Bi li mi neko pomogao...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Bi li mi neko pomogao...

Neupućena
    Guest

Podrazumevano Bi li mi neko pomogao...

Javio mi je Norton juče da mi je istekao antivirus za 2003 i par sekundi posle toga da mi je javio da me je napao neki virus, pa sam instalirala Nortona 2004 - ali ne mogu da ga updatujem jer mi se veza prekine otprilike posle 60 sekundi - svaki put. I to je jedino što mi ne funkcioniše u kompjuteru - ostalo je sve OK...bar za sada. Norton 2004 mi je uradio scan i nije mi našao ni jedan virus?!?!?...a ja ne mogu da ga updatujem a ne znam čak ni kako se zove to što me je juče napalo. Ja se stvarno ne razumem baš u ovo - jel neko nešto zna?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Jel se ti kompjuter resetuje???
    Ako se ti nabavi jedan firewall napravi updajt AV, pa reci jesi riješila problem.

Početnik
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pogledaj lepljivu iznad i sve ce ti biti jasno http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=28780

Zainteresovan član cau-cau (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Bi li mi neko pomogao...

Citat Original postavio Neupućena
    Javio mi je Norton juče da mi je istekao antivirus za 2003 i par sekundi posle toga da mi je javio da me je napao neki virus, pa sam instalirala Nortona 2004 - ali ne mogu da ga updatujem jer mi se veza prekine otprilike posle 60 sekundi - svaki put. I to je jedino što mi ne funkcioniše u kompjuteru - ostalo je sve OK...bar za sada. Norton 2004 mi je uradio scan i nije mi našao ni jedan virus?!?!?...a ja ne mogu da ga updatujem a ne znam čak ni kako se zove to što me je juče napalo. Ja se stvarno ne razumem baš u ovo - jel neko nešto zna?
    Zakacila si crva Blaster on je harao proslog avgusta,i ja sam imao isti problem . Skini preko nekog drugog kompjutera programcic FixBlaster sa Majkrosoftovog sajta i instaliraj ga, i resices se napasti. Takodje na sajtu imas upustvo kako da postavis zastitni zid ( u tri koraka) preporucujem ti da to uradis.
    Ako neuspes da skines javi se, mislim da sam ga sacuvao na nekoj od disketa samo ako uspem da nadjem.

Slične teme

1. Odgovor bi mi pomogao
    Autor boris0230 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.07.2006., 10:29
  2. UN pomogao pad Krajine
    Autor absonic u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.01.2006., 23:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor