Muske prevare

Ako muskarac te prevario fizicki, mislim, ako desilo se da vodio je ljubav sa devojkom i nisi to bila ti, moze se to oprostiti...ali samo pod uslovom da to je bio samo seks...vise boli psihicka prevara...samo postoji jedan problem - poverenje...kad prevaris cak i fizicki, tesko je kasnije da ponovo ta druga osoba ti veruje...dakle od fizicke prevare do psihicke????
 
Ne oprastaj nikako ! Ako te je prevario , znaci trazio je preko hleba pogacu . Da bi bila imala pravu vezu sa njim moras da znas da si mu dovoljna u svakom smislu :cry: . Ali posto te je prevario , ili mu nisi dovoljna , ili je on malo pobesneo i opet ce :!:
Nema tu vise nastavka kad jednom pukne .
 
Mostarka78:
Treba li im oprostit prevaru

Shta smatrash pod prevarom? Opshtenje sa drugom zenom? Pa ljudi (i mushkarci i zene) su poligamna bica. E,sad ide ona pricha o SUPER EGU (nametnutom) i ID-u (urodjenom) i EGU kao "arbitru"... :roll:

Sta da ti kazem - ubijaj il prashtaj :wink:

Pouka: niko nema "ekskluzivno pravo" nad nekom osobom, te shta ce ta osoba raditi sa sobom. Jedino, treba zastiti decu dok ne odrastu i ne shvate "sistem funkcionisanja" ovog sveta. I mushkarci trebaju da shvate da nemaju pravo nad "vashom", kao ni vi nad "nashim". Kome ce ko davati ... :?
 
Ewa:
Ako muskarac te prevario fizicki, mislim, ako desilo se da vodio je ljubav sa devojkom i nisi to bila ti, moze se to oprostiti...ali samo pod uslovom da to je bio samo seks...vise boli psihicka prevara...samo postoji jedan problem - poverenje...kad prevaris cak i fizicki, tesko je kasnije da ponovo ta druga osoba ti veruje...dakle od fizicke prevare do psihicke????
......

cuj mislim da osoba koja to uradi, ne da nije sazrela kao licnost, nego je jos uvek ne dozrela, mislim da muskarac koji je odrastao, zreo itd..zna sta zeli, zna sta moze a sta ne jos pri tom.....ima zenu pored sebe koja mu odgovara ajde da kazem u skoro svemu...posto je ne moguce da je sve idealno u vezi, to vec i vrapci znaju.....NE BI NI POMISLJAO NA PREVARU....cuj.....prevara je prevara i tu je jedna velika tacka.......sad cemo mi zene da ulazimo u price i razmisljanja dal je to uradio samo eto......s oprpstenjem `igo mu se .....ma daj....to znaci da te ne ceni i tu je kraj price, ni kao osobu, ni kao zenu ni kao majku svoje dece...ako zeli da svrlja i popunjava praznine...neka skupi hrabrost, razvede se i krene u nove avanture.....to je barem moje misljenje...samo se nadam da na takvog skota necu naici..... :x
 
Milojko Vasic
Muško je.[/quote]

Sama cinjenica da je musko u mojim ocima opravdava bas sve pa i prevaru :wink: .Cudo jedno,muskarci nas najcesce varaju sa drugim zenam.Oprastas li njima zato sto su zene?Mi smo nekako slabe i lako se opravdamo onim "Maco,omaklo mi se,izvini". :lol:
 
Ne tangiram se ja oko toga da li me je prevario ili ne i da li da mu oprostim ili ne...
Ono sto mene brine je kada do prevare dodje ZAŠTO je to učinio...
Verovali ili ne kada do prevare dodje u 90 posto slučajeva je druga polovina kriva sto je partner potrazio nekog drugog... Ako me razumete...
 
little:
Ne tangiram se ja oko toga da li me je prevario ili ne i da li da mu oprostim ili ne...
Ono sto mene brine je kada do prevare dodje ZAŠTO je to učinio...
Verovali ili ne kada do prevare dodje u 90 posto slučajeva je druga polovina kriva sto je partner potrazio nekog drugog... Ako me razumete...

Pokushao sam lepo, ti neces... e sad ce da vidish!

PITCHKA KO PITCHKA CHUJE SAMO ONO SHTO JOJ ODGOVARA !!!

Jel sam lepo objasnio sa bioloshkog aspekta -ZASHTO oh ZASHTO! Pa nismo bre neka visha bitja nego obichne nagonske zivotinje... To shto kukash za njim je nagon - odbrana sopstvene teritorije. RAZVEDI SE, OSTAVI GA I ZIVI KO BAKSUZ SAMA SAMCITA! Nije on nishta kriv nego si ti posesivna bre!

PO CHEMU JE ON TVOJ? Jel to imash neki papir da si njegov vlasnik?

NAPOMENA:
Sve ovo vazi i u kontra smeru. (jao shto ste tada lukave, kad ste vi ta strana koja vara)

Na kraju krajeva imash brachna savetovalishta ali se ti trudish da nadjesh josh neku glupachicu koja ce potvrditi tvoju prichu jer se plashish istinu da chujesh!
Toliko
 
zendeli:
Milojko Vasic
Muško je.

Sama cinjenica da je musko u mojim ocima opravdava bas sve pa i prevaru :wink: .Cudo jedno,muskarci nas najcesce varaju sa drugim zenam.Oprastas li njima zato sto su zene?Mi smo nekako slabe i lako se opravdamo onim "Maco,omaklo mi se,izvini". :lol:[/quote]
ma svideloo mi se.
 
Nikako ne treba oprostiti prevaru,ali ne treba ni prevariti.Ovo vazi za oba pola.
Neka emocije budu iznad svake pozude,a vodjenje ljubavi vrhunac emocija izmedju dvoje ljudi.
Jos samo kada bi svi postovali ljubav kao osnov svega,i kada bih uzeli emociju kao pocetak i sustinu svakog odnosa,prevare ne bih ni bilo.
 
little:
Ne tangiram se ja oko toga da li me je prevario ili ne i da li da mu oprostim ili ne...
Ono sto mene brine je kada do prevare dodje ZAŠTO je to učinio...
Verovali ili ne kada do prevare dodje u 90 posto slučajeva je druga polovina kriva sto je partner potrazio nekog drugog... Ako me razumete...

Dabome... chest sluchaj...
Mozhda sam lep, mozhda sam sexy i zgodan, potentan, dobar ljubavnik, mozhda imam para, ali nemam sve. To $to nemam ona ce da nadje pre ili kasnije na nekom drugom mestu ako joj se trazhi. Ja to neznam.
To $to ona nema mozhda cu ja naci na drugom mastu ako mi zatreba..

Chemu zhivot bez prevare? Bio bi dosadan i ustajao. Ne bi bilo zhute $tampe. Ma prevara je zakon ljudi moji ja vam kazhem :)

nego... prevara je i kada $aljete nekoj drugoj SMS ili email sa lascivnim porukama, a draga vam vredno radi ili uchi tamo negde.. i misli na vas... Ne morate da yebete da biste prevarili ako cemo iskreno..

ili obrnuto.. vi vredno radite/uchite i mislite da ona radi to isto... a u glavi joj je neky sexy manijak iz Mladenovca koji bi da je povali...

ma milion kombinacija... Nema zhivota bez pra$tanja , kao $to nema zhivota bez lazhi i prevare. Zato prevari i budi prevaren!

Takodje... ako se preVari$ onda batali neko vreme 8)

 

Back
Top