JUUUUPIIIIIII Diplomac u BG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
karte su 500 i vishe ih nema. a igra se do 20. mozda bude predstava extra, ali ih pitajte

znaci nije bash tako strashna kao sto su je neki kriticari napljuvali, a nije bash ni savrshena ali je OK. meni je prvi deo dobar a drugi, kad on kao juri cerku malo dosadio. ne znam sto su to tolko razvukli kad je S.Bogdanovic zanimljivija. valjda je u filmu vishe teziste na gdju robinson, nisam gledala. sve u svemu nije loshe :)
S.Bogdanovic je super mada je lik zahvalan. ona mi je najbolja. skida se gola u jednoj sceni eto reklame
lepo je sto je sve shareno a svidja mi se i scenografija
ma ok je, ako je za pogledati :)
 
Smatram da je ovo jedna od boljih predstava na Bgd pozorišnoj sceni.
Radnja je zapravo psihološka priča je o otuđenju u porodici. Ali i o ljubavi. Mržnje nema, ali još gore, ima ravnodušnosti. Takođe, to je priča o vaspitanju, odrastanju, odvajanju. Lepo i intersantno.
Mislim da producent, režiser i dramaturg nisu želeli da eksperimentišu na bilo koji način. Radnja je povezana, održan je jednak nivo pažnje gledalaca sve vreme. Sasvim dobro. Ne znam, naravno, kako je to bilo postavljeno na Brodveju, ali ovo naše bi sigurno i tamo pobralo aplauze.
Svi glumci su na visini zadatka. Naravno, Snežana briljira ali Gordan nije ništa lošiji. Sve pohvale i ostalim glumcima na sceni.
Scenografija je jednostavna, ali veoma maštovito urađeno. Kostimi odlični.
Sve u svemu, odlična predstava ! Veoma preporučujem. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top