kako se ponasate u datoj situaciji
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: kako se ponasate u datoj situaciji

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano kako se ponasate u datoj situaciji

Mislim da je slicna tema vec bila ovde ali nije lose podsetiti se kako se ponasati kada suprotna strana da inicijativu za blize upoznavanje...Prvo mislim na muskarce...da li bi vas odusevilo da se uloge malo zamene i neka simpaticna zena ili devojka vam posalje pice za sto...ili mozda ostavi broj tel na vas sto...íli nesto slicno sve u cilju da vas uveri da joj se dopadate...Za zene da li mislite da jedan muskarac nije bas na nivou kad tek tako pridje grupici devojaka gde ste vi i zeli da upozna neku od vas...i kako reagujete naravno kad on smisli neki nacin da vam se priblizi...Zasto ova pitanja? Jednostavno primecujem sve vise "propustenih prilika" zbog nesigurnosti suprotne strane...Ne samo u svom slucaju vec kod mnogih drugih...Kao npr slusam svoju prijateljicu kako prica da dugo nije videla nekog tako dobrog kao recimo prethodno vece u nekom kaficu nebitno...iiii? pitam ja radoznalo jel bilo nesto? Ma smekali se celovece i on ode...ebi ga kad mi bila frka da mu dam neki znak...a i on brate ko seljacka mlada samo sedi i blentavi... Eto to je jedan od primera...pa vidite je li to dobro...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Naravno, ali samo kada pomislim kakvo to smaranje moze da bude... ufff. Bolje je kada covek ima mogucnost da baci nekoliko test udica, tek da ima covek neki preview, ono kako ciljna osoba reaguje...

Aktivan član mandrak-21 (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

ili jesi LAV ili nisi? Zvao bih je u svakom slucaju

Podrazumevano Re: kako se ponasate u datoj situaciji

Citat Original postavio ariela
    Mislim da je slicna tema vec bila ovde ali nije lose podsetiti se kako se ponasati kada suprotna strana da inicijativu za blize upoznavanje...Prvo mislim na muskarce...da li bi vas odusevilo da se uloge malo zamene i neka simpaticna zena ili devojka vam posalje pice za sto...ili mozda ostavi broj tel na vas sto...íli nesto slicno sve u cilju da vas uveri da joj se dopadate...Za zene da li mislite da jedan muskarac nije bas na nivou kad tek tako pridje grupici devojaka gde ste vi i zeli da upozna neku od vas...i kako reagujete naravno kad on smisli neki nacin da vam se priblizi...Zasto ova pitanja? Jednostavno primecujem sve vise "propustenih prilika" zbog nesigurnosti suprotne strane...Ne samo u svom slucaju vec kod mnogih drugih...Kao npr slusam svoju prijateljicu kako prica da dugo nije videla nekog tako dobrog kao recimo prethodno vece u nekom kaficu nebitno...iiii? pitam ja radoznalo jel bilo nesto? Ma smekali se celovece i on ode...ebi ga kad mi bila frka da mu dam neki znak...a i on brate ko seljacka mlada samo sedi i blentavi... Eto to je jedan od primera...pa vidite je li to dobro...

E, ovog nije bilo u moje vreme
    Uvek je bilo ili jesi ili nisi i tako se svi poudavasmo i poženismo pa i decu dobismo :wink:

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bio bih polaskan,kao i svaki put kada mi devojka pokaže simpatiju.Ja sam za potpunu jednakost polova pa mislim da je normalno i poželjno da i druga strana preuzima inicijativu.
    A što se tiče tvoje drugarice...tako joj i treba kad je nesposobna...imam brdo takvih jadnica koje znaju samo da blenu ko telad i smeškaju se.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    Bio bih polaskan,kao i svaki put kada mi devojka pokaže simpatiju.Ja sam za potpunu jednakost polova pa mislim da je normalno i poželjno da i druga strana preuzima inicijativu.
    A što se tiče tvoje drugarice...tako joj i treba kad je nesposobna...imam brdo takvih jadnica koje znaju samo da blenu ko telad i smeškaju se.
    Samo sto su one qrve, ako su imale sex. odnose, a ti si princ.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Bad_Wolf

Samo sto su one qrve, ako su imale sex. odnose, a ti si princ.
    Hej, ne mora da znaci da tako misli... nicim to nije ispoljio... posto sam sigurna da ti tako ne mislis, ili gresim?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Drage moje dame, ne postoji muskarac na ovome svetu kome se, ako je iskren prema sebi, nece dopasti vasa inicijativa. Jos ako ste u stanju da na sofisticiran, duhovit i nimalo vulgaran nacin pridjete muskarcu koji vam se dopao, a nikada ga pre niste videle, onda je to prava stvar. Bez obzira kakav je ishod na kraju veceri, dok obostrana igra traje jako je zanimljivo. A car je i u tome sto nikada ne znate unapred sta ce se desiti.
    Stoga, hrabro napred, slobodno prilazite momcima, nadjite neku dobru caku, duhovit stos, i dobar provod je zagarantovan.

Zainteresovan član dve ili tri (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Kao što reče čovek slobodno nam prilazite i videćete da se uvek oduševimo.Moram priznati da su me više startovale ženske u inostranstvu nego kod nas ali tek na vrlo očigledne znake da mi se sviđa. Jeste da izgleda smešno ali najzanimljivije mi je bilo kada sam u punom autobusu pokušao da priđem jednoj devojci ali nisam mogao od gužve.Gledali smo se i bilo joj je jasno da želim da se upoznamo. Pošto je ona stajala na srednjim vratima na sedećoj stanici je izašla i ušla na zadnja pa se progurala do mene.Naravno da sam bio van pameti(bio sam tada mlađi). Međutim evo i jedne porazne konstatacije:devojke koje vam priđu su potpuno drugačije od ostalih u pozitivnom smislu ali strašno MALO ih ima.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Nisam covek nego zena
    Al ko bi to naslutio iz nick-a

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.590
    Reputaciona moć
    15776

Podrazumevano

ČOVEK - ponekad svesno biće koje ima dva pola.
    Muškarac
    i Žena

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio igrutin1
    Nisam covek nego zena

Pazi, sama si rekla, ma sta da si!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="Bad_Wolf"]
    Citat Original postavio igrutin1
    Nisam covek nego zena

Pazi, sama si rekla, ma sta da si!

Čemu dilema, pa i ženi se može omaći da se ponaša kao ČOVEK !!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Zena, je ipak zena. Nekad malo vise covek od Coveka, a nekad malo manje, ali zena
    No na stranu filozofiranje, salim se.
    Ovde je bilo price o tome da li momci imaju petlje da pridju devojci i obrnuto.
    Samo sam htela da naglasim da poruka dolazi od zenskog stvora, naivno misleci da to u diskusiji na ovu temu ima nekog znacaja. Ili mozda ne?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Zaista bih voleo da mi pridje ponovo samo jedna zena.Na isti nacin kao sto je to nekada uradila.I da mi kaze ti mi se svidjas.A nebitno je sta ti osecas jer si moje vlasnistvo i moj rob.
    To je rekla to je od mene i nacinila.I da mi sama nije dala ovu slobodu tesku kao najteza bolest.Nikada nebih pozeleo nista vise od robovanja koje sam imao.
    Bio sam rob njene ljubavi.Rob njene duse.I sada sam rob secanja na nju.
    I koliko god izgledalo smesno.Nije tako.Zene osvajaci su iste one koje su u stanju i da vas ostave.

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Naravno da bi svako voleo da mu iz čista mira priđe osoba suprotnog (pojedinci čak i istog ) pola i poželi da ga upozna. Nažalost, ovo je svet isfrurstriranih ljudi, i retko se dešava da se neko odvaži i krene u probijanje leda. U svakom slučaju, i jedni i drugi, samo napred, i...

Srećno!!!

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Zene osvajaci su iste one koje su u stanju i da vas ostave.
    Da, tako je.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Imam jednu drugaricu kojaje majstor u unistavanju tih situacija kad tip posalje pice. Jednom je tip poslao pice meni, tj. nama ali meni i kad nas je konobar pitao sta cemo popiti ja sam se okrenula da pogledam tipove koji nam salju pise a ona je, samoinicijativno, bez ikakve konsultacije sa mnom (a znala je da se taj tip i ja gledamo citavo vece) rekla "ne, hvala":-)))))))))) Sta je trebalo, da kazem da ja ipak hocu pice? Kao neki kreten.
    Nesto slicno je uradila mojoj sestri. Kada je tip pitao nesto o mojoj sestri ona je samo rekla "ona ima decka" a moja sestra nije imala decka:-))))))
    Dakle-dzaba inicijativa kad neko moze da ti pokvari sve.

Podrazumevano

Citat Original postavio Milena26
    Imam jednu drugaricu kojaje majstor u unistavanju tih situacija kad tip posalje pice. Jednom je tip poslao pice meni, tj. nama ali meni i kad nas je konobar pitao sta cemo popiti ja sam se okrenula da pogledam tipove koji nam salju pise a ona je, samoinicijativno, bez ikakve konsultacije sa mnom (a znala je da se taj tip i ja gledamo citavo vece) rekla "ne, hvala":-)))))))))) Sta je trebalo, da kazem da ja ipak hocu pice? Kao neki kreten.
    Nesto slicno je uradila mojoj sestri. Kada je tip pitao nesto o mojoj sestri ona je samo rekla "ona ima decka" a moja sestra nije imala decka:-))))))

Uuuuu, mnogo vam treba da vam neko pokvari sveeeee

Aktivan član mandrak-21 (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka

Uuuuu, mnogo vam treba da vam neko pokvari sveeeee
    A ko je nama pokvarijo dusho ??

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Dusho, reci chiki - jel' to recheni dogadjaj bio za vreme onih 15 meseci, u gradu u kome nema momaka za zenidbu?

apotekarka-o daj onu lomachu pod rentu, o'ma' je vrtjem, samo da pripalim neshto...

Slične teme

1. kako postupiti u ovakvoj situaciji?
    Autor haker u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 21.01.2010., 02:11
  2. Kako se ponasate na casu?
    Autor jmarina. u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 353
    Poslednja poruka: 14.08.2008., 16:51
  3. Kako se ponasate kada neko pridje vasoj devojci
    Autor Bg8333 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 09.05.2006., 23:52
  4. Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 02.04.2006., 12:30
  5. Kako se ponasate kada je vasa voljena osoba u blizini?
    Autor pasteta u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.02.2004., 22:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •