graficka ploca
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: graficka ploca

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano graficka ploca

Monitor na mom kompjuteru se iznenadda ugasio pre par meseci i od tada vise ne mogu da koristim racunar...proverila sam monitor je u redu, ali cim ga ukljucim u kuciste ne reaguje tj ostaje mu i dalje upaljeno zuto svetlo dok se u kucistu odvija sve kao daje sasvim ok...Nisam nikog zvala da pogleda iz raddoznalosti sam ga sama otvarala ne bi li utvrdila dasse nesto otkacilo s obzirom dasam ga cimalau toku selidbe ali nista nisam uspela sumnjivo davidim...kroz pricu neko mi rece da mu je najverovatnije otisla graficka ploca pa mi recite jel to moze biti to kako se to popravlja tj. vredi li posto je u pitanju pentium 2...i koliko moze da me kosta...napominjem da sam ga kupila pre dve god i da je bio skroz nov...Hvala unapred na pomoci i pozdrav momcima iz "mikrodizajna" u Bgd zaista su uvek bili korektni i pomagali mi savetima...sad sam daleko od bgd a ove jos ne razumemm

Zainteresovan član hauba (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Prvo, graficka je kartica, a maticna je ploca.
    Drugo, ovo pitanje treba da stoji u rubrici HARDVER a ne u sigurnost i zastita.
    Trece, nisi mi rekla da li ti se monitor ugasio u radu ili nije hteo da se upali posle tog premestanja. Ako se desilo posle premestanja mozes proveriti da li je graficka na svom mestu(da se slucajno nije izvukla jednim delom, trebalo bi proveriti monitor na nekom drugom racunaru jer se moze desiti da i sa njim nesto nije u redu, itd...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano graficka karta

Citat Original postavio hauba
    Trece, nisi mi rekla da li ti se monitor ugasio u radu ili nije hteo da se upali posle tog premestanja. Ako se desilo posle premestanja mozes proveriti da li je graficka na svom mestu(da se slucajno nije izvukla jednim delom, trebalo bi proveriti monitor na nekom drugom racunaru jer se moze desiti da i sa njim nesto nije u redu, itd...
    Hvala na tako brzom odgovoru Monitor mi se ugasio u radu... ne znam gde stoji ta kartica da bi proverila da se nije eventualno izvukla...a sto se tice rubrike eto pogresih ne razumemm se veruj u sve to...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: graficka karta

Citat Original postavio ariela
    Hvala na tako brzom odgovoru Monitor mi se ugasio u radu... ne znam gde stoji ta kartica da bi proverila da se nije eventualno izvukla...a sto se tice rubrike eto pogresih ne razumemm se veruj u sve to...
    Inace monitor je proveren...radi...

Zainteresovan član hauba (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Monitor je ukljucen sa zadnje strane u graficku karticu, kada otvoris racunar mozes videti da li lezi na svom mestu. Ako je to sve u redu a ne daje sliku servis mu ne gine.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano hvala

Monitor je ukljucen sa zadnje strane u graficku karticu, kada otvoris racunar mozes videti da li lezi na svom mestu. Ako je to sve u redu a ne daje sliku servis mu ne gine.
    Zahvaljujem ti stvarno pogledacu sutra sta je a sad koristim naravno tudji...pa vidim ja da mirise na nov kompjuter sve to...pozdrav..

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •