, hrvatskoj....
 
Demokratija unistava zemlje.Potrebno je vratiti se prosvecenom socijalizmu
Socijalisticka drustva se nisu pokazala kao uspesna u ekonomiji a imala su i niz drugih slabosti.Jedino je socijaldemokratski model imao dosta dobre rezultate,ali i on sada dozivljava krizu,pre svega u oblasti privrede.
U Novoj civilizaciji u centru moraju biti gradjani,vlasnici kapitala i trudbenici.Sto vise smanjiti uticaj politicara,cinovnika,tehnokrata(ne pravih strucnjaka),raznih parazita i kriminalaca svih vrsta.
No,to je jedan potpuno novi drustvenoekonomski sistem o kome svetska levica i demokrate nemaju pojma.Nije jednostavno bas ni da se izgradi,jer ne odgovara privilegovanim slojevima drustva u svim drzavama sadasnjeg sveta.
 
Socijalisticka drustva se nisu pokazala kao uspesna u ekonomiji a imala su i niz drugih slabosti.Jedino je socijaldemokratski model imao dosta dobre rezultate,ali i on sada dozivljava krizu,pre svega u oblasti privrede.
U Novoj civilizaciji u centru moraju biti gradjani,vlasnici kapitala i trudbenici.Sto vise smanjiti uticaj politicara,cinovnika,tehnokrata(ne pravih strucnjaka),raznih parazita i kriminalaca svih vrsta.
No,to je jedan potpuno novi drustvenoekonomski sistem o kome svetska levica i demokrate nemaju pojma.Nije jednostavno bas ni da se izgradi,jer ne odgovara privilegovanim slojevima drustva u svim drzavama sadasnjeg sveta.

Kineski sistem je trenutno najbolje resenje za krizu, prvenstveno zbog toga sto imaju nenormalno jeftinu radnu snagu, i sto kod njih ljudi nisu sebicni egoisti kako nas uci zapad, nego vaspitani da pomazu porodici i drugima.
 
Kineski sistem je trenutno najbolje resenje za krizu, prvenstveno zbog toga sto imaju nenormalno jeftinu radnu snagu, i sto kod njih ljudi nisu sebicni egoisti kako nas uci zapad, nego vaspitani da pomazu porodici i drugima.
Da li bi radnici u Evropi radili za kineske plate?
Dosadno mi je da ponavljam da je vecina privrede u vlasnistvu privatnika.Ostatak je u drzavnom vlasnistvu sto znaci da je nedovoljno uspesna.
Uopste ne sporim ogromne uspehe Kine,ali to je prvenstveno zahvaljujuci stranomm i domacem privatnom kapitalu.
 

Back
Top