POMOC.HITNOOO!!!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: POMOC.HITNOOO!!!

Obećava ivanag21 (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano POMOC.HITNOOO!!!

Jel moze neko da mi kaze kako da uradim neke stvarcice.Znam da su proste,al ja ih ne znam
    Znak pitanja u zagradi znaci da to ne znam da uradim.Evo zadatka:
    ZADATAK 1 - Windows

1. Napravite folder IMEIPREZIME na C: disku. Kreirajte strukturu foldera kao na slici .
    IMEIPREZIME
    NOVIBEOGRAD
    VOZDOVAC
    SAOBRACAJNI
    FON
    VEZBE

2. Kreirajte u root-u vaseg foldera folder sa imenom PRETRAGA (?). Pronadjite na disku C: sve fajlove sa ekstenzijom BAT (?). Kopirajte pronadjene fajlove u folder PRETRAGA . Kopirajte sortcut My Computer (?) u folder PRETRAGA.

3. U folderu FON kopirajte folder ISPIT (odakle da ga kopiram??). U ovom folderu napravite fajl MODIFIKACIJA.DOC , u koji cete upisati datum poslednje promene (?) najmanjeg fajla pronadjenog na disku C: sa ekstenzijom BAT (?). Ne dozvolite dalje promene na napravljenom fajlu (?).

4. U folderu VOZDOVAC kreirajte tekstualni fajl ODGOVORI u koji cete upisati odgovore na sledeca pitanja: Kako se menja valuta (?)? Kako se podesava pozadina desktop-a ? Kako se ponistava i kako vraca poslednja promena (?)? Na koje sve nacine mozete zadati naredbu za stampanje ? Na koje sve nacine mozete dodati sliku u tekst (?)?
    Hvala unapred!

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: POMOC.HITNOOO!!!

2. Prvo ne znam na sta misli. Drugi deo otvoris search i u polje za pretragu kucas "*.bat" bez navodnika.

3. Ako ne znas gde je koristi pretragu. Wordov dokument mozes otvoriti word i sacuvati ga pod tim imenom tu ili preko desnog klika. Ako misli na najmanji fajl po velicini najmanji je valjda onaj od 1KB. Promene mozes spreciti passwordom sigurniji nacin ili desnim klikom pa na fajl i izaberes read only.

4. Undo. Insert pic. Drag&drop...
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Slične teme

1. HITNOOO!
    Autor yecika80 u forumu Poklanjam
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.05.2009., 21:21
  2. hitnooo
    Autor beogradjanin-bg u forumu Multimedija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.11.2008., 15:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor