BS Player - Problem sa komandama uvelicavanja na Fullscreen

Zlatooki

Domaćin
Poruka
3.530
Dobro veče, ovako da izložim moj krajnje glup i iritirajući problem. Danas sam zgazio sistem i instalirao sve nove programe uključujući i BS Player Pro koji sam imao i pre reinstalacije i formatiranja diska. Sve funkcioniše kako treba osim kada upalim film i on ga pusti u window modu neće da ga prebaci u Fullscreen kada dvaput kliknem mišem na sliku. Ništa se ne dešava već moram da klikćem na ikonicu na Playeru da bih prebacio na ceo ekran. Zanima me ako neko može da mi objasni gde se komande menjaju za ovo odnosno u čemu je problem, što ne radi to, kada bi trebalo da je već automatski namešteno... Hvala unapred. :mrgreen:
 
Meni je BS Player pravio bas velike probleme.Neznam zasto ga uopste ljudi koriste, ima toliko boljih programa [Media Player Classic, VLC Player...].
Hvala Bogu vise ne koristim NESPOSOBNI WINDOWS pa mi ovi programi nisu vise bitni.Mada VLC Player radi i na po meni jednom od najnormalnih operativnih sistema Linux-u.Operativni sistem koji je napravljen da se njime sluze ljudi, a ne kao sto se Windows sluzi ljudima (stalno morate da ga pazite da ga ne napadne neki virus, jedan pogresan korak i ode Windows...).Mozda je za neke stvari neprevazidjen, ali ubi me ovo cimanje oko virusa.Jeste da postoje Antivirusi, ali nije isto zastititi se od virusa i znati da je nemoguce imati virus.Malo sam se udaljio od teme, ali nema veze NE MOZE DA SKODI.
milanlanegutovic.jpg
 
I ja imam problem sa BS plejerom

Elem, non stop skidam neke koncerte Majkl Dzeksona kao i neke njegove filmove.
Medjutim, kada ih skinem a i kasnije kada ih zapamtim na CD pa ih gledam preko CD-a, slika pocne da mi skace sa scene na scenu odnosno ako gledam neki njegopv film, prevod mi ide normalno a slika se prebaci sa npr. 1:04 na 5:04 itd. a prevod ide normalno po redu.
O cemu se radi i kako mogu resiti ovaj problem ?
Hvala unaped :)
 
A sto ste zapostavili KM player, i on je zakon! Meni makar bolji od VLC-a!
Наравно да је одличан и ја га користим, а приметио сам да су и звук и слика много квалитетнији него на BS Playeru.

VLC Player јесте добар али се мени искрено не свиђа.
 
A sto ste zapostavili KM player, i on je zakon! Meni makar bolji od VLC-a!
Da da Koreanac cudo cita i RMVB, ne treba kilavi Real pl. Ato sa BS playom je neki pr.sa instalacijom, mora da radi,dobar je zbog Subworka, jedini izcitava FPS videa,( ili ja kod drugih to nisam dobro vi.)
Znaci "srafciger" i OBAVEZNO namestiti BS, recimo2.53 stabilan.
EDIT: Zaboravi,mozda treba obnoviti codec pak?
 
Poslednja izmena:

Back
Top