SEKSUALNI PROBLEM MUSKARCA?????????H I T N O
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: SEKSUALNI PROBLEM MUSKARCA?????????H I T N O

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano SEKSUALNI PROBLEM MUSKARCA?????????H I T N O

dr,hitno mi je potreban vas odgovor.

sa deckom sam 9 meseci.on je u vojsci.spavali smo prvi put posle 7 meseci jer sam ja tako htela(inace mi je prvi i mnogo se volimo).PROBLEM JE U SEKSU:
    mogao je jednom uvece,zatim jednom sutradan popodne i uvece.onda se nismo videli 33 dana i posle toga,u cetvrtak nismo u petak nismo jer mi je rekao,mislim da si mnogo umorna ajde da ostavimo za sutra i u subotu uvece je bilo seksa,zavrsio je za 7-8 minuta,i rekao ne mogu da verujem da sam zavrsio kad je bio najlepse.......i danas je nedelje i opet nije ....nije ni probao a ne da se mucio nego jednostavno nismo se ni skinuli,nismo ni poceli,
    PA ME ZANIMA DA LI JE U PITANJU ORGANSKI PROBLEM?INACE DOSTA PUSI,POMALO PIJE I IZUZETNO JE NERVOZNA OSOBA,IMA NESTO VISE OD 21 GODINE.
    NASA VEZA JE VRLO OZBILJNA,OBOJE PLANIRAMO ZAJEDNICKI ZIVOT,I MNOGO SE VOLIMO.STA DA RADIM MOLIM VAS MI POMOZITE.A INACE PLANIRAM DA GA I SAMA PITAM,ALI ME PRVO ZANIMA VASE MISLJENJE

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: SEKSUALNI PROBLEM MUSKARCA?????????H I T N O

Citat Original postavio studentkinja
    dr,hitno mi je potreban vas odgovor.

sa deckom sam 9 meseci.on je u vojsci.spavali smo prvi put posle 7 meseci jer sam ja tako htela(inace mi je prvi i mnogo se volimo).PROBLEM JE U SEKSU:
    mogao je jednom uvece,zatim jednom sutradan popodne i uvece.onda se nismo videli 33 dana i posle toga,u cetvrtak nismo u petak nismo jer mi je rekao,mislim da si mnogo umorna ajde da ostavimo za sutra i u subotu uvece je bilo seksa,zavrsio je za 7-8 minuta,i rekao ne mogu da verujem da sam zavrsio kad je bio najlepse.......i danas je nedelje i opet nije ....nije ni probao a ne da se mucio nego jednostavno nismo se ni skinuli,nismo ni poceli,
    PA ME ZANIMA DA LI JE U PITANJU ORGANSKI PROBLEM?INACE DOSTA PUSI,POMALO PIJE I IZUZETNO JE NERVOZNA OSOBA,IMA NESTO VISE OD 21 GODINE.
    NASA VEZA JE VRLO OZBILJNA,OBOJE PLANIRAMO ZAJEDNICKI ZIVOT,I MNOGO SE VOLIMO.STA DA RADIM MOLIM VAS MI POMOZITE.A INACE PLANIRAM DA GA I SAMA PITAM,ALI ME PRVO ZANIMA VASE MISLJENJE
    Nemoj da očajavaš i činiš preuranjene zaključke...Mnogi se jako teško privikavaju na vojnički život, pate zbog toga, a to se odražava i na libido...
    Pozz

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Organski nije, nešto je u mislima.
    Moraš imati strpljenja. Pokušaj, ali blago, bez ikakve agresivnosti doznati šta ga muči.
    Odnos dvoje ljudi je kompleksan i gradi se godina uz obostrano uvažavanje i toleranciju.
    A možda su vam seksualne potrebe skroz različite, a to je tek problem koji treba uskladiti. Svako je različit, a i potrebe za seksom variraju od dana do dana. A i fizička razdvojenost čini svoje.

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano ........

dr,sta ti mislis o svemu?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Mislim da je u pitanju mlada osoba, koja nije bila previse seksualno aktivna.
    Jeste da kod nas muskarci se cesto postavljaju da su najbolji u krevetu cim prvi put spavaju sa zenom ali...
    Daj mu malo prostora, uostalom postoje momci kojima se ne vrti sve oko seksa a imati seksualni odnos jednom u par dana je za njih dovoljno.
    Samo polako bez dizanja nepotrebne panike, probajte oboje da sa opustite, malo istrazujte, mazite se...docice sve to na svoje mesto.

Slične teme

1. seksualni smajli...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 31.08.2009., 22:41
  2. Seksualni rečnik
    Autor cizmice u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 03.09.2008., 03:14
  3. Jedan cisto seksualni problem
    Autor crni djordje u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 38