DAMAGES
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: DAMAGES

Početnik
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano DAMAGES

da li neko prati ovu seriju? Mislim da ide na pink familyu (jako cudno) oko pola 11.. serija je fenomenalna, pocevsi od glenn close i rose byrne koje su izvrsno odradile posao, skroz je trilerski izrezirana i mnogo je pitka fotka za gledanje.. uopste nema dojam televizijske produkcije i to je strasno lepo za videti da pored losta i jos par serija postoje ljudi koji ozbiljno rade na tv projektu u svakom pogledu, a ne samo na glumi i scenariju.. cudi me da ovako kvalitetna serija nije zaigrala previse kod nas, nego se daje na pink familyu.. inace ima brdo nagrada, preko zlatnog globusa, emmya itd, ako to nekome nesto znaci ... ispravite me ako gresim, ne.. dakle, DAMAGES i sta mislite?

Nemesis nije na forumu
    Lay beside me, tell me what they've done, speak the words I want to hear to make my demons run
    Buduća legenda Nemesis (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3929

Podrazumevano Re: DAMAGES

Serija je odlicna. Ima, koliko se secam, 2 sezone i jaaaako je zamuljena do samog kraja. Prosto te tera da gledas svaku epizodu i cekas da otkrijes ko je ubica.
    Toliko od mene.
    So close no matter how far, couldn't be much more from the heart ...

Domaćin yagi (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    482

Citat Original postavio Alex-GR Pogledaj poruku
    Serija je odlicna. Ima, koliko se secam, 2 sezone i jaaaako je zamuljena do samog kraja. Prosto te tera da gledas svaku epizodu i cekas da otkrijes ko je ubica.
    Toliko od mene.
    Још једна у низу убиствених серија...
    ако си сељанка, буди сељанка, да не би била сељанка

Aktivan član smells like carrots (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio me_me_me Pogledaj poruku
    da li neko prati ovu seriju? Mislim da ide na pink familyu (jako cudno) oko pola 11.. serija je fenomenalna, pocevsi od glenn close i rose byrne koje su izvrsno odradile posao, skroz je trilerski izrezirana i mnogo je pitka fotka za gledanje.. uopste nema dojam televizijske produkcije i to je strasno lepo za videti da pored losta i jos par serija postoje ljudi koji ozbiljno rade na tv projektu u svakom pogledu, a ne samo na glumi i scenariju.. cudi me da ovako kvalitetna serija nije zaigrala previse kod nas, nego se daje na pink familyu.. inace ima brdo nagrada, preko zlatnog globusa, emmya itd, ako to nekome nesto znaci ... ispravite me ako gresim, ne.. dakle, DAMAGES i sta mislite?
    Nisam znala da se prikazuje kod nas uopšte...do koje epizode su stigli sa emitovanjem?
    Prva sezona mi je odlična, drugu nisam još stigla da pogledam...

Citat Original postavio yagi Pogledaj poruku
    Још једна у низу убиствених серија...
    Da li si uopšte gledao seriju?
    "Two players, two sides. One is light, one is dark."

Zainteresovan član tupperware (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Bas je za gledanje u jednom dahu. Sto volim da vidim staru gardu u nekoj seriji...
    Ted Denson,Glen Klouz,Vilijem Hurt.Ima vrhunski pedigre

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •