iskustva devojaka u analnom sexu...

johnny_english_opet:
devojke iznesite vasa iskustva sa analnim sexom i posle tih izkustava da li ste za ili protiv da li vam prija ili ne?
devojke kojima se dopada neka pokusaju da daju koji argument u korist analnog sexa tj savet devojkama kojima se to nije dopalo kako da to urade a da budu zadovoljne..
Hmmmmmm, Analni Sex! Bozanstveno! 8) Da, svakako da sam za analni sex! Mislim da je to jedan od vrhunskih nacina za uzivanje u sexu. Sto se tice devojaka koje bi htele, a ne znaju kako: ili neka se snalaze same, kao i sve ostale pre njih, ili neka na to zaborave! Nema tu nekih tehnickih podataka koji mogu da se nabubaju i skontaju! Analni sex je kao i sve ostale vrste sexa, najbolje se uci kroz praksu. Postoji zato da bi se uzivalo i experimentisalo, a ne ucilo iz knjige!
 
lolla:
johnny_english_opet:
devojke iznesite vasa iskustva sa analnim sexom i posle tih izkustava da li ste za ili protiv tj da li vam prija ili ne?
devojke kojima se dopada neka pokusaju da daju koji argument u korist analnog sexa tj savet devojkama kojima se to nije dopalo kako da to urade a da budu zadovoljne..

A tebi, prija li analni sex, cistunche ?
ne znam da li je upucena meni ova replika i ne znam na osnovu cega?
ja sam samo postavio temu.... :roll:
 
johnny_english_opet:
devojke iznesite vasa iskustva sa analnim sexom i posle tih izkustava da li ste za ili protiv tj da li vam prija ili ne?
devojke kojima se dopada neka pokusaju da daju koji argument u korist analnog sexa tj savet devojkama kojima se to nije dopalo kako da to urade a da budu zadovoljne..



cccc...šokirana sam kakve bludne teme zadaješ.....
a pravio se pravi englez pre neko veče.
 
littlefoot:
johnny_english_opet:
devojke iznesite vasa iskustva sa analnim sexom i posle tih izkustava da li ste za ili protiv tj da li vam prija ili ne?
devojke kojima se dopada neka pokusaju da daju koji argument u korist analnog sexa tj savet devojkama kojima se to nije dopalo kako da to urade a da budu zadovoljne..



cccc...šokirana sam kakve bludne teme zadaješ.....
a pravio se pravi englez pre neko veče.
pa znas kako ...."svi smo mi po malo latino"....
no ovde tesko da me ko razume...... ja se protivim menjenju....znaci kurvanje......kad treba covek da stupi u vezu sa curom kogu su guzili svrsavali po njopj i ko zna sta .......a za sve sam te varijante sa jednom osobom....
 
Silvija_:
Hocemo li da budemo iskrene??? Ja hocu! Za sve one koje nisu probale, a zele...
Prvi put svakako boli, dok se to malo nerazradi, i boli jedno izvesno vreme, ali posle... Pa, osecaj je sjajan!

Sto se tice 'razrade' da obavestim cenjene dame da postoji spravica koja se zove 'anus dilatator' i sluzi za razradu dupeta u slobodno vreme. Podseca na mali gumeni kisobran na mestu cije drske stoji prsten kojim se 'kisobran' polako, postepeno i po zelji siri u dupetu.Zanaci, spravicu u dupe, regulator dilatacije u pogon i to je to. 8)
 
snoshaj efendija:
Hocemo li Sto se tice 'razrade' da obavestim cenjene dame da postoji spravica koja se zove 'anus dilatator' i sluzi za razradu dupeta u slobodno vreme. Podseca na mali gumeni kisobran na mestu cije drske stoji prsten kojim se 'kisobran' polako, postepeno i po zelji siri u dupetu.Zanaci, spravicu u dupe, regulator dilatacije u pogon i to je to. 8)

A jel' mogu da narucim jedan?
M za pocetak,ako je radjen po velicinama,pa cu za par meseci kad se razradim da predjem na XL.Model za zene...znaci roze...
A jel' moze da se vrati u roku od 15 dana ako nisam zadovoljna?
Molim malo vise informacija o renomiranom proizvodu.
 
Vic o analnom sex-u...

Reshile tri "lake zenske" da prekinu sa "profesijom" pa otishle u samostan...

Casna sestra ih svukla u bozjoj kuci do gole koze i stavila lavor sa "svetom vodicom" pred njih...

"sad svaka od vas neka kaze na ovom mestu kako je prvi put zgreshila"

stale one, nece ni jedna prva..
ova malo chekala, dojadilo joj i povuche nasumichno jednu od njih...

"ajde reci"
"paaa htela sam da vidim kako izgleda mushka stvar, pa sam otkrila druga na ekskurziji dok je spavao, pa sam mu zavukla ruku u gace, pa.."
"tishina"-reche sestra-"sad tu ruku da umochish u lavor, i gresi su oproshteni, ne zanima me dalje"

umochi ona desnu ruku i ode...
sad se ove dve otimaju koja ce pre do lavora...
"koj vam je sad, malochas nije htela ni jedna?"- upita sestra

tek reche jedna:
"ja bih da isperem usta pre nego shto ova do mene opere dupe"

:lol:
 
johnny_english_opet:
littlefoot:
johnny_english_opet:
devojke iznesite vasa iskustva sa analnim sexom i posle tih izkustava da li ste za ili protiv tj da li vam prija ili ne?
devojke kojima se dopada neka pokusaju da daju koji argument u korist analnog sexa tj savet devojkama kojima se to nije dopalo kako da to urade a da budu zadovoljne..



cccc...šokirana sam kakve bludne teme zadaješ.....
a pravio se pravi englez pre neko veče.
pa znas kako ...."svi smo mi po malo latino"....
no ovde tesko da me ko razume...... ja se protivim menjenju....znaci kurvanje......kad treba covek da stupi u vezu sa curom kogu su guzili svrsavali po njopj i ko zna sta .......a za sve sam te varijante sa jednom osobom....

Ok je tvoje misljenje. Nisam ni ja za varijante koje rade placene ***** ili maloumne. Samo mi moras objasniti nesto. Kazes da si za sve varijante sa jednom osobom. A sta se desi kad se razidjete (iz ovog ili onog razloga)? Jel joj okacis o vrat tablu sa spiskom stvari koje si joj radio? A sta mislis da ona razglasa sta te je sve terala da radis?
Definitivno sam protiv grupnjaka, ali ferke obozavam kakve god da su:)
 

Back
Top