Internet provajderi

B

brucosh

Gost
Uskoro cu poceti da zivim u Beogradu a bez interneta nikako ne mogu pa me zanima koji je po vasem misljenju najbolji provajder. Ja sam gledala neke, uporedjivala cijene, s te strane Eunet i Ptt koji su cini mi se najpoznatiji su ujedno i najskuplji, a Verat recimo i B92 su mnogo mnogo jeftiniji. Mene interesuje da li je brzina surfovanja ista svuda ili to varira od jednog do drugog provajdera.. da li veze lako pucaju i sl? uostalom, sta mi preporucujete? (studentski budzet je u pitanju :))
 
Sezampro za svaciji budzet(pa iza penzionerski) :D
Pouzdani su koliko i EUnet i PTT ali imaju mnogo bolje usluge( kartice 21din. je sat , besplatno otvaranje naloga, tri mail adrese, odlicnu zastitu i kompletnu podrsku)Nema sta stvarno su najprofesionalniji. :arrow: I ono sa sakupljanjem kartica i poklon iznosom stvarno radi :) I to bas brzo :!:
Ali zasto ja njih reklamiram kad vec mesec dana nece da mi stave link na njihov sajt :( Stvarno nisam trebao ovo da kucam.
Salim se naravno, hteo sam da ti pomogne da izaberes pravog a oni to sigurno jesi.To u vezi pucanja veze to nije do njih vec do centrale u posti.Cuo sam da u Beogradu jos ima analognih centrala :shock: ma idi da covek ne poveruje.Nadam se da neces naleteti bas na takvu.
Pozdrav 8)
 
evo beocity daje popust mislim do 31. jula... mozes da kupis 2 meseca flat za 800 znaci 400 mesec. veza je uglavnom ok samo nekad pukne a nekad se mnogo glavi mada je to mozda meni do modema (na 322 centrali sam) a moguce da su preoptereceni. inace je 500 kod njih. je l kod sezama u svkaom slucaju dobijas pristup njihovom bbs-u (znaci konferencije itd)
 
Slazem se..uzmi sezam
imas za 850 flate rate, meni veza skoro nikad ne puca (mozda jednom u 5 sati,i to je retkost) 330 din 15 sati, povoljna kupovina na sate, imas i free sms...
ma uzmi ga,neces zazaliti
 
A ako uzimas na sate onda je po tom pitanju verat neprikosnoven.
10-12din/h.
Ako planiras mesecni paket onda Sezam.
Veza uglavnom ne zavisi od provajdera zato sto su nase tel. centrale toliko lose da se ta razlika ne primecuje.
Koliko veza cesto puca to ti isto zavisi od centrale.
Na analognoj ocekuj u proseku svakih 30min. mada zavisi od opterecenosti saobracaja (uglavnom se nocu moze raditi normalno), a ako imas digitalnu onda si na konju.
toliko
 
Anonymous:
brucosh:
vazi! uzecu onda taj sezam. :)

hvala vam puno :)

Samo se drzi Sezam-a, lazu dushmani...
Da vidish tek nocu kako se kod njih dobija...
Sa veratom vidim svacije ime racunara... kako to rade nashi provajderi, ovamo me napada pochetnik a ovamo mi fajerwall prijavi kompletne podatke?

Ma najbolje ti je da otvoris nalog kod svih dostupnih ISP-ova, pa odluci sat ti odgovara, a ovo je jos jedna rasprava bez kraja.
 

Back
Top