Timber Wolf

Mauser

Iskusan
Poruka
5.330
Ovaj primerak je odstreljen u prvinciji Ontario blizu mesta Gogama, 30-og Jula ove godine. Doshao je na medvedju hranilicu...
Tip koji ga drzi na slici je visok oko 180cm.

Moram samo da dodam da sam se nagledaio svega i svachega na severu Ontarija dok sam lovio losa i crnog medveda tako da me ova slika i ne chudi mnogo.
Kum moj je snimao kamerom dok su trojica iz nashe ekipe rukama i meredovima vadili neku belu ribu i to komade od po par kila u potoku blizu kampa. Shta dalje da pricham...

Ovu sliku mi je poslao jedan prijatelj, Kanadjanin, takodje lovac.


7416_140837608300_509898300_2678485_3594958_n.jpg
 
Golemo brate, nego Mauz mozes li da dodjes do dimenzija ove zivotinje. Najveci odstreljen u Homolju (po gabaritima ne po tezini) bio je dugacak 160, od najduzeg prsta prednje sape do grebena 80, i duzina glave 30 cm a tezina mu je iznosila 42 kg. Najteza je bila jedna zenka 54 kg ali daleko manjih gabarita.
 
Za one koji zive u Kanadi je $10 ako lovish u severnom delu Ontarija. U juznom delu ne placash nishta, ukljucheno ti je u cenu godishnjeg tiketa za sitnu divljach a njegova cena je $18.50. Za one koji ne zive u Kanadi je negde oko $100.
 
Golemo brate, nego Mauz mozes li da dodjes do dimenzija ove zivotinje. Najveci odstreljen u Homolju (po gabaritima ne po tezini) bio je dugacak 160, od najduzeg prsta prednje sape do grebena 80, i duzina glave 30 cm a tezina mu je iznosila 42 kg. Najteza je bila jedna zenka 54 kg ali daleko manjih gabarita.

Pokushacu...
 
Za one koji zive u Kanadi je $10 ako lovish u severnom delu Ontarija. U juznom delu ne placash nishta, ukljucheno ti je u cenu godishnjeg tiketa za sitnu divljach a njegova cena je $18.50. Za one koji ne zive u Kanadi je negde oko $100.

Kako je kod vas lov jevtin... Što dovodi do sledećeg pitanja: šta ja treba da uradim da bih postao državljanin Kanade?! :D
:per:
 
Alal ti vera al si ti lovac. :hahaha::hahaha: Šta si do sada lovio? Pretpostavljam samo hrčke i poneku prepelicu. :mrgreen:

Ja sam lovac od svoje trece godine (sada imam 22), i u lov ne nosim pusku, i nikada je nisam ni nosio, sto ne znaci da necu nekada... Lovacki ispit i za oruzje imam polozeno... Lov za mene nije ubijanje, nego druzenje, i vuce me to samo da pronadjem divljac, a da je ubijem to je samo stvar treninga. Svi mi se smeju za to, pa tako mozes i ti sada... To samo govori o tebi... I to su u glavnom matore guzonje koje su resile sa 30god da postanu lovci jer im je dojadilo da placaju po restoranima za malo divljaci...
Samo jedno pitanje: ti si mi neki veliki (rekao bi po potpisu) lovac, lovis dinosauruse?
P.S. komentar sam dao da bih se nasalio...
 
Ja sam lovac od svoje trece godine (sada imam 22), i u lov ne nosim pusku, i nikada je nisam ni nosio, sto ne znaci da necu nekada... Lovacki ispit i za oruzje imam polozeno... Lov za mene nije ubijanje, nego druzenje, i vuce me to samo da pronadjem divljac, a da je ubijem to je samo stvar treninga. Svi mi se smeju za to, pa tako mozes i ti sada... To samo govori o tebi... I to su u glavnom matore guzonje koje su resile sa 30god da postanu lovci jer im je dojadilo da placaju po restoranima za malo divljaci...
Samo jedno pitanje: ti si mi neki veliki (rekao bi po potpisu) lovac, lovis dinosauruse?
P.S. komentar sam dao da bih se nasalio...

lovac a bez oruzja :dontunderstand:
 
Ja sam lovac od svoje trece godine (sada imam 22), i u lov ne nosim pusku, i nikada je nisam ni nosio, sto ne znaci da necu nekada... Lovacki ispit i za oruzje imam polozeno... Lov za mene nije ubijanje, nego druzenje, i vuce me to samo da pronadjem divljac, a da je ubijem to je samo stvar treninga. Svi mi se smeju za to, pa tako mozes i ti sada... To samo govori o tebi... I to su u glavnom matore guzonje koje su resile sa 30god da postanu lovci jer im je dojadilo da placaju po restoranima za malo divljaci...
Samo jedno pitanje: ti si mi neki veliki (rekao bi po potpisu) lovac, lovis dinosauruse?
P.S. komentar sam dao da bih se nasalio...

:mazi::mazi::mazi::mazi:
 
:dontunderstand:
Te dubokoumne komentare ne mogu da razumem, a bas imam zelju, pa da li bi visoki Broz imao volje da ovom sitnom glupanu objasni sta je pecnik hteo reci?
Ti si poceo sa 18 meseci? :hahaha: :mrgreen:

Poslušaj ti čika Broza, uzmi šifrarnik bolesti i pogledaj šta piše tamo pod F20. To je najverovatnije tvoj problem. Što prije počneš terapiju, veće su šanse za izlečenje. :bye:
 
:dontunderstand:sta si lovio sa tri godine?

Listao enciklopedije lovstva, nosio caletov redenik po kuci, plakao svaku nedelju jer nisam mogao sa toliko godin u lov, a i od tada sam podmladak... Ja mislim da imam pravo da kazem da sam od tada lovac... A sta ce te vi i drugi reci bas me briga...
@JosipBroz

F20. je poremećaj skupom simptoma među kojima su slijedeći:sumanutost , halucinacije,smetnje govora,( npr. učestalo iskakanje ili nesuvislost) tzv. negativni simptomi( bezvoljnost, alogija). Naravno da svi simptomi ne moraju biti prisutni kod nekih osoba , a kod nekih se javljaju i neki drugi simptomi.Ti simptomi moraju biti jako izraženi tijekom barem jednog mjeseca, a nakon ili prije te tzv. aktivne faze simptomi u blažem obliku trebaju postojati barem 6 mjeseci.
Bolest je karakterizirana i padom kvalitete rada , međuljudskih odnosa ili pak brige o samom sebi. Za liječenje se koriste lijekovi , u prvom redu antipsihotici , koji dovode do zaliječenja, kada bolesnik sasvim dobro funkcionira. No ne može se govoriti o izliječenju jer se lijekovi moraju piti i u stanju zaliječenja (tzv. remisiji) kako se simptomi ne bi ponovo javili.

Hvala!
 

Back
Top