ММФ америчко средство поробљавања!!!

RКЕКОКЕ

Aktivan član
Poruka
1.082
“Ekonomski Ubica je treniran da pomogne u izgradnji Američkog Carstva. Da stvori situacije gde će mnogi resursi da pritiču u našu zemlju, našim kompanijama i našoj Vladi. Činjenica je da smo bili veoma uspešni u tome....Ja sam regrutovan dok sam bio u poslovnoj školi krajem 60-ih od strane Agencije za Nacionalnu Bezbednost. Od naše najveće i najmanje poznate obaveštajne organizacije, ali sam radio u okviru privatnih firmi kao plašt.... Radio sam vrlo blisko sa Svetskom Bankom. Oni i MMF bi obezbedjivala većinu sredstava koje smo mi ubice koristili ...Tako da smo davali velike pozajmice koje su se uglavnom vraćale nazad u Ameriku. Država je ostavljena sa velikim dugom i sa velikom kamatom, i u osnovi oni postaju naše sluge, naši robovi. To je imperija. Tu nema nedoumice, to je veliko carstvo, i to vrlo uspešno....Ministarstvo Finansija bi onda iskoristila ta sredstva da unajme naše kompanije da izgrade u Saudijskoj Arabiji – nove gradove, infrastrukturu, koje smo mi gradili.. Te kompanije bi onda gradile energetske sisteme, aerodrome, autoputeve i sve ovo bi u suštini koristilo samo nekolicini najbogatijih u toj zemlji. Obični ljudi u tim zemljama bi bili ostavljeni sa velikim dugom koji se nije ni mogao vratiti. I onda bi smo im rekli posle nekoliko godina: “Vidite, vi nemožete da nam vratite dug, tako da bilo dobro da nam date vašu naftu, vaše šume u Amazoniji..”...I u Iraku smo pokušali da implementiramo ovu politiku koja je bila uspešna u Saudijskoj Arabiji. Medjutim Sadam nije naseo. Kako je ekonomski ubica bio neuspešan, sledeći korak je bio da zovemo šakale. Ni oni nisu uspeli...Osećao sam krivicu svo vreme ali sam bio zaveden. Moć droge, seksa, moći i novca me totalno okupiralo.. Zato sam napisao ovu knjigu, jer naš narod mora shvati kakva nam je spoljna politika, kako mi to pomažemo, kako rade naše kompanije, gde idu naši porezi. Kad bi saznali, tražili bi promene“ –

John Perkins
 
Неће ни Америка још дуго.Рапидно јачање Русије,Кине,Индије...довешће до до тога да ће Америка у глобалном погледу спасти у други план.Свесне су и друге земље да ако нешто не предузму Америка ће све земне ресурсе приграбити за себе,а то им се несме дозволити.
Њихова политика кредитирања и увлачења држава у дужничко ропство,распашће се као кула од карата када земље европе и азије избаце долар као кредитну монету.
 
Неће ни Америка још дуго.Рапидно јачање Русије,Кине,Индије...довешће до до тога да ће Америка у глобалном погледу спасти у други план.Свесне су и друге земље да ако нешто не предузму Америка ће све земне ресурсе приграбити за себе,а то им се несме дозволити.
Њихова политика кредитирања и увлачења држава у дужничко ропство,распашће се као кула од карата када земље европе и азије избаце долар као кредитну монету.

Када ће избацити долар? Неки кажу крајем године, а тада почиње суноврат америке:rtfm:
 
pa covek nije nista novo rekao...to je davno poznato...zato i kazem da bi prvi udarac i verovatno fatalan za ameriku MMF i svetsku banku bio da se promeni dolar kao svetska moneta za obracun...tada bi se videlo koliko je on prenaduvan i zloupotrebljen...pa danas niko ziv ne zna koliko dolara u opticaju ima ---sve je fiktivno...pa to su i iskoristili neki americki prevaranti---do jucerasnji extra bogatasi....
 
pa covek nije nista novo rekao...to je davno poznato...zato i kazem da bi prvi udarac i verovatno fatalan za ameriku MMF i svetsku banku bio da se promeni dolar kao svetska moneta za obracun...tada bi se videlo koliko je on prenaduvan i zloupotrebljen...pa danas niko ziv ne zna koliko dolara u opticaju ima ---sve je fiktivno...pa to su i iskoristili neki americki prevaranti---do jucerasnji extra bogatasi....

Урадиће то кинези веома брзо, само да се ослободе резерви у доларима,већ крајем године, и здраво америко:rtfm:
 
Урадиће то кинези веома брзо, само да се ослободе резерви у доларима,већ крајем године, и здраво америко:rtfm:

Тако је Кина би могла већ следеће године да избаци долар из свих економских трансакција.
 

Back
Top