Соња Лихт: Имиџ Србије још није добар

daxt

Elita
Poruka
17.079
СУБОТИЦА – Имиџ Србије још није добар и на њему се ради спорадично, оценила је на панел дискусији „Како до боље репутације Србије” директорка Фонда за политичку изузетност Соња Лихт.
Она је рекла да превише критичан приступ и негирање промена доводе до изолације земље и да се тако коче демократске промене.
„Провинцијалан и полупарохијалан однос према себи, такозвани 'поглед из пупка' нас спречава да се на озбиљнији начин позабавимо собом и својом улогом у свету”, истакла је Лихт и оценила да је нужно да озбиљнију улогу у побољшању имиџа Србије имају невладине организације.
 
E sad cemo njeno cenjeno misljenje da uvazimo i kazemo tako je....

Koga bre briga za njene izjave..
Iko normalan se ne osvrce na ono sta ova prica...
Mora da zaradi pare koje dobija, a i pominjao sam sve takve indirektno na temi o presudi spijuna u Rusiji..

Lihtova je direktor politike, ona tamo diktira sta da pisu, ko je postavio tu debelu kravetinu na celo medija u Srbiji? Soros odradjuje svoj antisrpski posao, ocigledno:rtfm:
 
СУБОТИЦА – Имиџ Србије још није добар и на њему се ради спорадично, оценила је на панел дискусији „Како до боље репутације Србије” директорка Фонда за политичку изузетност Соња Лихт.
Она је рекла да превише критичан приступ и негирање промена доводе до изолације земље и да се тако коче демократске промене.
Провинцијалан и полупарохијалан однос према себи, такозвани 'поглед из пупка' нас спречава да се на озбиљнији начин позабавимо собом и својом улогом у свету”, истакла је Лихт и оценила да је нужно да озбиљнију улогу у побољшању имиџа Србије имају невладине организације.


Баш ме интересује како је успела тамо да смести свој поглед :eek:
 
СУБОТИЦА – Имиџ Србије још није добар и на њему се ради спорадично, оценила је на панел дискусији „Како до боље репутације Србије” директорка Фонда за политичку изузетност Соња Лихт.
Она је рекла да превише критичан приступ и негирање промена доводе до изолације земље и да се тако коче демократске промене.
„Провинцијалан и полупарохијалан однос према себи, такозвани 'поглед из пупка' нас спречава да се на озбиљнији начин позабавимо собом и својом улогом у свету”, истакла је Лихт и оценила да је нужно да озбиљнију улогу у побољшању имиџа Србије имају невладине организације.

Doticna prvo treba da se podici svojom biografijom, pa tek onda da bilo sta radi. Ali u svakoj prilici...

-----
Nije jedina, naravno.
 
СУБОТИЦА – Имиџ Србије још није добар и на њему се ради спорадично, оценила је на панел дискусији „Како до боље репутације Србије” директорка Фонда за политичку изузетност Соња Лихт.
Она је рекла да превише критичан приступ и негирање промена доводе до изолације земље и да се тако коче демократске промене.
„Провинцијалан и полупарохијалан однос према себи, такозвани 'поглед из пупка' нас спречава да се на озбиљнији начин позабавимо собом и својом улогом у свету”, истакла је Лихт и оценила да је нужно да озбиљнију улогу у побољшању имиџа Србије имају невладине организације.

To ona sto ima dva dorucka u ustima?:dash::dash::dash:
 
СУБОТИЦА – Имиџ Србије још није добар и на њему се ради спорадично, оценила је на панел дискусији „Како до боље репутације Србије” директорка Фонда за политичку изузетност Соња Лихт.
Она је рекла да превише критичан приступ и негирање промена доводе до изолације земље и да се тако коче демократске промене.
„Провинцијалан и полупарохијалан однос према себи, такозвани 'поглед из пупка' нас спречава да се на озбиљнији начин позабавимо собом и својом улогом у свету”, истакла је Лихт и оценила да је нужно да озбиљнију улогу у побољшању имиџа Србије имају невладине организације.

Čudna je biljka ta Lihtova, sedi kraj Tadića, savetuje ga, a nije u stanju da mu pored sve te svoje političke izuzetnosti kaže da izuzetno liči na Miloševića
 
A što se vi izrugujete njenom izgledu jel to relevantno za kritiku njenog delovanja u društvu?

covjek svoje licne frustracije tesko sakriva i sve te negativne vibracije iz podrugljivih pogleda akumulira da bi jedan dan postao demokrata. mi moramo studiozno prici problemu ove izjave, jer ona u stvari ovako ne misli. ona je ljuta:rotf:
 
covjek svoje licne frustracije tesko sakriva i sve te negativne vibracije iz podrugljivih pogleda akumulira da bi jedan dan postao demokrata. mi moramo studiozno prici problemu ove izjave, jer ona u stvari ovako ne misli. ona je ljuta:rotf:

I kakve to veze ima sa njenim izgledom, opet pitam? Izgledu se izruguju oni koji nemaju argument kritike za njeno delovanje pa izgledom spinuju
 
Pa nakon svega nemojte se cuditi ljudi moji, sto imamo jos neresene stvari sa kosovom, sto nam adem ovde zapreda i gotovo nas zaebava, moze mu se, pa sto imamo los standard, sto je svakim mesecom sve neko poskupljenje, od najmanje 10 pa i do 50%, sto se otpusta veliki broj radnika, sto imamo skoro milion ljudi na kazanima, ako i njih bude (kazana mislim), pa sto nam privreda tako lose stoji, sto se zaduzujemo preko svake mere, itd..

A sve to u ime dobrog imidza u svetu...
Zamisllite molim vas, kaze nama ova lepotica da nemamo imidz, valjda jer ne radi se kako bi ona i njeni sponozori zeleli, moguce da zemlja propada ali sporijim intezitetom nego kako je planirano..

Kako god, ali imidz zemlje ce brzo da skoci, kada drzava obezbedi sve ono sto sad nema..

- reseno pitanje teritorije,
- uspon privrede,
- bolji standard ljudi
- zaposaljavanje

ma sta vam sve ovo pisem kad znate i sami, sve krece iz kuce, pa znate, ako dobro radite i dobro stojite i vas je imidz mnogo dobar, to ako dobro pricate i kazete da ste krivi sto ste pogazili komsijim travnjak, nece vam imidz nista biti bolji kod komsija a i sire..

Dosta mi je praznih prica.. hoce li neko nesto da radi u ovom zemlji, ili cemo da slusamo stlno prazne price...
 
I kakve to veze ima sa njenim izgledom, opet pitam? Izgledu se izruguju oni koji nemaju argument kritike za njeno delovanje pa izgledom spinuju

mislim da je izjava toliko nekvalitetna da nema potrebe da se zamaramo sa njom. njen fizicki izgled je mnogo primamljiviji, osebujan i mastovit, za produktivne komentare:whistling: salim se, zaboli me za njom:mrgreen:
 

Back
Top