Zasto cure nisu spremne na prvi put?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sakur

Početnik
Poruka
24
Imam 16 godina.Moja cura ima 15.Zajedno smo 5 mjeseci i ona govori da nije spremna i da jos dugo nece biti nista iako mi se tako uopste ne cini.Ne zelim da je natjeram na prvi put,ali ne mogu vise cekati.Zanimaju me zenksa misljenja.Sta vi mislite u cemu je njen problem?
 
Imam 16 godina.Moja cura ima 15.Zajedno smo 5 mjeseci i ona govori da nije spremna i da jos dugo nece biti nista iako mi se tako uopste ne cini.Ne zelim da je natjeram na prvi put,ali ne mogu vise cekati.Zanimaju me zenksa misljenja.Sta vi mislite u cemu je njen problem?

pa msm to za devojke i jeste velika stvar.................ne znam dokle ste vi tacno isli,ali moguce je da je jednostavno nesigurna i da se plasi da je vidis golu.............a i ima i 15 godina........to je jos dete............
a i +,prenabudzene price.kao to ce da boli da umres i bice krvi do kolena.msm daaaaaaaaaajjjjjjj.................:roll:
a cekaj,kakva je njena reakcija,kad ti ono malo.odes dalje od obicnog mazenja?
 
Imam 16 godina.Moja cura ima 15.Zajedno smo 5 mjeseci i ona govori da nije spremna i da jos dugo nece biti nista iako mi se tako uopste ne cini.Ne zelim da je natjeram na prvi put,ali ne mogu vise cekati.Zanimaju me zenksa misljenja.Sta vi mislite u cemu je njen problem?

care ne mozes vise cekati??? j.bt tek ti je 16 godina!
ona je dijete...kao sto neko vec rece...
 
Imam 16 godina.Moja cura ima 15.Zajedno smo 5 mjeseci i ona govori da nije spremna i da jos dugo nece biti nista iako mi se tako uopste ne cini.Ne zelim da je natjeram na prvi put,ali ne mogu vise cekati.Zanimaju me zenksa misljenja.Sta vi mislite u cemu je njen problem?

Samo ne navaljuj i bice sve ok! Radi kontra od ocekivanog,gledaj ako moze da ona tebe juri da te napastvuje,a ne ti nju! Ma jednog dana samo ce ti se kazti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top