Boris Tadic bio na snimanju serije `Selo gori a baba se ceslja`

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Halix

Elita
Poruka
16.206
Boris Tadic bio juce na snimanju najpopularnije domace serije `Selo gori a baba se ceslja` u selu Bogdanje...
Atmosfera je bila veoma prijatna i svi su bili pozitivno iznenadjeni posetom predsednika...
Predsednik je razgovarao sa mestanima sela i producentom,rediteljem i glumcem Radosem Bajicem i ostalom glumackom ekipom...
Na kraju je nazdravio sa glumackom ekipom uz jedno `unuce` domace rakije,i sali se okrenuo i ptiao da nema u blizini nekog stadiona da ne bi morao da placa opet kaznu...
 
Ја кад сам видела Тадића на снимању нисам могла да верујем :mrgreen:
Можда му је Радош спремио и понудио улогу, а БоТа дошао на лицу места да види и одлучи.

Ако може да глуми председника (свих грађана а не само своје партије), државника (као фол некакав визионар, наследник и настављач оног предходног), демократу (а заправо диктатор) .... што онда да не постане - прави глумац у најгледанијој домаћој серији? Можда му је намењено да глуми Џаминог млађег брата, или Ђодиног ... ко зна :think:
 
Можда му је Радош спремио и понудио улогу, а БоТа дошао на лицу места да види и одлучи.

Ако може да глуми председника (свих грађана а не само своје партије), државника (као фол некакав визионар, наследник и настављач оног предходног), демократу (а заправо диктатор) .... што онда да не постане - прави глумац у најгледанијој домаћој серији? Можда му је намењено да глуми Џаминог млађег брата, или Ђодиног ... ко зна :think:

одличан глумац, а још савршенији манекен:mrgreen:
 
Boris Tadic bio juce na snimanju najpopularnije domace serije `Selo gori a baba se ceslja` u selu Bogdanje...
Atmosfera je bila veoma prijatna i svi su bili pozitivno iznenadjeni posetom predsednika...
Predsednik je razgovarao sa mestanima sela i producentom,rediteljem i glumcem Radosem Bajicem i ostalom glumackom ekipom...
Na kraju je nazdravio sa glumackom ekipom uz jedno `unuce` domace rakije,i sali se okrenuo i ptiao da nema u blizini nekog stadiona da ne bi morao da placa opet kaznu...

Pa ja sam imao celu vest i zakljucali mi temu a ova tvoja polovicna moze da prodje. Sramota.
 
Boris Tadic bio juce na snimanju najpopularnije domace serije `Selo gori a baba se ceslja` u selu Bogdanje...
Atmosfera je bila veoma prijatna i svi su bili pozitivno iznenadjeni posetom predsednika...
Predsednik je razgovarao sa mestanima sela i producentom,rediteljem i glumcem Radosem Bajicem i ostalom glumackom ekipom...
Na kraju je nazdravio sa glumackom ekipom uz jedno `unuce` domace rakije,i sali se okrenuo i ptiao da nema u blizini nekog stadiona da ne bi morao da placa opet kaznu...

Dokoni popovi i jariće krste.

Pošto je u Srbiji zavladalo opšte blagostanje, imamo svega i svačega, svi nas vole, i rešili smo sve svoje probleme, predsednik nema druga posla nego da obilazi filmske ekipe, da vidi kako to izgleda kada se snima serija. :dash:
 
Boris Tadic bio juce na snimanju najpopularnije domace serije `Selo gori a baba se ceslja` u selu Bogdanje...
Atmosfera je bila veoma prijatna i svi su bili pozitivno iznenadjeni posetom predsednika...
Predsednik je razgovarao sa mestanima sela i producentom,rediteljem i glumcem Radosem Bajicem i ostalom glumackom ekipom...
Na kraju je nazdravio sa glumackom ekipom uz jedno `unuce` domace rakije,i sali se okrenuo i ptiao da nema u blizini nekog stadiona da ne bi morao da placa opet kaznu...

Za radzu respect:cool:(mada mogao je malo vise od unuceta majku mu:lol:!)
Jel ga to uhvatio napad duhovitosti?:lol:
Ne znam,ali bih rekao da jos nismo izasli iz jame duboke 9km u koju smo upali!Zar nema covek o pametnijim stvarima da se brine!:think:
 
Pa sad posto sam ja iz tog mesta mogu samo da dodam jednu sitnicu nekom se nebi cinila bitnom ali meni jeste ,sve je to je lepo mozda za neke i simpaticno predsednik u seriji ,ipak sator je bio u dvoristu porodice koja je isto tako pre jedno 10 godina docekivala funkcionere sada mrskog nam Milosevica.
Imao bi jos sta da dodam vesti iz prve ruke ali ja nisam merodavan to da pricam ipak nisam nepristrasan jer sam za NS.
 
Za radzu respect:cool:(mada mogao je malo vise od unuceta majku mu:lol:!)
Jel ga to uhvatio napad duhovitosti?:lol:
Ne znam,ali bih rekao da jos nismo izasli iz jame duboke 9km u koju smo upali!Zar nema covek o pametnijim stvarima da se brine!:think:

Rados mu se uvuko samo pertle vire a i on mlati o nekom jezickom bogatstvu ,dosad bio seljacki govor sad ispade jezicko bogatstvo.
 
Boris Tadic bio juce na snimanju najpopularnije domace serije `Selo gori a baba se ceslja` u selu Bogdanje...
Atmosfera je bila veoma prijatna i svi su bili pozitivno iznenadjeni posetom predsednika...
Predsednik je razgovarao sa mestanima sela i producentom,rediteljem i glumcem Radosem Bajicem i ostalom glumackom ekipom...
Na kraju je nazdravio sa glumackom ekipom uz jedno `unuce` domace rakije,i sali se okrenuo i ptiao da nema u blizini nekog stadiona da ne bi morao da placa opet kaznu...

Како опет да плаћа казну,кад ни једну до сада није платио !?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top