Startovi!

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
456
Pik ap lines iliti "startovi"!!! Kakav je bio najzanimljivi start koji ste doziveli (ili plasirali nekom), koji najgluplji i kakav start prosto ne biste mogli da odbijete?

Ako ima jos neka ovakva tema, zakljucajte:) Ko ce bre sve da ih popamti.... :wink:

Ja se izvinjavam na ovom tarzanskom engleskom al ako napisem u originalu, pojavi se zvezdica!?!?! :roll:
 
Start na jednu Nemicu,na moru.Prodje pored naseg stola,u minicu,upadljivo gledajuci u mene.Prosto se odsekoh.Zamolih druga da podje sa mnom da nas upozna,jer sam se bojao da se ne obrukam sa engleskim.Kad on ni pet,ni sest-upita je da proseta sa mnom.Ona podize pivo,pokazujuci nam da sacekam da popije pivo.Uzeh joj pivo sa stola i popih ga na exs.Krenusmo odmah iz restorana a iza sebe cujem drugaricin savet"Nemoj odmah!"Odosmo na obalu i tu se desi ono "odmah".Tek posle toga izmenjasmo prve reci i videh da ona govori engleski gore od bundeve.
 
Ja sam pokrenuo topic, pa red je i da napisem nesto! Evo ovako, snimite ribu (frajera) u kaficu i...uzmete salvetu, nacrtate mrezu za "iks-oks" i lupite svoj prvi potez i ispod napisite "Ti si na potezu". Zamoli kelnera (uz masnu napojnicu) da odnese salvetu pikiranoj osobi ali da ne kaze od koga je! Ona ce videti taj prvi iks u mrezi i...ja bih bar prihvatio igru! Kelner nek vrati njen potez vama (zato kazem MASNA napojnica). Kad se zavrsi, nebitno ko pobedi, uz poslednji vas potez napisite i broj telefona i na izlasku iz kafica samo joj dajte salvetu i izadjite. Ajd kako da vas ne pozove!?
 
Guardian:
Ja sam pokrenuo topic, pa red je i da napisem nesto! Evo ovako, snimite ribu (frajera) u kaficu i...uzmete salvetu, nacrtate mrezu za "iks-oks" i lupite svoj prvi potez i ispod napisite "Ti si na potezu". Zamoli kelnera (uz masnu napojnicu) da odnese salvetu pikiranoj osobi ali da ne kaze od koga je! Ona ce videti taj prvi iks u mrezi i...ja bih bar prihvatio igru! Kelner nek vrati njen potez vama (zato kazem MASNA napojnica). Kad se zavrsi, nebitno ko pobedi, uz poslednji vas potez napisite i broj telefona i na izlasku iz kafica samo joj dajte salvetu i izadjite. Ajd kako da vas ne pozove!?

Moram da te pitam da li je to tvoja masta ili si nekada tako startovao ribu? Ako jesi svaka cast! :D
 
:wink: Nista pridjes devojci i objasnis joj da nije normalna koliko je slatka!!!
U sustini svaki potez koji ce te dovesti da joj izmami osmeh je odlican jer posle osmeha, moje ime je..... story goes :wink:
 
Bese davno, drmao me pubertet. Lik je radio kod bioskopa Jadran u fast food-u (zaboravila sam kako se zove), odlepila sam, zaljubila se na jedan. I jedan dan prisla trazila pizu i broj telefona, a on u soku, kaze molim! Ja ponovim, molim te jednu pizu i tvoj broj telefona. Dao je broj, ja ga zvala... i nista... tri recenice nije umeo da sklopi...
 
Pretprosle nedelje mi se neki moron nabacivao tako sto je poceo da igra samnom. Sve bi bilo ok da on nije igrao tako sto je cupkao i pljeskao rukama u kratkim zamasima, ko da sam ja neka cigancica, a ples neka rumba-samba, a ono ustvari neki tehno sta li vec.
 
bas sam se juce nekome hvalila
dosao lik da kupi sebi parfem i sve nesto me gleda,ja vidim pa kazem "evo probajte kenzo,na mom muzu traje satima,bas je postojan" nista on
nastavlja da me gleda "onako" i na kraju kaze "ma uzecu tu vasu clansku kartu al samo da bih vam u kartonu napisao svoj broj mobilnog pa da me pozovete"
bas je simpa,i hrabro sto nije osobenost francuza
 

Back
Top