Kako otici u USA?

Najlakse je da nadjes devojku sa americkim drzavljanstvom i da je ozenis,he,lako zar ne?! Moj drug upravo sad odlazi.Dobio je papire za 3meseca. Jel` zna neko da li postoji neka mogucnost da odes tamo da radis na par meseci?
 
ne znam da li treniras nesto ali veruj mi da je najlaksi i najbolji nacin da odes u USA preko sporta.moj brat je otisao pre dve godine,sad je na Havajima,super mu je,placaju mu skolarinu za koledz koji je vrhunski,on igra za njih,putuje po citavom svetu,znas to je kosarkaska univerzitetska liga,prije negde su isli na Aljasku,pa u Kaliforniju...nije imao nikakvu vezu,sve je sam odradio,nasao preko neta taj koledz,dopisivao se sa njima,culi su se,poslali mu garantno pismi I20,dobio vizu za 2h,uzeo kartu i sutradan zbrisao!ovo ti je jedan od nacina pa ti vidi!
 
:dash:
Interesuje me kako mogu da odem da zivim u USA. Da li neko ima neki predlog ili neku varijantu.
Unpred zahvalan.

Бојане,за тебе нема помоћи. Хоћеш ни мање ни више него у Америку а незнаш како.Чудна одлука за коју тражиш добру варијанту. Најбоља ти је да останеш кући јер ,,и ту `диси ни за ту ниси``. Или си размажени татин и мамин син или нас питањем зезаш. А знам многе који се овде у Србији олако описмене, заврше најчешће факултет, поготову ако је у месту становања па школовање не кошта много,науче 100 речи енглеског и плате канале којима се стиже у жељену земљу. Е онда како се ко снађе. Малом броју се оствари сан а остали како ко: таворе мењајући посао, (знам дипл.економисту који на Флориди ((шта ли ће баш тамо! )) шиша траву по парковима већ 10 година јер му језик не иде најбоље), или се пак враћају кући.Посаветуј се пре свега са родитељима а најбоља варијанта да ипак останеш код куће.
 
Poslednja izmena:
Imama iskustva sa nailazenjem na ponude za konkurisanje za green card,na mnogim site-ovima.Experimenta radi sam popunila formular,iako me upste ne zanima odlazak tamo.
Plati se oko 70ž-ak dol. kolikose secam,pa tocak srece pocinje da se okrece.Kako bubanj kaze::sad2::sad2:
 
Imama iskustva sa nailazenjem na ponude za konkurisanje za green card,na mnogim site-ovima.Experimenta radi sam popunila formular,iako me upste ne zanima odlazak tamo.
Plati se oko 70ž-ak dol. kolikose secam,pa tocak srece pocinje da se okrece.Kako bubanj kaze::sad2::sad2:

Ovo na sajtovima stvarno radi, znam par ljudi koji su dobili green card na ovaj nacin i otisli u USA, ali su se neki i vratili pa ti vidi
 
ne znam da li treniras nesto ali veruj mi da je najlaksi i najbolji nacin da odes u USA preko sporta.moj brat je otisao pre dve godine,sad je na Havajima,super mu je,placaju mu skolarinu za koledz koji je vrhunski,on igra za njih,putuje po citavom svetu,znas to je kosarkaska univerzitetska liga,prije negde su isli na Aljasku,pa u Kaliforniju...nije imao nikakvu vezu,sve je sam odradio,nasao preko neta taj koledz,dopisivao se sa njima,culi su se,poslali mu garantno pismi I20,dobio vizu za 2h,uzeo kartu i sutradan zbrisao!ovo ti je jedan od nacina pa ti vidi!
Jel moze da mi objasnis kako je tvoj brat otisao preko koledza u USA, ja to isto hocu posto isto treniram kosarku.. .
Please odg. sto pre
 

Back
Top