25.10.2009 klub "UNDERWORLD" (BG) ALL METAL NIGHT

Orgasmatron

Aktivan član
Poruka
1.030
Dakle ortak i ja radimo all metal night, tako je nazvan ali krecemo od Hard Rock-a i nastavlja se Glam, Heavy, Power, Progressive, Thrash, Black, Death, Doom, Gothic, ukratko recheno ZA SVAKOG PO NESHTO. Night ce biti odrzan u klubu "UNDERWORLD" (T.C. METRO, PROLAZ KOD VUKOVOG SPOMENIKA) u nedelju 25.10.2009 sa pochetkom u 22h, ulaz koshta 100 novih dinara! Spread the word people :p
 
evo ga i plakat za night :P

MOCNAPLAHTA2-1.jpg
 
Pa aj navedi npr sta ce biti od Gotika, Powera...? :) da znamo sta ce se otprilike pustati

za gothic ne znam, to je ortak zaduzen, a od power-a gotovo sve shto mozesh da zamislish, hammerfall, dragonforce, stratovarius, metalium, blind guardian, primal fear, heaven's gate, rhapsody, helloween, gamma ray, manowar, virgin steele i josh mnogo, mnogo toga
 
Mmm od powera sam itekako zadovoljan :) ako mozes da saznas za Gotik nesto,napisi...:)

za sada znam da ce biti prvo malo old school gothic-a (fields of the nephilim i tome slichno) pa vec posle pochinje gothic metal odnosno type o negative, tristania, lacuna coil i ne znam ni ja sam shta sve ne, naravno bice i underground-a jer je drugi dj malo vishe upuceniji u gothic scenu od mene :P
 
da vidimo ovako, s obzirom da zivimo u Srbiji u kojoj su danashnje generacije vishe zainteresovane da napune klub u kome se odrzava Dziberijada 90te night a za metal night svecom morash da ih trazish i opet da ih ne nadjesh i nije bilo loshe, *** nismo pushtali domacicu 90ih ali je bilo nekih 60ak ljudi (vishe nego bilo koji metal night u poslednjih 3 godine), bila je ok atmosfera jer i tih 60 su doshli da uzivaju i bila je ludnica za shankom :P! Sad, dok su bili hard rock i heavy u glavnom su sedeli, kako su krenuli thrash, black, death i gothic tako su podivljali :P sad barem znam koje pravce da drzim kao najzastupljenije :P
 

Back
Top