Knjiga gostiju za wap sajt
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Knjiga gostiju za wap sajt

Početnik
    Učlanjen
    01.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Knjiga gostiju za wap sajt

Želeo bih da na svoj wap sajt postavim knjigu gostiju. Kako bi mogao da napravim tu stranicu? Bio bih vam zahvalan kad biste mi dali linkk na neki tutorial ili kad biste mi pomogli da napišem kod.

Početnik
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Knjiga gostiju za wap sajt

Citat Original postavio JovanT
    Želeo bih da na svoj wap sajt postavim knjigu gostiju. Kako bi mogao da napravim tu stranicu? Bio bih vam zahvalan kad biste mi dali linkk na neki tutorial ili kad biste mi pomogli da napišem kod.
    I meni treba knjiga gostiju za wap akoje nadjes pisi mi a je ja nadjem pre tebe poslacu ti je i da li znas ako da stavim broj posetilaca na wap i kako da stavim sat na moj vap

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Equilibrium
    I meni treba knjiga gostiju za wap akoje nadjes pisi mi a je ja nadjem pre tebe poslacu ti je i da li znas ako da stavim broj posetilaca na wap i kako da stavim sat na moj vap
    koliko sam ja upoznat, vec postoje gotovi skriptovi. Pokusaj googlom ili na www.hotscripts.com

Cak sam video varijante sa nekim fazonima da je skript napisan u php-u ali kad telefonom pokusas da pristupis konvertuje ga u odredjeni format i ispadne da je npr. wml

Početnik
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio peleplay
    Citat Original postavio Equilibrium
    koliko sam ja upoznat, vec postoje gotovi skriptovi. Pokusaj googlom ili na www.hotscripts.com

Cak sam video varijante sa nekim fazonima da je skript napisan u php-u ali kad telefonom pokusas da pristupis konvertuje ga u odredjeni format i ispadne da je npr. wml
    Da postoji samo hoces da mi das ti kintu da kupim vracam od prve penzije

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Pogledaj kako sam ja resio problem sa knjigom gostiju : www.freewebs.com/lebabezmotik (i idi na knjigu gostiju) !!! Samo malo proguglas (ja sam ukucao free guest book) i nadjes imas ih na 500 !!!

Slične teme

1. Poseta dragih gostiju!
    Autor tamoneki u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 21:03
  2. Knjiga gostiju na zakljucavanje ?
    Autor Inspector u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.09.2005., 01:51
  3. ima li sajt za download shakspirovih knjiga ili puskinovih??
    Autor joGooOOD u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.10.2004., 02:18
  4. POMOC - knjiga gostiju
    Autor SALE83 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.01.2004., 15:53
  5. Knjiga gostiju
    Autor nikola88 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.11.2003., 18:32

Pravila za slanje poruka