Konan Varvarin

ender

Primećen član
Poruka
628
Sta mislite Konanu? Heroj ili antiheroj, najveci ljubavnik svoga vremena ili najveci ratnik? Sta mislite o Kromu bogu koji nemari mnogo za svoje podanike? I na kraju Arni kao Konan totalni fijasko ili prava stvar? :o
 
Konan definitivno nije strip po mom ukusu. Konan je nekako u fazonu "varvarstvo i divljaštvo i šibanje sekirčinama", a to ne volim 8)
Švarceneger se uklapa u lik Konana, po mom mišljenju.
 
A i meni isto cela prica o svetu pre Vavilona i Egipta fascinantno. Elem kada je stvaro Konana njegov tvorac se nalazio u dubokoj krizi, pijanjcenje po ceo dan, bez kesa jednom recju covek u rasulu ali eto napravi epski strip
 
alien:
Pijačenje i rasulo uvek su dobra inspiracija 8) :lol:
Ne budi tako siguran...
Tokom mojih fakultetskih dana, ja sam hteo da napisem pesmu, pa sam se uroljo ko Majka. Ajd sada da sam ja napisao nesto dobro...ali ja nabacao glupe rime koji nisam mogao ni da procitam,jer su pisane UBIBOZE rukopisom, pa sam nekoj babi poceo da recitujem u busu...najveci blam u zivotu :oops: :oops: :oops:
 
absonic:
Ne budi tako siguran...
Tokom mojih fakultetskih dana, ja sam hteo da napisem pesmu, pa sam se uroljo ko Majka. Ajd sada da sam ja napisao nesto dobro...ali ja nabacao glupe rime koji nisam mogao ni da procitam,jer su pisane UBIBOZE rukopisom, pa sam nekoj babi poceo da recitujem u busu...najveci blam u zivotu :oops: :oops: :oops:

U toj situaciji ljudi u autobusu bi mogli svašta da pomisle :lol:
 
Ovaj jer znas mozda u koliko sati, voleo bih da je pogledam. Nadam se da to nije ona sa onim mutavim konanom koja se davala kod nas(valjda je bilo na kanalu d ili nije). Jer neko gledao crtani?
 
E morao sam na Konana da odgovorim na kraju, da bi bio na vrhu. Crtani se davao par epizoda, i bio je o nekim gusterima iz svemira koji kao zauzimaju svet, a Konan i neki crnac se bore tu sa njima. Bezveze...
 

Back
Top