Окачена усташка застава на момачкој вечери
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Окачена усташка застава на момачкој вечери

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Podrazumevano Окачена усташка застава на момачкој вечери

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/39932/Hlo-se-ispricala-zbog-ustaske-zastave.html

MLADOST LUDOST
    Hlo se ispričala zbog ustaške zastave

Glavna urednica Informativnog programa HTV-a Hloverka Novak Srzić ogradila se danas i osudila postavljanje zastave s ustaškim znakovljem na, potvrdila je, zgradi u kojoj živi s obitelji, ističući da ni ona niti nitko od njezinih ukućana s tim neprimjerenim činom nemaju nikakve veze

ZAGREB - 'Ističem kako niti ja niti bilo tko od mojih ukućana nemamo nikakve veze s tim suludim činom, za čije sam pojedinosti doznala tek nakon što su me kolege novinari počeli nazivati', priopćila je Novak Srzić, reagirajući na informacije da je 8. listopada, kada joj je sin u stanu stanu slavio momačku večer, s prozora bila izvješena hrvatska zastava s natpisom 'Torcida' na kojoj je hrvatski grb bio uokviren velikim slovom 'U'.

Navela je da je zastavu izvjesio netko od 30-tak momaka koji su bili na zabavi, da je zastavu primijetila njezina kći idućeg jutra i odmah ju skinula i uništila, te da njoj (Novak Srzić) ništa nije rekla kako joj ne bi pokvarila radost zbog sinovog vjenčanja.

'Bez obzira što nemamo nikakve veze s tim događajem, u ime svoje obitelji, i u svoje ime, ispričavam se svima koje je taj događaj povrijedio ili mogao povrijediti', kaže u priopćenju.

Она јадна ништа није знала....
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Окачена усташка застава на момачкој вечери

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku

Mora da ga je "odgojila" sasvim suprotno.

Primećen član
    Učlanjen
    13.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kulturna i ljudska isprika!

Da neko okači četničku zastavu u Srbiji, slavili bi ga, a zastava bi visjela neograničeno!

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Hebote dal' je moguce da ce te za svaku glupost da otvarate teme o Hrvatima? Ovo vishe prelazi u ludilo. Sad bi bash bila fora da otvore oni na svom forumu : "Wtf Dule reko da smo ******"

Elita
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/39932/Hlo-se-ispricala-zbog-ustaske-zastave.html

MLADOST LUDOST
    Hlo se ispričala zbog ustaške zastave

Glavna urednica Informativnog programa HTV-a Hloverka Novak Srzić ogradila se danas i osudila postavljanje zastave s ustaškim znakovljem na, potvrdila je, zgradi u kojoj živi s obitelji, ističući da ni ona niti nitko od njezinih ukućana s tim neprimjerenim činom nemaju nikakve veze

ZAGREB - 'Ističem kako niti ja niti bilo tko od mojih ukućana nemamo nikakve veze s tim suludim činom, za čije sam pojedinosti doznala tek nakon što su me kolege novinari počeli nazivati', priopćila je Novak Srzić, reagirajući na informacije da je 8. listopada, kada joj je sin u stanu stanu slavio momačku večer, s prozora bila izvješena hrvatska zastava s natpisom 'Torcida' na kojoj je hrvatski grb bio uokviren velikim slovom 'U'.

Navela je da je zastavu izvjesio netko od 30-tak momaka koji su bili na zabavi, da je zastavu primijetila njezina kći idućeg jutra i odmah ju skinula i uništila, te da njoj (Novak Srzić) ništa nije rekla kako joj ne bi pokvarila radost zbog sinovog vjenčanja.

'Bez obzira što nemamo nikakve veze s tim događajem, u ime svoje obitelji, i u svoje ime, ispričavam se svima koje je taj događaj povrijedio ili mogao povrijediti', kaže u priopćenju.

ona je rigidna hadezovska kucka, uvlacila se krivoustom u paksu i svoje danasnje stavove je samo prilagodila dnevnoj politici. te kozmeticke promjene izvana sustinski nista nisu izmjenile iznutra- to je klerofasisticki i ustaski svjetonazor

Primećen član
    Učlanjen
    13.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Wtf Dule Pogledaj poruku
    Hebote dal' je moguce da ce te za svaku glupost da otvarate teme o Hrvatima? Ovo vishe prelazi u ludilo. Sad bi bash bila fora da otvore oni na svom forumu : "Wtf Dule reko da smo ******"
    Pa jesi reko?

Slične teme

1. Козачки камп „Српска застава“
    Autor DellBoy-011 u forumu Politika
    Odgovora: 360
    Poslednja poruka: 14.10.2010., 21:34
  2. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 30.09.2009., 00:06
  3. Застава ЕУ
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 15.12.2008., 13:48