Problem sa ukljucivanjem kompa

bajker01

Početnik
Poruka
26
Problem je u tome sto nece da mi se ukljuci racunar. Komp je star 5-6 godina, u njemu su ugradjeni
MBO: ASUS A7V33-X
CPU: AMD Athlon-1700Mhz
RAM: Elixir 2x256, 333Mhz
GPU: GF4 440SE, 64MB
HDD: Maxtor 40GB
DVD/RW

Kada pokusam da ga ukljucim ventilatori se pokrenu i nista se ne desava (crn ekran).
Pokusavao sam da zamenim postojecu AGP graficku, cak sam i obicnu PCI stavljao i nije pomoglo. Resetovao sam BIOS, menjao napajanje, menjao RAM memorije (kada sve izvadim pocne da pisti), vadio HDD i sve uredjaje, cisto da vidim da li ce mi tada dati da pridjem BIOSu ali dzaba... :dash: Uvek crn ekran i posle par minuta pocne da seta ona kockica po ekranu kao da nema kontakta monitor i grafa... :dontunderstand:

Sta bi mu moglo biti???
Hvala!
 
To sam vec mnogo puta pokushavao, rasklapao i sklapao sa drugim komponentama i ne pali.
Gledao sam da kupim drugu plocu ali traze jako puno para, 1500-2000din za plocu od 6-7 godina starosti bez garancije, to je sramota... Kada bih uspeo da je popravim bilo bi super. Inace, nije fizicki nigde ostecena, kondenzatori su OK nisu naprsli...
 
Ako nemas para za novi racunar moraces da kupis polovnu plocu ili popravis postojecu,sta je bolje to niko nezna posto mozes da kupis jos vece sra..e,a sama popravka ce te isto kostati 1000 do 2000 din ako je moguce da se popravi.
Sa starim plocama nista nije garantovano!
 

Back
Top