Fairy Tail

Видео сам рекламу, изгледа занимљиво... али још увек нисам стигао да одгледам.
Шта је бре ово... све неки on-going аниме... Ја више волим натенане да гледам. :)
 
54924.jpg


A young celestial mage, Lucy Heartfilia, runs away from home and travels to the land of Fiore to join the magical Fairy Tail Guild. Along the way, she meets Natsu Dragneel, a teenage boy looking for his foster parent, a dragon named Igneel, with his best friend, Happy the cat. Shortly after their meeting, Lucy is abducted by Bora of Prominence, who was posing as Salamander of Fairy Tail, to be sold as a slave. Natsu rescues her and reveals that he is the real Salamander of fairy tail and has the skills of a Dragon Slayer, an ancient fire magic. He offers her membership into the guild, which she gladly accepts, they along with Erza Scarlet -Armored maiden, Gray Fullbuster -Ice Maker, and Happy become a team performing various missions offered to the Fairy Tail guild.

MAL // AniDB

Da li neko gleda? Cita?

Trenutno je izaslo 49 epizoda, i ovo je 9 arc (Oracon Seis), pre toga bili su Macao arc, Daybreak arc, Lullaby arc, Galuna Island arc, Phantom Lord arc, Loke arc, Paradise Tower arc, Fighting festival arc.

U Mangi ima jos jedan veeeeliki, Edolas arc, i trenutno je on-going S-class arc.
Manga je izdala 204 chaptera. :D

Inace, objavljuje se u Shounen Jump-u, kao i nasi drugari Naruto i Deterdzent i Jedan deo. Ima veliku perspektivu da izgura nekog od vodeca tri shounena i zauzme mesto. :D

... Ko nije krenuo da gleda, nek pocne. ODMAH. :D
 
Aaaa! Super tema!!! :super:
180px-Natsu-Tatoo.png

Ja ne citam mangu ali je zato anime V-R-H!! Hocu da sacekam da se ep nakupe ali ne mogu, jednostavno me priziva da ga gledam! :lol:
A ove arcove su bukvalno podelili u nekoliko ep.
Dub je uzasan! :dash: Nikad gori! Do sada su izasle prve 2 ep u dubbu. Naravno, original je original i nista ga ne moze zameniti! :D
Gray mi je, nooormalnoo~!, omiljen lik! ;)
Gray.jpg


Natsu je takodje super, kao i Gajeel. :D Jedino me nervira.... Juvia.... :poludeo:
Oh da, Erza- omiljen zenski lik! :super: posebno goth loli!! :heart:
Erza_Goth_Loli.jpg
ili onda kada nema armor uopste!
442396-bigthumbnail.jpg


Toliko imam reci hvale povodom ovog anime da nece sve da stane ovde! Sve u svemu, IZUZETNA PREPORUKA!
KO NIJE ODGLEDAO- O - B - A - V - E - Z - N - O !!!!
 
Alane, nisi video a vec postojo FT tema... :confused:
Ma, nema veze, modovi ce da premeste, valjda. :D

Sada se pojavljuju neki novi likovi, pocev od ep 49.
Da! od te ep pocinje sezona 2. Koliko li ce ih biti... cim je manga poodmakla.. :confused:

@Wolf
Da, Erza je super!
 
Ja sam pocela da citam mangu gde sam stala sa epizodama.
Stvarno ne nameravam da citam od pocetka, sto kaze Grimm, podseca na OP :P
Ja bi animeu dala 9 a mangi dala 10. nzm, citala sam bez prestanka! po meni je super! :ok:
 

Back
Top