Забрана медија, забрана окупљања, забрана пушења....Услови за улазак у ЕУ.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Задњих пар недеља...забрана за забраном....:dash:
Закон је оштар......Нема зезања....:dash:......Полако увиђам, да је сврха свих забрана, улазак у ЕУ.
Знам да сваки народ добија власт онакву какву заслужује. Гледајући нашу власт,
нисам ни знао да смо толико срозани!
Упали смо у блато до грла.....Тонемо....Али ми Срби не би били што јесмо,
да нисмо прихватили тезу, коју протура власт. БЛАТО ЈЕ ЛЕКОВИТО.
Оног момента, кад уђемо, цела нација биће здрава.
Благо нама... Ту смо пред вратима Еуропе....Куцамо од октобра 2000. , али изгледа,
да тамо нема вратара. Или је на годишњем, или је умро
И ја, као сваки нормални грађанин ове државе, желим да ми буде боље.
Али да би нам било боље, морамо сви да будемо пилитичари, то јест,
да прихватимо политику Еуропе. И кад сам схватио да је политика курфа,
стао сам у ред. А пре тога сам опрао дупе. .....:dash:
Драги пријатељи из ЕУ.
Не знамо како да вам се реванширамо што нас чекате,
слободно нам узмите оно што вам се свиђа и молим вас, реците ми,
која је следећа забрана. Желим да будем корак испред осталих.
 
A zaboravio si onaj zakon od letos o zabrani prodavanja rakije ako nemaš registrovanu destileriju aka pecaru..:rtfm:
Taj je najviše pogodio ove čiče u mom komšiluku. Peče se sad rakija na sve strane, ali samo za svoje potrebe:zcepanje:
Sledeće je zabrana okretanja prasića i jagnjića na ražnju zbog izazivanja opšte opasnosti i kontaminacije vazduha:mrgreen:
 
Основни циљ америке и ЕУ је, уништење Србије и српског народа, и смањење територија које контролишу Срби, нормално, пожељно је да се рађа што мање срба и зато је опрема за бебе најскупља у европи баш овде у Србији, заобићи ће нас НАБУКО, јер им не треба јака Србија, него циганско двориште где ће насељавати циганију, турке и мулате из ЕУ...Одвајање војводине је већ почело, Српску хоће да укину у Бутмиру, забрањују протесте и окупљања,финансирају педере, абортусе и педофиле......црно нам се пише, наменили су нам да нестанемо.
 
ako i treba...da se uvede neki red..a ne svi raspojasani rade sta god hoce.:D

Apsolutno se slažem. Ovo samo vodi ka uvođenju reda. Ide polako, ali se ipak kreće.
Ove "zabrane", koje i nisu baš takve kakve ih MAČAK predstavlja, treba da budu naši zakoni, nešto što reguliše naše pošanje. Nadam se da to nema veze sa ulaskom u EU, jer smtram da nam eventulani ulazak neće doneti nikakavog dobra. EU je bolest koja samu sebe izjeda, a treba im zdravo meso.
Nego da nam ukinu vize, mi sami da regulišemo zakone i to je sve što nam treba. Da imamo sređenu našu zemlju i naše običaje, i da imamo dobre odnose sa ostalim zemljama. Šta će bilo kome grupisanje i nekakavo svrstavanje, ako težimo globalnom napretku, miru u svetu, bla, bla...
 
Apsolutno se slažem. Ovo samo vodi ka uvođenju reda. Ide polako, ali se ipak kreće.
Ove "zabrane", koje i nisu baš takve kakve ih MAČAK predstavlja, treba da budu naši zakoni, nešto što reguliše naše pošanje. Nadam se da to nema veze sa ulaskom u EU, jer smtram da nam eventulani ulazak neće doneti nikakavog dobra. EU je bolest koja samu sebe izjeda, a treba im zdravo meso.
Nego da nam ukinu vize, mi sami da regulišemo zakone i to je sve što nam treba. Da imamo sređenu našu zemlju i naše običaje, i da imamo dobre odnose sa ostalim zemljama. Šta će bilo kome grupisanje i nekakavo svrstavanje, ako težimo globalnom napretku, miru u svetu, bla, bla...

u sto smo nesto fini danas...svaka cast. :D
 
ako i treba...da se uvede neki red..a ne svi raspojasani rade sta god hoce.:D[/QUOTE

Подразумева се да ред мора постојати. Али, хајде да дефинишемо ред. Усвојен закон се мора поштовати и примењивати. Међутим, не мора се сваки закон усвојити. Неки европски нормативи судобри, неки нису. Зашто бисмо их све некритички прихватали? Да, заборавила сам - то је ЕУ, то је априори добро!
 
Задњих пар недеља...забрана за забраном....:dash:
Закон је оштар......Нема зезања....:dash:......Полако увиђам, да је сврха свих забрана, улазак у ЕУ.
Знам да сваки народ добија власт онакву какву заслужује. Гледајући нашу власт,
нисам ни знао да смо толико срозани!
Упали смо у блато до грла.....Тонемо....Али ми Срби не би били што јесмо,
да нисмо прихватили тезу, коју протура власт. БЛАТО ЈЕ ЛЕКОВИТО.
Оног момента, кад уђемо, цела нација биће здрава.
Благо нама... Ту смо пред вратима Еуропе....Куцамо од октобра 2000. , али изгледа,
да тамо нема вратара. Или је на годишњем, или је умро
И ја, као сваки нормални грађанин ове државе, желим да ми буде боље.
Али да би нам било боље, морамо сви да будемо пилитичари, то јест,
да прихватимо политику Еуропе. И кад сам схватио да је политика курфа,
стао сам у ред. А пре тога сам опрао дупе. .....:dash:
Драги пријатељи из ЕУ.
Не знамо како да вам се реванширамо што нас чекате,
слободно нам узмите оно што вам се свиђа и молим вас, реците ми,
која је следећа забрана. Желим да будем корак испред осталих.

Забраниће нам да користимо интернет!
Само ће нам РТС бити доступан као средство информисања,
а можда и ту буду само фотографије,
наравно и без тона.

Па, када укључимо Тв РТС (једини програм који ћемо имати)
биће само ово...да се дивимо...

solanatadickostunicaws2.jpg
 
Tačno. Prvo da se uvede zabrana lajanja po forumima.

Odmah ću da se prijavim da budem doušnik i cinkaroš nepoželjnih elemenata.

"Patriote" gotovi ste. :bye:

Многи данас хоће да певају ко птице. Ко да су заборавили ону......
ПТИЦЕ УМИРУ ПЕВАЈУЋИ
:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top