Šutanovac VS Nikolić

Gledala sam danas.Nisam nešto posebno luda za Šutanovcem ali za sve što je rekao Grobaru mu skidam kapu. Bilo je veoma interesatno što mu je nabio na nos da je Vučić tamo u USA pričao ko zna šta a ubedljivo najbolji deo je kad mu je rekao da je student u 60 godina i da starost ne znači i mudrost :lol:
 
Gledala sam danas.Nisam nešto posebno luda za Šutanovcem ali za sve što je rekao Grobaru mu skidam kapu. Bilo je veoma interesatno što mu je nabio na nos da je Vučić tamo u USA pričao ko zna šta a ubedljivo najbolji deo je kad mu je rekao da je student u 60 godina i da starost ne znači i mudrost :lol:

A Sutanovac je u svojoj oblasti dokotor nauka:roll:
Toma je barem ekspert u svojim poslovima!:lol::mrgreen:

Pouka-Mir mir mir niko nije kriv....:mrgreen:
 
Gledala sam danas.Nisam nešto posebno luda za Šutanovcem ali za sve što je rekao Grobaru mu skidam kapu. Bilo je veoma interesatno što mu je nabio na nos da je Vučić tamo u USA pričao ko zna šta a ubedljivo najbolji deo je kad mu je rekao da je student u 60 godina i da starost ne znači i mudrost :lol:

Шутановац је практично јавно изрекао да се ставови ДС и СНС не разликују.

То је суштина, а приче о полуписменим политичарима и 60.годишњем студенту је само маска , привид наводних међустраначких несугласица.
 
Шутановац је практично јавно изрекао да се ставови ДС и СНС не разликују.

То је суштина, а приче о полуписменим политичарима и 60.годишњем студенту је само маска , привид наводних међустраначких несугласица.

Šutanovac nije pričao o stavu SNS već je jasno rekao da je Vučić tamo pričao neke stvari o kojima Toma nema pojma a nažalost nije imao pravo na repliku na repliku pa da kaže o čemu je reč. Ako neko u DS neće pristati na koaliciju sa naprednjacima to je upravo Šutanovac i Gordana Čomić ;)
 
Šutanovac nije pričao o stavu SNS već je jasno rekao da je Vučić tamo pričao neke stvari o kojima Toma nema pojma a nažalost nije imao pravo na repliku na repliku pa da kaže o čemu je reč. Ako neko u DS neće pristati na koaliciju sa naprednjacima to je upravo Šutanovac i Gordana Čomić ;)


Директно сам пратила пренос заседања.

Вучић је у САД хвалио њихову политику, залагао за дубљу и снажнију сарадњу и поменуо да је чланство Србије у НАТО врло могуће и чак пожељно. (парафраза)., што је иначе и Шутановчева давнашња жеља.Значи сложили се потпуно.
 
Директно сам пратила пренос заседања.

Вучић је у САД хвалио њихову политику, залагао за дубљу и снажнију сарадњу и поменуо да је чланство Србије у НАТО врло могуће и чак пожељно. (парафраза)., што је иначе и Шутановчева давнашња жеља.Значи сложили се потпуно.

Toma je rekao da Vučić to nije rekao ;) Neko laže :mrgreen:
 
sirovina i jedan i drugi.
itekako sutanovac ima pravo da kaze svoje misljenje a itekako nikolic moze da ga ospori sa tim da gradjani srbije ne zele u nato

na mnogo finiji nacin.
yebale ih kravate i fakulteti, ko magarci su
Шутановац је три пута већа сировина од Томе и ако је завршио факултет.
Мис'им, није да браним Тому, само говорим истину.:mrgreen:
А што се тиче моралних квалитета, ту су исти.
 
Шутановац је три пута већа сировина од Томе и ако је завршио факултет.
Мис'им, није да браним Тому, само говорим истину.:mrgreen:
А што се тиче моралних квалитета, ту су исти.

Šutanovac jeste sirovina i ja ga ne simpatišem ali je taj fakultet barem pošteno završio i može mu se da zeza Nikolića mada su generalno tu negde ;) Mogu da zamislim kako je ovom seljaku kad mu komplekse ne nabijaju ni pametniji nego njemu slični :lol:
 
Шутановац је три пута већа сировина од Томе и ако је завршио факултет.
Мис'им, није да браним Тому, само говорим истину.:mrgreen:
А што се тиче моралних квалитета, ту су исти.

i meni se to cini.
kad je nikolic poceo da sirovinjari, mislio sam da ce sutanovac replikom da ga satera u rupu.. kad ovaj jos gori.

uopste, opozicija ima sve karte da igra, ovi dem-lim su namesteni, podmazani samo treba fino da ih ...

i uvek vidis, to mora sirovinski.
tolki ego, tastina, arogancija... teatralnost

sirovinjarstvo
 
Toma je rekao da Vučić to nije rekao ;) Neko laže :mrgreen:

Лаже Шуле кад каже да нас не води у НАТО, а лаже и Тома, није му први пут, остаје закључак да је једино Вучићева изјава истинита.Уосталом Шунтановац потврдио да им се мишљења не разликују, зар министар сме да лаже :eek:
 
Šutanovac jeste sirovina i ja ga ne simpatišem ali je taj fakultet barem pošteno završio i može mu se da zeza Nikolića mada su generalno tu negde ;) Mogu da zamislim kako je ovom seljaku kad mu komplekse ne nabijaju ni pametniji nego njemu slični :lol:

pa ne moze da mu se zeza nikolica, koje god fakultete sutanovac zavrsio, veca je sirovina na kvadrat, samo sto se pravi moderan ;)

pusti ti to.

ima jedna stvar tu koju postujem kod nikolica, za razliku od sutanovca, nikolis se odazvao na mobilizaciju, stavljao glavu u torbu kad je bio pozvan da ispuni zakletvu.

gde je bio ministar odbrane, ej ODBRANE!?

svaka mu je rec dzaba, on je tadicev ministar, ne moj, niko nelojalnom ne duguje lojalnost.
 
Лаже Шуле кад каже да нас не води у НАТО, а лаже и Тома, није му први пут, остаје закључак да је једино Вучићева изјава истинита.Уосталом Шунтановац потврдио да им се мишљења не разликују, зар министар сме да лаже :eek:

Ministar sme da laže dok ga ne uhvate u laži a Grobar je em nesposoban za to em paranoičan da mu neko nešto ne radi iza leđa, počev od žvalavog preko svih ostalih :mrgreen:
 

Back
Top