DOOM 3 je gotov

Cekaj prvo si da ja nabavimo, pa da igramo, pa da shvatimo da neradi, pa da kupimo nove masine, pa cemo onda da komentrisemo... tamo negde u decembru :D
Malko si poranio al' nema veze, ja se nadam da ce biti zarazan ko prethodnici mu!
 
Na koliko li ce biti cd-ova? Inace minimalna konfiguracija je 1.2Ghz 256 RAM, Ge Force 4. Ali to je sigurno ono samo da te pusti da instaliras i ne dalje. Preporuceno je 3Ghz 1Gb ram...
 
Evo konacno sam i ja nabavio igru. Jedino sto mogu reci jeste: IGRA YEBE KEVE KOLKO JE DOBRA. Vise sam nego zadovoljan, odlicna grafika, horor atmosfera, jezivi zvuci, igrivost na nivou..... jednostavno DOOM 3 je zacetnik nove generacije FPS-a. I nije uopste toliko zahtevna. Minimum je 1.5 GHz, 384 RAM-A, i graficka sa 64MB. Kod mene (1700+, 256MB i 9200SE 128MB) malo zastaje i uspori se nekada, ali inace dobro radi (daleko brze od Far Cry-a).
 
gost 2:
Jel` zna neko kako da ubijem onog demona na zadnjem nivou?
Ma vid ti njega, vec maltene preso igru, a ja tek sto je instaliro!
Ma svaka cast, vidi se da si pravi gejmer!
Neznam kako ces ubiti gada posto nisam stigo dotle, ali sigurno ce ti neko jos pomoci.... mada misli da je retko ko jos dotle stigao.
 
Ja imam Intel 2.4 , 512ddr, FX5200 128 i iako mi preporucuje medium quality na 640x480 :!: ja igram na low quality da bih bio siguran da nece da mi secka!
Inace presao sam oko 7 nivoa do sada, a moram da priznam da i pored svih cudovista koja iskacu iz mraka, najvise me je uplasio onaj glas koji je kao niotkuda rekao "folow me" i posle jos nesto uz crvenu sliku i vrisak... uh...
 
Kako si ga ubio (mislim "gada")
Svu sam dzabanu istecjkao na one njegove lampinjone.[/quote
Nije to zadnji nivo, to je tek 19, igra ima 26 nivoa. Ja sam se mucio oko drugog, taj je ranjiv jedino kada stvara te "lampinjone". Pre nego sto dodjes na taj nivo kod onog zelenog teleportera imas BFG pusku sa druge strane u onom mraku!
 

Back
Top