Boris Tadic na kolenima pred Rusima!

pred kim Boris Tadic najponiznije puzi?

  • Pred Amerikom (pisma Bushu, dodvoravanje Obami)

  • Pred Rusijom (Bog na nebu, Rusija na zemlji)

  • Pred EU (Evropa nema alternativu)

  • Ni pred kim, Boris Tadic se saginjati nece


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.758
Neverovatno zabavan clanak na ruskom na http://www.vesti.ru/doc.html?id=321118 (hvala kolegi Istocnom Vetru na linku) nosi ovakav frapantan naslov:

Boris Tadic: "Bog na nebu, Rusija na zemlji!"

Ima tu dosta zabavnog, ali je najzabavniji ovaj isecak, intervju sa samim ruskim uzguzljubom Tadicem. Pazite ove ponore dodvoravanja u kojima puzi srpski predsednik:

Evo Zastave. Kao nase, samo preokrenute. Pitaj Rusa, ko je Srbin, i reci ce "brat". I mnogi Srbi tako misle. Zasto?

"Simbolika sa zastavom nije slucajna. U nasem narodu postoji legenda, za koju sam ja ubedjen da je tacna, da smo ovako postupili: uzeli smo rusku zastavu, okrenuli je, i rekli da je - nasa.

Na nebu Bog, na zemlji - Rusija," objasnio je predsednik Srbije Boris Tadic.


I sam predsednik nosi rusko ime Boris, njegova sestra je Vera, a i deca mu imaju ruska imena - Masa i Vanja...

Na zalost, nemam neku fotografiju Borisa Tadica u pozi dervisa koja bi dobro oslikala ovu snishodljivost pred Rusima, ali zato evo jedne druge.

sz5_boris_tadic.jpg


"Bog na nebu, Rusija na zemlji! Nu, braco, napred u evroatlantske integracije!"
 
Ma daj mislim, stvarno. Ja volim Rusiju pa opet ne bih izvalio medijima nesto poput "Bog na nebu - Rusija na zemlji" da sam srpski predsednik.

To prevazilazi po svemu onu hrvatsku kurvicu i njeno "Danke Dojcland" i ja zapravo ne pamtim da sam ikad cuo ili procitao da je predsednik neke zemlje tako ulizicki govorio o nekoj drugoj zemlji i izjednacavao je sa bogom. Nikad, nigde.

Ozbiljno, ovo je neverovatno. Ovome trenutno samo cipele vire iz ruske bulje.
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Sad bi Tihi rekao ''ROKAJ SNIMAJ''!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Kazem ja ovim nedokazanim ljudima,ovo je bre ruska gubernija!!!:hahaha::hahaha:

A,sad salu na stranu!Ovakvo ulizivanje nije zabiljezeno nigde i nikada na svetu!Ovaj kupus-lupus od zeke zvanog Bote,je uvreda za ljudsku inteligenciju,ako je jos ima medju ovim njegovim borcima za lik i delo!
 
Ma daj mislim, stvarno. Ja volim Rusiju pa opet ne bih izvalio medijima nesto poput "Bog na nebu - Rusija na zemlji" da sam srpski predsednik.

To prevazilazi po svemu onu hrvatsku kurvicu i njeno "Danke Dojcland" i ja zapravo ne pamtim da sam ikad cuo ili procitao da je predsednik neke zemlje tako ulizicki govorio o nekoj drugoj zemlji i izjednacavao je sa bogom. Nikad, nigde.

Ozbiljno, ovo je neverovatno. Ovome trenutno samo cipele vire iz ruske bulje.

Ma slazem se ja sa tobom. zapravo sam mislio da je ovo mali gaf u odnosu na sve druge njegove gafofe . Kad se uvlaci Rusima , pa i Amerima , to mi nekako manje jezi kozu od uvlacenja Hrvatima , kojih ima 5 miliona i kouji su , tako mali zaklali onoliko Srba . A i njima se uvlacio , izvinjavao podilazio .
 
Ma daj mislim, stvarno. Ja volim Rusiju pa opet ne bih izvalio medijima nesto poput "Bog na nebu - Rusija na zemlji" da sam srpski predsednik.

To prevazilazi po svemu onu hrvatsku kurvicu i njeno "Danke Dojcland" i ja zapravo ne pamtim da sam ikad cuo ili procitao da je predsednik neke zemlje tako ulizicki govorio o nekoj drugoj zemlji i izjednacavao je sa bogom. Nikad, nigde.

Ozbiljno, ovo je neverovatno. Ovome trenutno samo cipele vire iz ruske bulje.

Ne valja kad ne saradjuje s Rusijom, ne valja kad joj se "dodvorava", sta po tebi valja?
 
На страну што ми је драго због доласка брата Дмитрија и због враћања Русије на Балкан морам поново искористити цитат највећег српског мислиоца 21. века Веље о БоТи: ''Не знам како да га окарактеришем... То је једна будала''

Легенда о српској застави и русија на земљи :roll: Човек дебил, али ипак поздрављам што се жути црв осећа понизно пред господарима из Русије. Тако је суђено.
 
Neverovatno zabavan clanak na ruskom na http://www.vesti.ru/doc.html?id=321118 (hvala kolegi Istocnom Vetru na linku) nosi ovakav frapantan naslov:

Boris Tadic: "Bog na nebu, Rusija na zemlji!"

Ima tu dosta zabavnog, ali je najzabavniji ovaj isecak, intervju sa samim ruskim uzguzljubom Tadicem. Pazite ove ponore dodvoravanja u kojima puzi srpski predsednik:



Na zalost, nemam neku fotografiju Borisa Tadica u pozi dervisa koja bi dobro oslikala ovu snishodljivost pred Rusima, ali zato evo jedne druge.

sz5_boris_tadic.jpg


"Bog na nebu, Rusija na zemlji! Nu, braco, napred u evroatlantske integracije!"

:hahaha::hahaha:

Још ће Бота Србин испасти...
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Neverovatno zabavan clanak na ruskom na http://www.vesti.ru/doc.html?id=321118 (hvala kolegi Istocnom Vetru na linku) nosi ovakav frapantan naslov:

Boris Tadic: "Bog na nebu, Rusija na zemlji!"

Ima tu dosta zabavnog, ali je najzabavniji ovaj isecak, intervju sa samim ruskim uzguzljubom Tadicem. Pazite ove ponore dodvoravanja u kojima puzi srpski predsednik:



Na zalost, nemam neku fotografiju Borisa Tadica u pozi dervisa koja bi dobro oslikala ovu snishodljivost pred Rusima, ali zato evo jedne druge.

sz5_boris_tadic.jpg


"Bog na nebu, Rusija na zemlji! Nu, braco, napred u evroatlantske integracije!"

Koja **** od čoveka.
Nema mooda da ovo kaže u Srbiji. Svi mediji ovde trabunjaju o evropi a nikada ne bi preneli ovakvu njegovu izjavu!
 

Back
Top