vampirizam?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Interesantan je pojam "energetskih vampira" tj. ljudi koji uzivaju da nekom pronadju slabu tacku, izvuku ga iz takta i kad ga nacisto izlude - ostave na miru sa samozadovoljnim izrazom na licu i savrsenom mirnocom na licu.

Kako god cudno zvucao termin - ima takvih osoba u nasoj okolini :aha:.

 
naravno da vampirizam postoji, cak nekada moze imati razne oblike, potpuno naivne i neprepoznatljive na prvi pogled
pogledajmo malo ovaj pdf i tvoju temu na njemu, na primer...
kao prvo, ovaj pdf svakodnevno isisava dragoceno vreme nama, neduznim zrtvama interneta, a ova tema je upravo isisala dragocenih 3 minuta iz mene i mog radnog dana
to je tema uradila potpuno nepotrebno, iz cista obesti, kao sto svaki vampir koji drzi do sebe i radi (uopste ne verujem da pored zavoda za transffuziju i crnog trzista koje odlicno funkcionise oni moraju da kolju ljude po ulicama, u mracnim nocima) a ja sam sada potpuno bolesna (kao sto i postaje zrtva nakon ugriza), jer prvo, imam sve manje vremena da uradim ono sto danas moram, toga sam svesna i polako me hvata groznica, zatim i bes sto sam sebi dozvolila da odgovorim na temu koja je, ukoliko je na ovom pdf-u (koji se, zamisli, zove LJUBAV I SEX, a ne kultne teme) potpuno besmislena...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top