Tinejdzeri i posao

ma kod nas su te zadruge njesra realno ;) daju ti neku bedu od kesha i treba da radis kao crnac....ja sam imao srece letos da upadnem da sljakam na univerzijadi i bilo mi je bas bleja :D jeste da sam bio najmladji al' ekipa je bila do jaja.Ceo dan blejanje sa njima/ na net-u nocu i jos mi za to dali kesh ;) milina

evo slika sa radnog mesta :mrgreen:
 

Prilozi

  • 123.jpg
    123.jpg
    35,5 KB · Pregleda: 18
Ako tražiš ima, sada su godišnji odmori u toku pa uglavnom se traže brze zamene tipa u kafićima, pekarama, prodavnicama... Ne oslanjaj se na zadruge i te fore, već prošetaš po kraju i pogledaš :)
 
Ljudi. Imam oko 14 godina a uskoro punim 15 godina u Januaru. Pa da vas upitam. Znate li neki posao u Pancevu? Na primer raznosenje flajera i to? Zvali smo Omladinsku i traze mi da imam 16 godina. Pa da vidim imali nesto da se radi a da nije preko Omladinske? Sad sam tokom leta radio na Sljivama. Hvala svima unapred :D
 
Ljudi. Imam oko 14 godina a uskoro punim 15 godina u Januaru. Pa da vas upitam. Znate li neki posao u Pancevu? Na primer raznosenje flajera i to? Zvali smo Omladinsku i traze mi da imam 16 godina. Pa da vidim imali nesto da se radi a da nije preko Omladinske? Sad sam tokom leta radio na Sljivama. Hvala svima unapred :D
Nije ti to loše oko šljiva, bar se nešto radi. Ne očekujem da imaš baš neki spektar poslova jer ti je 15. Vidiš i da omladinska traži minimum 16. Mada, možda neko sa foruma zna.
 

Back
Top