zabranjeno za radikale

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ja mislim da ce se radikali radovati ovoj odluci. verujem da su ionako nevoljno isli. ili se ja ipak varam, sta mislite??


Poslanici SRS nepoželjni u Holandiji
Autor: E. B. | 16.10.2009. - 05:00

U delegaciji Skupštine Srbije koja putuje u Holandiju neće biti predstavnika Srpske radikalne stranke jer se, kako je to juče objasnila šefica poslaničkog kluba Za evropsku Srbiju Nada Kolundžija, prilikom određivanja delegacije vodilo računa o tome „ko su oni koji na najbolji način mogu da predoče interese Srbije u toj državi koja se protivi odmrzavanju Prelaznog sporazuma“ sa EU. Opozicija je protestvovala.

Sastav delegacije srpskih poslanika za posetu parlamentu Holandije izazvao je oštru polemiku u Skupštini Srbije. Šef poslaničke grupe SRS Dragan Todorović optužio je predsednicu parlamenta Slavicu Đukić-Dejanović da prihvata podelu na poslanike prvog i drugog reda. Poslanik DSS Dragan Šormaz insistirao je na tome da u delegacijama treba da budu zastupljene sve stranke. Kolundžija je objasnila da je poseta organizovana na inicijativu srpskog parlamenta, a da je njen cilj da se ubrza proces evropskih integracija.
- Mi ne idemo u posetu Haškom tribunalu, nego da pomognemo Srbiji da se odmrzne Prelazni sporazum i da se na taj način omogući vizna liberalizacija i ubrzanje procesa evropske integracije - rekla je Kolundžija i ocenila da prilikom određivanje delegacije nije prekršen poslovnik.
 
Skandal, strašno. koliko god ja bila nesklona radikalima ali ovo je bezobrazluk najblaže rečeno,
Ko može najbrojnijoj opozicionoj stranci u parlamentu da zabrani učešće u parlamentarnoj delegaciji koja predstavlja Srbiju bilo gde, to je teško narušavanje demokratskog sistema u državi! To se zove diktatura, demokrate stidite se, brukate i Srbe i Srbiju ovakvim varvarskim ponašanjem nedostojnim za civilizovano društvo.
 
Poslednja izmena:
Srpski poslanici idu da ubeđuju Holanđane
15.Okt.2009, Izvor: Danas
Parlamentarna delegacija Skupštine Srbije posetiće 29. oktobra holandski parlament, kako bi u neposrednim kontaktima objasnila poziciju Srbije i interese građana u procesu evropskih integracija. Namera delegacije je i da u direktnim kontaktima odobrovolji Holandiju da prestane sa blokiranjem Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju, kako bi Srbija stekla uslove za podnošenje kandidature za članstvo u EU.
 
ja mislim da ce se radikali radovati ovoj odluci. verujem da su ionako nevoljno isli. ili se ja ipak varam, sta mislite??

Ja pomislih da TI zabranjuješ određenoj grupi, stranci ili pripadnicima iste da postuju na tvojoj temi , pa :eek:...missim razmahalo se iliti "...skupile se delije..":roll:

Sama zabrana : skandal i ...uostalom šta koga više i može iznenaditi ovde u našoj zemljici Srbiji:neutral:
 
Ja pomislih da TI zabranjuješ određenoj grupi, stranci ili pripadnicima iste da postuju na tvojoj temi , pa :eek:...missim razmahalo se iliti "...skupile se delije..":roll:

Sama zabrana : skandal i ...uostalom šta koga više i može iznenaditi ovde u našoj zemljici Srbiji:neutral:

ja da zabranim mojoj omiljenoj stranci da postuje na mojoj temi???? svasta od tebe sandrina:hahaha::hahaha:
 
Ja pomislih da TI zabranjuješ određenoj grupi, stranci ili pripadnicima iste da postuju na tvojoj temi , pa :eek:...missim razmahalo se iliti "...skupile se delije..":roll:

Sama zabrana : skandal i ...uostalom šta koga više i može iznenaditi ovde u našoj zemljici Srbiji:neutral:

Ovo rade samo u diktaturama i banana državama koje postoje samo da bi se zemlja nekako zvala i imala nekakvog titulara.
 
Šef poslaničke grupe SRS Dragan Todorović optužio je predsednicu parlamenta Slavicu Đukić-Dejanović da prihvata podelu na poslanike prvog i drugog reda. . . .


pa sami se ugurali u taj drugi red.... neinteligentni, nekulturni, neuredni, i mnoooogoooo su ružni !

.... a da ne bi možda one kukumavke po Holandiji da bacaju kletve i nose kiflice svom velikom šefu ?
 
pa sami se ugurali u taj drugi red.... neinteligentni, nekulturni, neuredni, i mnoooogoooo su ružni !

.... a da ne bi možda one kukumavke po Holandiji da bacaju kletve i nose kiflice svom velikom šefu ?

Kakve to ima veze sa principom parlamentarizma i demokratije. Ako ćemo po pravdi a ne po određenju države onda ni demokratama nije mesto u toj delegaciji jer su za ovih 9 godina i pokazali i dokazali da im nije stalo ni do Evrope ni do Evropske Unije. korupcija i bezakonje u državi to najbolje dokazuju.
 
Kakve to ima veze sa principom parlamentarizma i demokratije. Ako ćemo po pravdi a ne po određenju države onda ni demokratama nije mesto u toj delegaciji jer su za ovih 9 godina i pokazali i dokazali da im nije stalo ni do Evrope ni do Evropske Unije. korupcija i bezakonje u državi to najbolje dokazuju.


Naravno da im nije stalo jer bi oni prvi bili na udaru zakona EU koja ih ne bi tek tako pustila da rade ovo što sada rade....itekako bi morali da polože račune za sve svoje krađe, lopovluke, obmane , korupcije , kum-kumu "poslove" i slične malverzacije !

Zar još ima naivnih koji veruju vlasti da im je cilj da nas uvedu u tu famoznu EU????:eek::dash::dontunderstand:

p.s. Namerno napisah samo vlasti jer opoziciju i tako više nemamo , zahvaljujući dvoglavoj aždaji , grobaru bajčetinskom i ljignjoslavu, te su svi oni u vlasti, valjda je već svima jasno.
 
Naravno da im nije stalo jer bi oni prvi bili na udaru zakona EU koja ih ne bi tek tako pustila da rade ovo što sada rade....itekako bi morali da polože račune za sve svoje krađe, lopovluke, obmane , korupcije , kum-kumu "poslove" i slične malverzacije !

Zar još ima naivnih koji veruju vlasti da im je cilj da nas uvedu u tu famoznu EU????:eek::dash::dontunderstand:

p.s. Namerno napisah samo vlasti jer opoziciju i tako više nemamo , zahvaljujući dvoglavoj aždaji , grobaru bajčetinskom i ljignjoslavu, te su svi oni u vlasti, valjda je već svima jasno.

U veri je spas,no da nisam naivna dokazuju moje stalne kritike vlasti. Kada čovek neprekidno ukazuje na korupciju i bezakonje, neko će ga valjda i čuti.
Od ćutanja nema vajde.
 
ja mislim da ce se radikali radovati ovoj odluci. verujem da su ionako nevoljno isli. ili se ja ipak varam, sta mislite??

Mislim da je ovo trabunjanje demokrata.
koliko sam protivnik radikala toliko je ajsno da se DS ponaša ko poslednja p....
Ako hoće da nas prime u EU i odmrznu taj sporazum, onda će to da urade sa sve radikalima. Šta DS misli? Da EU ne poznaje naše političare!?
 

Back
Top