Clooney ..What else!
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 153

Tema: Clooney ..What else!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Clooney ..What else!

..eee ovako, mislim da je ovo idealno mesto za ovu temu.. zagrizeni sam Georgeov fan i na pocetku odmah "ne!", nemam nekih "prisno-intimnih" misli prema doticnome (Boze sacuvaj! )..
    Ali ne mogu da sakrijem da me frajer uvek iznova odusevi.. Nadam se da me mozda shvatate..
    Mozda vam izgleda dovoljno zanimljivo da jedan tip postavlja ovakav topic!

Dakle, What about George??!

Voleo bih da uz vasu pomoc po mogucnosti "raskrinkamo" personalnost GCa.. Mozda pomalo glupo izgleda postavka stvari, ali hteo bih da pokusamo da otkrijemo deo vela onog sta nosi u sebi..
    Naravno mogao bih vec nesto o doticnom odmah da kazem na pocetku ali mislim da bih ipak prvo ostavio vama da kazete da li ima smisla, odobravate li ovu temu i da li imate nesto da kazete vec o njemu?

Nadam se da samo nece proci uz ultra-kratke odgovore tipa: "moj tip", "i love him.." itd. ali ne iskljucujem vam.. Ipak je na voim stranicama prosao pubertet ili jos ne..

Pozdrav svim pripadnicama lepseg pola na ovom forumu i fanovima GCa!
    mnogo volem ladno pivo

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano Re: Clonney ..What else!

Моје лично виђење:
    - Свака му част што је леп, не бих га баш гурнула с кревета........али зашто би ме до те мере интересовао неко ко је толико далеко у сваком погледу, да је нестваран? Што бих своје животно време трошила на ''раскринкавање'' једног човека који је само глумац, тамо негде далеко?
    Мислим, да бар има нешто паметно да каже, оно, да је бар Шекспир у питању....па да видим неку поенту у одгонетању његове личности јер би то значило одгонетање његових дела.....овако....

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.894
    Reputaciona moć
    824

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku
    Моје лично виђење:
    - Свака му част што је леп, не бих га баш гурнула с кревета........али зашто би ме до те мере интересовао неко ко је толико далеко у сваком погледу, да је нестваран? Што бих своје животно време трошила на ''раскринкавање'' једног човека који је само глумац, тамо негде далеко?
    Мислим, да бар има нешто паметно да каже, оно, да је бар Шекспир у питању....па да видим неку поенту у одгонетању његове личности јер би то значило одгонетање његових дела.....овако....

Ni ja ga ne bih gurnula.. naprotiv, malo bih ga privukla k sebi..

Al' da diskutujem o njegovih delovima (ili sta vec) - malo mi je besmisleno..
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

ja samo jednog džordžija priznajem
    a svi mi znamo ko je on
    ŠAMPON!!!

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

mislim...
    ja zaista mogu da kazem samo jedno:
    Kluni izgleda tako da me to prosto boli
    i, sad se izvinjavam sto se moj opis zavrsava ovde, na zalost, nisam imala prilike da coveka bolje upoznam, a ne bih da prejudiciram neke stvari....

Primećen član @zoja (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku
    Моје лично виђење:
    Pa ja čitala po nekim novinama da čovek za kućnog ljubimca godinama imao svinju, ajde de, ne bi to bio neki veliki problem, svašta ljudi drže kao kućne ljubimce, (od muževa do svekrva), ali on nije vegetarijanac, e, paaaaaa

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Čovek koji nije bio primećen kao mladić, već je u zrelom dobu postao seks simbol. Solidno glumi, šmeker je, lepo vaspitan i šarmantan - zato ga valjda žene vole. Dokaz da muškarac i u zrelom dobu može da bude privlačan i negovan. Nije arogantna holivudska zvezda. Ako bi ga poredila sa našim poznatim ličnostima, podseća me na Vladu Georgijeva. Interesuje se i za politička pitanja, mada lično nisam oduševljena kada se svetske zvezde zainteresuju za neki politički problem na osnovu CNN izveštaja i kremu da skreću pažnju svetske javnosti Svinja kao kućni ljubimac - to još nisam uspela da rastumačim, ali šta će, vezao se čovek
    Iz straha da sutra ne ispadnem glup, odbijam mogućnost da danas ispadnem pametan.

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Sviđa mi se što je imao dosta običnih žena, koje ne pripadaju svetu glamura i bogatstva, što govori da je to zdrav čovek u glavi i pored uspeha i novca koji ima.
    Ne dopada mi se što do tih godina nije bar probao da stvori porodicu.

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

Nažalost, ne poznajem čoveka.
    Ako dođe na Krstu, možda i nešto više saznamo o njemu.
    Poslednji put ažurirao/la Borac za prava zivotinja : 18.10.2009. u 08:44 Razlog: slovce
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

ne vidim sto je toliko interesantno u tom covjeku (dalekobilotekprivlacno), da nema propagande sa "seks simbol" i njegovim imenom u gomili naslova, tesko da bi ga iko primjetio... stara prica
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Pa ne slažem se. Mislim da bi ga većina žena primetila bilo gde da se pojavi. Naravno da ne bi izazivao takvu histeriju, ali bi definitivno bio primećen

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

kao i bilo koja druga osoba u gradu tj
    onaj blagozapusten imidz bi bio nezapazen na pijaci npr. uniforma i propaganda cine cuda
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

smeker je i tacka
    ima ono "nesto"
    a dalje-isto ko sto je rekao stronci covek se smuvao s konobaricom pre neku godinu ,tako da zene misle "ima i za nas sanse" i brani slabije ,jednom se skoro potukao s nekim reziserom koji je maltretirao neku devojku na praksi (stazerku)
    upoznala sam jednu devojku letos koja zivi blizu njega i kaze da mestani (tu na jezeru komo gde mu je principale residence) pricaju kako je jaako ljubazan covek
    znaci izgleda lepo,muzevno,sarmantno i svestan je toga a pritom nije nadmen nego cak ima prilicno visoku dozu ljudskosti
    inace ne bih palamoodila na temu neke zvezde,ali dzordz je nesto drugo (ako neka imadne priliku da ga gurne s kreveta,nek ga gurne ka meni )

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

ah, izvinjavam se, nisam bila upucena u situaciju u zemlji, da je biti kulturan i odbraniti nekog od napastvovanja nesto posebno,
    ne nesto sto se podrazumjeva kod bilo kog iole normalnog covjeka

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

pa upravo to sto nije nabedjena zvezda nego normalan

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mislim da bi, za početak, trebalo da naučiš kako se piše njegovo ime na engleskom , kad već ubacuješ engleske reči u srpski.

A inače sam ravnodušna - simpatičan je tip, ali nije moj tip frajera i ne mislim da je bog zna kakav glumac... najbolji je bio u filmu braće Koen Burn After Reading - kao da se rodio za tu ulogu.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

To sto se privatno ne exponira previse i ostaje mistican ga valjda cini vecom facom
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio LindaLee Pogledaj poruku
    pa upravo to sto nije nabedjena zvezda nego normalan
    pa da... o tome i pricam
    da bi se na normalnu osobu obratila paznja, potrebno je da bude zvjezda.... da nije, nista
    i tako....
    imamo pogresno spelovan topic o holivudskom glumcu b klase koji se kuje u zvijezde jer je... normalan
    a na drugoj strani normalni ljudi u rl padaju ako nisu u pozoristu 3x sedmicno
    ....i onda prica da su gay ljudi krivi za djevojke koje se hvataju za panjeve

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Ne lozim se na tipove na koje se lozi i moja mama...
    " Мир красотой спасётся ".

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.894
    Reputaciona moć
    824

Citat Original postavio tarabica Pogledaj poruku
    Čovek koji nije bio primećen kao mladić, već je u zrelom dobu postao seks simbol.
    Ja sam ga primetila jos kao mladica...U nekom bzvz filmu, ne secam se imena..Znam da je bio neki teenage film o vojnoj akademiji..Decko koji mi se tada svidjao bio je isti on pa sam ga zato primetila..

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

ALERT !

High level of foliranje detected !

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.894
    Reputaciona moć
    824

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    ALERT !

High level of foliranje detected !
    Ko se folira?

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio parka Pogledaj poruku
    ja samo jednog džordžija priznajem
    a svi mi znamo ko je on
    ja sam izotvarala toliko tabova da sam zaboravila naslov teme
    i kad sam počela da je čitam stvarno sam mislila da se radi o tom našem jednom i jedinom džordžiju

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

al cucla...
    Једно од људских права је да човек бира и буде биран... Такође, људско прaво је и да се свако креће и да буде кретен...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Neva Pogledaj poruku
    Ne lozim se na tipove na koje se lozi i moja mama...

koincidencija, na prvoj krstinoj strani

izgleda da sam napravio korak vise u reketu.. ne poznajem dobro ovaj teren..

pokusacu da ne ucinim da izgleda da sam stao u gard ispred nj. ali svesno cu da prejudiciram stvari.. Paralela sa Sekspirom nije bas, mnogo je star.. mozda sa Hemingvejom, bejase miljenik zena..
    a u ovim redovima provlaci se pitanje ko pali na intelekt a ko na izgled.. Kluni pod svecom sa perom u ruci (ili za PC-om i tastaturom, i ponekad s vrem. na vreme predahne uz krstu).. a zene tapkaju ulicama pored..
    ne znam zasto, ali tek mislim da ce covek "progovoriti" iza kamere.. Nesto poput Istvuda, ali na visem sofistic. nivou. Jedan od onih, na prste nabrojivih, koji nose u sebi stari duh Holivuda

Odnos prema zenama tumacim na nacin da je tip voleo samo jednu.. (fizionomija vec poznata) i ostao na kraju povredjen. Taj nesmanjeni bol nosi dalje u sebi. Neizleciva sujeta ili pak zatomljena ljubav!? Koja bi umela to da prepozna na pravi nacin u njemu imala bi ga.. (za dugo vreme u krevetu )

prica o prasetu ide otprilike ovako: covek ga je nasao negde na putu, odnekud iznebuha, napustenu, i ubacio u kola.. Imam par poznanika koji su na sl. nacin naisli na pse lutalice i poveli sa sobom. Stekao sam utisak kod njih, da je veza izmedju nj. potom postala drugacija (prisnija..) nego kod inih vlasnika pernatih i dr. ljubimaca. Djordje koji odgaja svinju! Cudno i meni. Imao je nekog ovlastenog za brigu o njoj. Kapric umisljene zvezde?!

da pokusam da ispravim, nisam jedan od onih koji petljaju po besmisl. detaljima i gubi dragoc. vreme na nekog krajnjeg ali volim da procitam o njemu kad naletim na stranicama i upoznam novi korak.. Nije mi najomilj. glumac (takvog nemam) ,ali pak pojavom u danasnjem Hollywoodu izrazeno upecatljiv.
    mnogo volem ladno pivo

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •