Fairy Tail

Pogledao jedno 50 epizoda moji utisci za sad:

Pros:
Sviđa mi se što su arcovi kratki svaki traje max 10 epizoda (ili se meni samo tako čini :think:) ,nebore se protiv jednog negativca 30 epizoda kao u ostalim animeima

Cons:
Nakon višegodišnjeg gledanja animea tipa Bleach ,Naruto ova cenzura mi malo ubija osećaj dokle gledam anime mislim likovi maksimalno dobiju par masnica ali nema ni kapi krvi.
Skoro niko ne umire i skoro svaki negativac kasnije postane njihov prijatelj.
Smorila je ona fora gde natsu nakon što je potpuno isprebijan ustaje se i pobeđuje negativca jednim udarcem samo zato što ga njegovi prijatelji podržavaju to mi je takođe bilo glupo u borbi Ichigo vs. Grimmjow a u ovom animeu ima gomila borbi na tu foru.

Uglavnom simpatičan anime ali nikakav masterpiece po meni ali verovatno ću da krenem da čitam mangu kad stignem do najnovije epizode :)
 
Poslednja izmena:
Aha, po onoj najavi bice to sa Mystoganom. Mozda bude dobro, ali me Edolas bas i ne interesuje... Filleri bas sad kad pocinje kul deo, tj. pocetak S-class arca. Ona druga polovina arca ne spada u kul deo. xD

Edit

Zeref smara? Mene ne. Hocu da vidim tu magiju zivota na delu. :D
 
Poslednja izmena:
Od onoga sto sam procitala u poslednje vreme, kao apsolutni i totalni fail izdvajam Swot. Procitala sam celu, i zali Boze bacenog vremena. Shonen u najgorem obliku: BUM, TRAS, RA-TA-TA-TA-TA-TA. Glavni lik je tsundere u pokusaju, i u stvari hoce da napravi NLO (!), i onda zavlada skolom, yada, yada, yada. >.> Jos veca glupost od Love strip, mada ne mogu da verujem da sam to rekla. Ozbiljno. Ako naidjete na bilo koju od ove dve, bezite glavom bez obzira.

Evo je. ^^
 
Oh, Swot... Poceo sam to da citam dok je jos izlazila, ali nisam zavrsio. Ako se dobro secam ne tuce se samo glavni lik, vec je tu gomila njih.

@Wolf:

Za sad je Zeref zao, odnosno zlo u njemu se tek probudilo. Sad fora je u tome sto on poseduje i tu neku mracnu magiju smrti a i magiju zivota. Sto vodi na pomisao da ce ovu drugu upotrebiti da ponisti efekte ove prve kad postane good guy.

Inace kad razmisljam o toj magiji zivota ne pamet mi pada neka pustinja i kad on dodje tu velikom brzinom krece da nice drvece i tako to. Ako mu plan da unisti svet ne uspe, ima svetlu buducnost kao sumar. xD
 
Oh, Swot... Poceo sam to da citam dok je jos izlazila, ali nisam zavrsio. Ako se dobro secam ne tuce se samo glavni lik, vec je tu gomila njih.
Pa da, gomila koju on izmlati... U svakom chapteru po tri puta.

Samo sto je nasao drugara i drugaricu, al koliko se secam uvek je morao da ih cupa iz pomenute gomile. :/
 
Pa da, gomila koju on izmlati... U svakom chapteru po tri puta.

Samo sto je nasao drugara i drugaricu, al koliko se secam uvek je morao da ih cupa iz pomenute gomile. :/

Aha, secam se sad. Ta manga je bas brzo zavrsena, mora da je imala uzasno slab rejting. xD

Ipak izgleda da neće biti fileri ,što se tiče chaptera jedva čekam sledeći da vidim više šta je ta acnologia.

Da, nema fillera. Idu direktno na sledeci arc. :D

Promo artwork:
kv_1109.jpg
 

Back
Top