Da li ste za to da Srbija razvije atomsku bombu?

Da li je Srbiji potrebno nuklearno oruzje

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
mi nemamo tehnologiju da razvijemo atomsko naoruzanje , a jedino je danas nuklearno naoruzanje garant nezavisnosti neke drzave.

stoga , da se ja pitam ja bih zatrazio da srbija postane clanica ruske federacije i to bi nam donelo zastitu ruskog nuklearnog oruzja i zapad vise nikad ne bi pomislio da nas ucenjuje a kamoli bombarduje.
 
mi nemamo tehnologiju da razvijemo atomsko naoruzanje , a jedino je danas nuklearno naoruzanje garant nezavisnosti neke drzave.

stoga , da se ja pitam ja bih zatrazio da srbija postane clanica ruske federacije i to bi nam donelo zastitu ruskog nuklearnog oruzja i zapad vise nikad ne bi pomislio da nas ucenjuje a kamoli bombarduje.

A jese secah tihi kada je bilo povika sto smo iz vince predali one sipke sa osiromasenim uranijumom 2002 cini mi se ?
 
Ово ли је тема за Политику или за научну фантастику, видим дискутује се озбиљно.....
Као што Цобе некада рече, ми смо небески народ, сходно требали да склопимо неки уговор са ЕТ -ијем.....па да им свима хебемо све по списку :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Treba da napravimo A bombu u Vinči. Tamo je reaktor i može se napraviti bar jedna bomba, ako ne uranijumska, može i plutonijumska. Pošto imamo traljavo rukovodstvo, sa još traljavijim "stručnjacima" i najtraljavijim "majstorima", ta bomba će da eksplodira u toku proizvodnje :mrgreen:, uništiće Vinču i obližnji Beograd, sa sve Vladom, Skupštinom, ministrima, političarima, Dedinjem, generalima (penzionisanim), kilavim generalštabom itd...:super:
Tako da će ostatak Srbije vrlo brzo procvetati i postati jedno lepo mesto gde će se dostojanstveno živeti. :klap::klap::klap:
 
da,čudi me da pored tihog,mileta sa klise i ostalih genija nismo smislili neku džepnu atomsku,pa da nas braća rusi više ne moraju braniti kao onomad kad su nas nato zlikovci bombardovali...
elem,sreća da su nas braća branila,ko zna šta bi bilo da nisu...
verovatno bi nam srušili mostove,uništili infrastrukturu i naterali nas da se povučemo sa kosova...
ovako na sreću,ništa od toga se nije desilo...
Hvala braći rusima...
 

Back
Top