Rusi mogu i bez demokratije!

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.191
Rezultati straživanja javnog mnjenja sprovedenog u Rusiji ukazuju na to da sve veći broj stanovnika te zemlje veruje da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna.

Iako je 57 odsto ispitanika reklo da je Rusiji neophodna demokratija, to je manje nego pre pet godina. Oko četvrtine ispitanika reklo je da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna, preneo je BBC.

U istraživanju agencije Levada, šest od deset ispitanika je smatralo da predsednik Rusije treba da kontroliše sve grane vlasti, a više od polovine ispitanika je reklo da izvršna vlast treba da kontroliše sudove i parlament.

Pametni ljudi..:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=149960
 
Rezultati straživanja javnog mnjenja sprovedenog u Rusiji ukazuju na to da sve veći broj stanovnika te zemlje veruje da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna.

Iako je 57 odsto ispitanika reklo da je Rusiji neophodna demokratija, to je manje nego pre pet godina. Oko četvrtine ispitanika reklo je da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna, preneo je BBC.

U istraživanju agencije Levada, šest od deset ispitanika je smatralo da predsednik Rusije treba da kontroliše sve grane vlasti, a više od polovine ispitanika je reklo da izvršna vlast treba da kontroliše sudove i parlament.

Pametni ljudi..:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=149960

Šta Rus zna o politici?
Pa njima su Cigani iz Srbije naplaćivali gledanje flipera sedamdesetih godina...

Nisu im rekli da može i da se igraju...
 
Тако се то ради, удри по НВО гомнима, педерима и педофилима,еУрофилима и осталим гомнима без милости, то је канцер друштва!!

Kakvo stručno mišljenje....
Ako udaramo po pedofilima da li treba tući Pahomija?
Ako udaramo po pederima da li treba i po alkoholičarima?
Ako udaramo po Eurofilima da li da udaramo po Rusofilima koji reč ruskog ne znaju?
Ako....
ma šta ja pričam sa tobom uopšte?
 
A sad kada bi Tadić rekao ukidam demokratiju, ja sam predsednik i ja kontrolišem sudsvo i parlament?

Mislim, kad ste već protiv demokratije, onda bi diktatura jednog čoveka (Tadića) bila sasvim po vašoj meri, jel da?

A nije to isto!
Kad Tadić smanjuje vojsku onda je to veleizdaja (bile teme sad ja ne znam iz kojih sve stranaka pošto su se podelili)

Kad Putin smanjuje vojsku e onda je to izbacivanje komunista (isti izvor)
 
Kakvo stručno mišljenje....
Ako udaramo po pedofilima da li treba tući Pahomija?
Ako udaramo po pederima da li treba i po alkoholičarima?
Ako udaramo po Eurofilima da li da udaramo po Rusofilima koji reč ruskog ne znaju?
Ako....
ma šta ja pričam sa tobom uopšte?

Зависи ко, ја руски одлично говорим, а што се тиче тих педерских либералних непријатеља српског друштва и свега нормалног, треба их на колац, заједно са пахомијем, нека умру у слатким мукама:hahaha::hahaha:
 
Зависи ко, ја руски одлично говорим, а што се тиче тих педерских либералних непријатеља српског друштва и свега нормалног, треба их на колац, заједно са пахомијем, нека умру у слатким мукама:hahaha::hahaha:
A koje bi ti uredjenje?
 
Pa šta se onda buniš? Živiš u željenom okruženju.

Ово је диктатура западних љигаваца и антисрба који затиру српску државу и нацију, жмуре пред геноцидом на косову, и шиканирању Срба у црној гори, не помажу нашој браћи у Српској и подржавају педерске педофилске параде, то је диктатура сатанизма и окултизма:rtfm:
 
A sad kada bi Tadić rekao ukidam demokratiju, ja sam predsednik i ja kontrolišem sudsvo i parlament?

Mislim, kad ste već protiv demokratije, onda bi diktatura jednog čoveka (Tadića) bila sasvim po vašoj meri, jel da?


:hahaha:
Погрешно употребљено време (оно увећано).

Оно што ја видим је да диктатура једног човека - Тадића, сасвим одговара вама.

А ово је истраживање јавног мнења у Русији а не интервју Путина или Медведева... и није ни чудо што су против "демократије", верујем да су апсолутно против "демократије" какву си описао у оном болдованом делу, а која се спроводи код нас.
 
:hahaha:
Погрешно употребљено време (оно увећано).

Оно што ја видим је да диктатура једног човека - Тадића, сасвим одговара вама.

А ово је истраживање јавног мнења у Русији а не интервју Путина или Медведева... и није ни чудо што су против "демократије", верујем да су апсолутно против "демократије" какву си описао у оном болдованом делу, а која се спроводи код нас.

Руси су скапирали да ова ЗАПАДНА ДЕМОКРАТИЈА уствари представља веома успешан систем за претварање једног народа у послушну гомилу говеда и оваца које не размишљају својом главом и допуштају да их хебе ко о како и где стигне. Нису Руси луди као Срби да их са шаргарепом захебавају већ 10 година а стојимо у месту!:rtfm:
 
Руси су скапирали да ова ЗАПАДНА ДЕМОКРАТИЈА уствари представља веома успешан систем за претварање једног народа у послушну гомилу говеда и оваца које не размишљају својом главом и допуштају да их хебе ко о како и где стигне. Нису Руси луди као Срби да их са шаргарепом захебавају већ 10 година а стојимо у месту!:rtfm:

Бар да стојимо у месту - и то би био напредак.

Овако - свакога дана у сваком погледу све више назадујемо.
 
Руси су скапирали да ова ЗАПАДНА ДЕМОКРАТИЈА уствари представља веома успешан систем за претварање једног народа у послушну гомилу говеда и оваца које не размишљају својом главом и допуштају да их хебе ко о како и где стигне.

Dobra definicija demokratije!
 
:hahaha:
Погрешно употребљено време (оно увећано).

Оно што ја видим је да диктатура једног човека - Тадића, сасвим одговара вама.

А ово је истраживање јавног мнења у Русији а не интервју Путина или Медведева... и није ни чудо што су против "демократије", верујем да су апсолутно против "демократије" какву си описао у оном болдованом делу, а која се спроводи код нас.

Poenta mog posta je bila da vam ukažem kako je besmisleno podržavanje Ruskog mišljenja o demokratiji, kada svi skočite i vrisnete kada se sličan sistem prcrta kod nas.
Dakle, Rusima je ok diktatura pod Putinom, Srbima nije pod Tadićem.
E sad vi kažete: 'pa Putin je sposobniji od Tadića', a ja vam kažem:'pošto je u pitanju diktatura, a ne demokratija -.vas niko ništa ne pita'.
 
Mitternachtsträumer
A sad kada bi Tadić rekao ukidam demokratiju, ja sam predsednik i ja kontrolišem sudsvo i parlament?

Mislim, kad ste već protiv demokratije, onda bi diktatura jednog čoveka (Tadića) bila sasvim po vašoj meri, jel da?
Нису Руси блесави, имали су они демократију под Горбачовим и Јејцином, па су видели да је то само културнији назив за пљачку и уништење Русије. Путин-Медведев као ретко који совјетско-руски политичари из прошлости, раде искључиво у интересу руског народа, а не у интересу криминалаца и страних господара, као што је случај у Србији.

Зато њих двојицу Руси поштују, а зато ове наше Срби презиру.
 
Poslednja izmena:

Back
Top