Zasto cure nisu spremne na prvi put?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Logicno da se likusa stidi jer ima 15 godina..i logicno je da decko nije s njom samo da bi je pojebao jer bi to mogao da ima sa nekom drugom posle mesec dana a sa ovom je 5 meseci..znaci i tu ima nesto..sta da ti kazem,razumi devojku ako ne mozes ni tad ne znam sta da radis..ali pokusaj da razumes i nemoj da navaljujes,pusti da kao sto neko rece ona tebe juri i pozeli nesto vise..
 
a sato bi ona uopste trebala da spava sa njim kada nije spremna? zato sto su 5 mjeseci zajedno? zato sto joj je 15? zato sto je on opterecen svopstvenom nevinoscu?

A sto to tebe briga i sto te toliko pogadja? Decko jednostavno ne zna,nije iskusan,zaebao je stvar jer je navaljivao i gotovo. Jedino moze da nadje novu devojku sad ili da nadje neku radodajku,da se isprazni i da nastavi sa sadasnjom devojkom vezu ili ne! Ima mnogo faktora koji uticu na to...
 
Не знам колико се разумеш у те ствари, али пошто ти је 16, и сам си још увек клинац. Ја ћу се потрудити да ти овај проблем сликовито објасним. Мушко си, шта те привлачи, шта сањаш и чему се надаш? Тебе, вероватно она привлачи из више разлога. Пошто сте пет месеци заједно, то значи да ти се свиђа и у физичком и у душевном смислу. Ако не, зашто сте онда заједно? Али ти њен начин размишљања и њено понашање не можеш да схватиш. Сад можеш да смањиш овај осећај да ти се она потпуно и апсолутно свиђа у "душевном" смислу. То не значи да она није духовно лепа, но то значи да сте наишли на зачкољицу коју не можете да решите. И сада у први план долази та њена физичка лепота, њен сексипил и појам да је она женско а ти мушко, и да сте у вези, и сл. Самом појавом да те она "привлачи", да са њом желиш водити љубав,или имати секс, то значи да њен полни орган посматраш као магнет, који те привлачи, а њен начин размишљања те тренутно одбија од ње. Ти си сав наелектрисан, желиш да то урадите, али она тврди да није "спремна"! Када си ти спреман? Па кад си наелектрисан, и привучен њеним телом, њеним магнетом. А када је она спремна? Када се увери да је твој начин размишљања "привлачан" тј, магнетичан, а твој полни орган и читаво твоје тело: "електрично". Она се вероватно већ уверила да си "наелектрисан", али сам сигуран да је ниси уверио да је твој мозак и начин размишљања "магнетичан". Мораш прво да је привучеш својим речима, размишљањем и сл. да се она увери да су то нормалне ствари, да добије поверење у тебе и твоје знање, да се увери да си баш ти тај, и да ти се цела препусти. Ради на узајамном поверењу и разумевању, а мање насрћи на њу. Немој престајати да "насрћеш" дражи је својим електрицитетом, али такође је и "привлачи" својим интелектуалним магнетом и својим делима, а не само речима. Ја сам ти ово мало закомпликовао, али ако си способан да ово разумеш, да разумеш добро, сигуран сам да ћеш успети у својој тежњи и сигуран сам да ћеш наћи начина да задобијеш њено беспрекорно и потпуно поверење. Како ћеш то урадити? Е то зависи искључиво од њеног карактера. Ако воли да се игра, пробај са неком игром у скидање, намерно губи, и скини се го, али јој не прилази. Обећај јој да се ништа неће десити, да је то обична игра. И испуни своје обећање! Ако и ниси баш секси, играјте ту игру у полу-мраку, или под светлости свећа. Надам се да си је водио у своју собу, у своју кућу, и надам се да сте имали потпуни мир и приватност, јер ако ниси, она онда не може ни "замислити" ту ситуацију вођења љубави. Сигурно не планира да то ради(барем не још) на улици, у вц-у, биоскопу и сл. (не знам где си је све "електрисао"!), или да јој неко од твојих сустанара или родитеља упадне у собу док то радите. Ма намучићеш се ти са њом-још сте деца... :(
 
ako iko bude citirao post iznad neka koristi spoiler jer je post previse dugacak :D

никада није "превише" дугачак!
а јбга, видиш да дечко умишља да има проблем, па сам морао философски опширно да га намучим да схвати... прочитај и ти... намучи се па ћеш схватити! ;)
 
A sto to tebe briga i sto te toliko pogadja? Decko jednostavno ne zna,nije iskusan,zaebao je stvar jer je navaljivao i gotovo. Jedino moze da nadje novu devojku sad ili da nadje neku radodajku,da se isprazni i da nastavi sa sadasnjom devojkom vezu ili ne! Ima mnogo faktora koji uticu na to...
ko ti je kriv sto si se prepoznao u dijelu o nevinosti
biggrinlove.gif
samo nastavi da places i molis djevojku, mozda ti se i smiluje
 
никада није "превише" дугачак!
а јбга, видиш да дечко умишља да има проблем, па сам морао философски опширно да га намучим да схвати... прочитај и ти... намучи се па ћеш схватити! ;)

ja se uopste nijesam mucila da ovo shvatim
 
Imam 16 godina.Moja cura ima 15.Zajedno smo 5 mjeseci i ona govori da nije spremna i da jos dugo nece biti nista iako mi se tako uopste ne cini.Ne zelim da je natjeram na prvi put,ali ne mogu vise cekati.Zanimaju me zenksa misljenja.Sta vi mislite u cemu je njen problem?
Predlazem ti ja da "sapunjash machka" barem jos 2 godine jer ti zenska ocigledno nije spremna i ne vredi ti da navaljujes,ako je volis isposhtovaces to,ako ne onda sta radis sa njom 5 meseci?
 
Већином зато што наше јуноше ( а и маторији од тинејџера) ни не знају где треба да га сместе, па лутају, пипају, тј. немају појма о женској анатомији, а сви, до једнога, мисле да су врхунски љубавници! :roll:
П предигри нећу ни да говорим! :roll:
Ево, и ово јуне (изнад мене) мисли да је мастер за жене... :whistling:
:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top