Biću zadovoljan kad Mladića uhapse

Treba li Predsednik Tadić zbog ove sramne izjave da podnese ostavku?

  • da

    glasova: 44 62,0%
  • ne

    glasova: 27 38,0%

  • Ukupno glasova
    71
  • Anketa je zatvorena .

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mislim da je svojim radom zasluzio da bude zadovoljan

Tadić: Odbijam ulogu zločinca za Srbiju
Autor: Tanjug | Foto:FoNet | 17.10.2009. - 13:00

tadic-v.jpg

Predsednik Srbije Boris Tadić poručio je da su Srbi narod na Balkanu koji čini najveći doprinos prevladavanju prošlosti i naglasio da odbija ulogu zločinca za Srbiju.

"Na žalost, jedini sam predsednik koji se izvinio za zločine svoje zemlje i smatram da je zaista za žaljenje što su ostali predsednici propustili da se izvine za krvoproliće i užase, počinjene nad mojim narodom. Ulogu zločinca za Srbiju moram da odbijem. Bio je to građanski rat u kome su svi učestvovali. Svi se moramo odrediti prema našoj odgovornosti'', rekao je Tadić u intervjuu nemačkom dnevniku "Velt".
Upitan smatra li da bi Srbija trebalo javnije da se suočava s ratnim zločinima, kao i da li bi trebalo da svetu i sebi prizna da je u balkanskim ratovima bila i zločinac, a ne samo žrtva, Tadić je odgovorio da to potragu za optuženima čini toliko važnom.
''Mi našu prošlost moramo rasvetliti. Kada je Karadzić bio uhapšen, nemački kancelar Angela Merkel me je pozvala da bi mi čestitala. Upitala me je me da li sam zadovoljan, a ja sam rekao da nisam i da ću to biti tek onda, kada Mladić bude uhapšen", dodao je Tadić.

http://www.blic.rs/politika.php?id=116110
 
ma boli mene ona stvar za mladica. meni je zao vaseg presdsednika koji se trudi da opere ono sto su neki pre njega zasrali

Ne trudi se on nista da opere Ademe.On dok je Djindjic bio ziv je bio treci red u stranci.Obican egomanijak koji bolje da je ostao profesor u srednjoj skoli i predavao psihologiju.
A ja se najiskrenije nadam da Mladica nikad nece uhapsiti.On je vojnik koji je izvrsavao naredjenje.
 
Ne trudi se on nista da opere Ademe.On dok je Djindjic bio ziv je bio treci red u stranci.Obican egomanijak koji bolje da je ostao profesor u srednjoj skoli i predavao psihologiju.
A ja se najiskrenije nadam da Mladica nikad nece uhapsiti.On je vojnik koji je izvrsavao naredjenje.

ako je samo izvrsavao naredjenja, onda ce odgovarati samo za izvrsenje, ali ce morati dokazati od koga je dobijao naredjenja
 
ako je samo izvrsavao naredjenja, onda ce odgovarati samo za izvrsenje, ali ce morati dokazati od koga je dobijao naredjenja
Адеми где си ти видео да осумњичени доказује своју кривицу ?

Нема шта он да доказује нек докажу они који излазе у јавност да је неко злочинац пре него што га је суд прогласио кривим.

Док НАТО пакт побијене цивиле назива колатералном штетом, а терористе именује за државне руководиоце парамилитарне квазидржаве на југу Србије, исти ти судови се оглашавају надлежни да суде другим учесницима рата на простору бивше Југославије. Значи шта ? Да постоји селекција.
 
Адеми где си ти видео да осумњичени доказује своју кривицу ?

Нема шта он да доказује нек докажу они који излазе у јавност да је неко злочинац пре него што га је суд прогласио кривим.

Док НАТО пакт побијене цивиле назива колатералном штетом, а терористе именује за државне руководиоце парамилитарне квазидржаве на југу Србије, исти ти судови се оглашавају надлежни да суде другим учесницима рата на простору бивше Југославије. Значи шта да постоји селекција.

nisam ni rekao da treba dokazati svoju krivicu
ali je red da pobije optuzbe koje mu drugi stavljaju na dusu... ako takav uopste i ima dusu
ps.i zna se gde treba da pobije optuzbe
 
nisam ni rekao da treba dokazati svoju krivicu
ali je red da pobije optuzbe koje mu drugi stavljaju na dusu... ako takav uopste i ima dusu
ps.i zna se gde treba da pobije optuzbe
Па што званичници НАТО пакта не изађу пред лице правде или терористи са југа Србије који су прогласили квазидржаву у Србији ?
 
Па што званичници НАТО пакта не изађу пред лице правде или терористи са југа Србије који су прогласили квазидржаву у Србији ?

a koji je sud optuzio nato zvanicnike???
i da li su ikada te osobe bile u srbiji???
ako jesu, a jesu, zasto ih neko nije uhapsio???
 
a koji je sud optuzio nato zvanicnike???
i da li su ikada te osobe bile u srbiji???
ako jesu, a jesu, zasto ih neko nije uhapsio???
Маеђународни кривични суд за ратне злочине у Југославији и Руанди се огласио ненадлежним да суди НАТО званичницима за ратне злочине у Југославији.
Сваки бивши терориста које се сада пресвукао у одело и који је лишен слободе по Међународној потерници коју је расписала Србија је по ургенцији из Брисела ослобођен.
И сад неко има право да се позива на неку правду и суд.
То је лицемерје !

Лицемерје
Кад питаш бабу која силази на следећој станици, да ли хоће да седне.


http://vukajlija.com/licemerje/44748
 

Back
Top