Fairy Tail

Dobro morao je da bude neki uvod u priču ali ja jedva čekam da se staro društvo vrati baš me zanima hoće li se na kraju arca vratiti u svoje vreme :think:
Ja i dalje mislim da su bili u nekoj "drugoj dimenziji" i sacuvali svoj "mladalacki izgled" :D
WUT DA HECK, MACAO.... master. X_X
Niko drugi i ne bi mogao da bude.... :/ Niko "znacajniji" nije ostao.... :/ Mozda jedino Jet i Droy :P
 
Neeee, zašto sam morao da morao da počnem da čitam Fairy Tail u trenutku kad je najgori cliffhanger kompletne priče do sada, i da završim 5 dana pre nego što izlazi sledeći chapter... n_n

Ja i dalje mislim da su bili u nekoj "drugoj dimenziji" i sacuvali svoj "mladalacki izgled" :D
Hmm. Timeskip je česta pojava u shonen mangama, gde likovi prosto odjednom ostare, pa ovo ne mora da bude tačno. S druge strane, 7 godina je malo predug period u ovom slučaju, jer bi onda trebalo svi da imaju ~25 godina, što malo (više) izlazi iz okvira shonena. Opet, ne verujem da nam je slučajno pokazao veliku Wendy. Pretpostavljam da će se sve otkriti u sledećem chapteru.
 
Poslednja izmena:
Awwwwwwwww!! :heart:

fairy-tail-2721791.jpg


Aaaand I was right ;) They were saved and are still young :D

It's a beautiful chapter! :heart:
 
Poslednja izmena:
Не верујем да је Мавис девојчица...И то толико моћна...
А добро, остали су Тартарос и Гавранов реп, па Зереф. Једва чекам.
 

Back
Top