...voman vit d drti fit...:rumenko:

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...koji to izgovor treba da ima jedna zzena, jedna dama koja uvek mirishe, koja je uvek doterana i odishe svezzinom i chistotjom, shto dushe shto tella, treba da ima da bi joj oprostijo shto joj smrdu nogice kaste se skinuli da se sehate zzivotinjski...?:rumenko:
...ili se samo kupa vlazznim mamaricama, tj. pitanje je koko zzene stvarno odrzzavaju higijenu, mislim i na intimnu, ili se samo maskiraju dobro...?:rumenko:
...i kao poklon jedna pesmica iz mog detinjstva,,,

...i josh da dodam da me je inspirisao jedan privatni razgovor sjednom urmashicom, koja je verovatno nesvesno rekla da se ne pridrzzava higijene uvek i da joj je muka od toga da se pere za muzzjake...:(
...eto ako nekoga zanima shta su to muze mislim da u ovom lezzi delimichan odgovor...:heart:
 
Fuj ja se stvarno toga užasavam.Čista sam uvek i samo zbog sebe.
Užasno sam osetljiva na gadne mirise tako da eliminišem sve iz svog okruženja koji ne vode računa o ličnoj higijeni.
Za jednu ženu po meni je to nedopustljivo.
Imam komšinicu koja ne koristi dezodoranse, stikove jer imaju aluminijuma i nekih s*anja, tuširanje je svakodnevno ali sapun koristi jednom u pet dana jer i to nije zdravo, pa je ulazak u lift posle nje ravan samoubistvu. Evo i sad mi je muka kad samo pomislim:bljak:
 
ja ono baš ne gotivim da održavam higijenu, isto kao ta tvoja drugarica.
mislim šta, kao idem da se ebem, i sad moram kao i da se kupam... brate, a on se kao kupa zbog mene.
ja npr. se samo malo plahnem ispod pazuha i medjunožja. nekad podkratim nokte.
mislim ne vidim čemu svo to sredjivanje, kao sad sam princeza neka, mislim šta?
a to što mi smrde noge... pa ***! tako mi je oduvek! ne mogu sad da ih odsečem.
kao kupuj kvalitetnu obuću, guraj neke talkove, maži kreme protiv gljivica... pa ljudi to sve košta! odakle bre!
 
Poslednja izmena:
missim, sta ima da mi se mota oko nogu????....ima vaznijih i ugrozenijih mesta zaposetiti.....:D

svinter?
icon10.gif
 

Back
Top