savest

vicente

Aktivan član
Poruka
1.234
Sinoc mi je konobarica u kaficu vratila 100 dinara vise nego sto je trebalo. Izasao sam, presao nekih sto metara, shvatio sta se desilo, okrenuo se i otisao nazad i vratio devojci novac. Brat mi je rekao da sam budala. Sta vi mislite? Kako se ponasate u slicnim situacijama?
Ja, npr, ne bih uzeo novcanicu ni da je nadjem na ulici....
Savest je zajebana stvar
 
Pod uslovom da me nikada nisu prevarili u tom
kafiću oko novca,onda bih definitivno vratio
novac. :D
Međutim ukoliko su me već ošišali za pare,
onda ne bih vratio ništa. 8)
 
HE! Ja sam nepopravivi naivko! Radila ja tako u jednoj radnji u Americi, i nadjem na zemlji 20$, nekom ispalo iz dzepa! I ja iz topa dajem pare na kasu! Nisam ni razmislila! Kaze meni moja drugarica Litvanka- " Ti zeno nisi normalna! Pa to nije ispalo iz kase!" :lol:
Ali posle mi ih gazdarica vratila!

Sta ja znam, ne bih zeznula nekog finog i kome bi to islo iz dzepa, ali u suprotnom...
 
vicente:
Ja, npr, ne bih uzeo novcanicu ni da je nadjem na ulici....
Savest je * stvar
Jedan moj poznanik je pre dosta godina boravio kod rodjaka u Nemackoj,i na ulici je pronasao tasnu sa 70.000 maraka.I on kao svaki posteni Jugovic, uzme tasnu i pravo u policiju.Tamo nadju coveka koji je izgubio pomenutu tasnu, jer mu je valjda ostala dozvola u istoj, i za 2 sata taj covek je bio u stanici policije.Kad mu je tasna vracena i kad je on upoznao postenog nalazaca, izvadio je 100 maraka(ne zaboravita da je u torbi bilo 700 puta vise)kao da casti naseg dobricu sa pocetka price.A ovaj tip ga iskulira, vrati mu tih 100 marona i kaze:Neka brate, ne treba, kupi deci cokoladu za te pare.Bas je ispao faca.Srbenda kad ispadne magare, on to radi sa stilom
 
Ako sitnu paru ne vratis, uprljas si obraz.
Ako krupnu lovu vratis, ispadnes budala.
Naci granicu izmedju ta dva je prava umetnost.
Preispitajte sebe, kada "nepristojna ponuda" prestaje da biva "nepristojna". Ja za sebe ne garantujem da sam cvrst karakter...
 
A da ti nosis tolike pare u tasni, da li bi mogla da ih "izgubis"? Ja bih je lisicama vezala za ruku, pa ako se izgubni tasna-izgubila sam se i ja ...prosto..
Kad je toliki moron da izgubi 70 000 bilo koje valute
neka grca...nek se ugusi u suzama...
 
Alo bre ljudi pa gde vi zivite!

Ovo je zemlja gde ce te penzioneri prebiti za flasu zejtina, krvolocna dzungla u redu za hleb,....

Uzmi tih 100 dinara cuti i nadaj se da te nece preko noci iz osvete silovati krdo bradavicastih svinja!

Ako prezivis noc, ti onda sutra spiskaj zadnji dinar na pivo!!!

:idea: :!: :idea: :!: :idea:
 

Back
Top